Відгуки

Відео відгук від Наталії
Відео відгук від Катерини
Відео відгук від Сергiя
Відгуки про нас

Відгуки - найважливіше для нас. Наш головний пріоритет - якість роботи!

 • Стовбина Катерина Олексіївна
  Стовбина Катерина Олексіївна Адреса: м Київ, Київська область, вул. Ахматової

  "Двічі вже зверталися в компанію EVI. Вперше про неї почула, коли наша фірма, де я працюю, ставила металопластикові євровікна в своєму офісі і саме ця організація була обрана, і вікна у нас в офісі встановлені. Я ще тоді звернула увагу на якість вікон від цієї компанії і на відповідальність їх працівників. і коли прийшов час міняти євровікна в нашій квартирі я без роздумів звернулася до них же. Це було десь рік тому. Все зробили чудово. євровікна якісні, тепла в квартирі вистачає завдяки їм, гарна шумоізоляція . А недавно хлопці з цієї ж компанії засклили нам балкон. Також більш ніж задоволена як роботою, так і результатом. Спасибі "

  Оцінка:
 • Кучеренко Світлана Сергіївна
  Кучеренко Світлана Сергіївна Адреса: с. Вишневе, Київська область

  Вікна, виготовлені і встановлені цією компанією стоять три роки, зовнішній вигляд практично не змінився з моменту установки. Купили двокамерний склопакет, вважається, що він має хорошу звукоізоляцію і підходить для нашого клімату. У квартирі стало тепліше, гарна шумоізоляція. Відкриваються склопакети легко, фурнітура працює. Прості в догляді. Укоси вирішила зробити з пластика, а не з гіпрокартона, вийшло дорожче, але не треба в наслідок фарбувати. Гарантію дали 10 років. Ціна якістю відповідає повністю. Рекомендую!

  Оцінка:
 • Олена Семчук
  Олена Семчук Адреса: м Київ, Київська область, вул. Машинобудівників

  "Завершилося моя приємна співпраця з компанією EVI. Замір, договір, виготовлення все швидко і оперативно. Установку балкона (з вагомої причини з мого боку) треба було відкласти, компанія з розумінням поставилася до ситуації. Вікна зберігалися на складі 2 місяці і як тільки я повідомила, що готова - відразу ж приїхали майстри і встановили. До слова, хлопці-установники також приємні, все роблять вміло і якісно. У мене працювала друга бригада. Клієнтоорієнтованість, ціна-якість, оперативність -все радує. Успіхів компанії!"

  Оцінка:
 • Юлія Беркутова
  Юлія Беркутова Адреса: Щасливе, Київська область

  "З переваг можу від себе назвати, гарантію на 5-10 років, висока якість і ціни доступні в порівнянні з іншими. Мені взагалі пощастило, тому що як раз потрапив на акцію, так навіть заощадив трохи. Зробили доставку швидко, встановили добре, ніде немає щілин, не дме."

  Оцінка:
Бажаєте залишити відгук?
Ми відкриті для вас!
Ваша заявка успішно відправлено