Захист вікон від злому

Останнім часом через злом пластикових вікон почастішали випадки проникнення зловмисників в приміщення, тому кожен домовласник турбується про цілісність і збереження свого майна. Гарантією безпеки майна є вікна з захистом від злому, оскільки саме через вікна зловмисники проникають в приміщення частіше, ніж через вхідні двері або підсобні приміщення. Про те, яким способом вікна можуть убезпечити приміщення від вторгнення сторонніх людей, необхідно знати кожному домовласникові.

Коли потрібні вікна з захистом від злому?

Готові металопластикові вікна оснащуються замком, фіксатором положення вікна, новою фурнітурою. Ці елементи гарантують базовий рівень безпеки від злому і дозволяють забезпечити приміщення від вторгнення сторонніх осіб. Але так як базовий захист пластикових вікон від злому дуже проста для розгадки досвідченими фахівцями в області зломів, вікна можна захистити додатковими елементами безпеки. Щоб визначитися в тому, чи варто оснащувати вікна додатковою системою безпеки, необхідно враховувати такі фактори:

 • місцезнаходження приміщення;
 • поверховість будівлі;
 • сусіди (як люди, так і організації).

Захист вікон від злому обов'язкове для приміщень, які розташовуються на першому, другому і останньому поверсі будівлі. Будинки в приватному секторі, квартири поблизу високих дерев і пожежних сходів, приміщення з лоджіями та балконами вимагають оснащення додатковим захистом проти злому. Якщо по сусідству проживають неблагополучні сусіди або будинок розташований в криміногенному районі, потрібно встановлювати виключно вікна з системою антівзлома.

Система безпеки пластикових вікон

Вікна з противовзломной системою безпеки підвищують рівень захисту від проникнення в приміщення зловмисників і виправдовують витрати на комплектуючу фурнітуру. Краще убезпечити приміщення заздалегідь, ніж згодом нести збитки від навали злодіїв. Захист пластикових вікон від розтину є комплексом заходів і систем безпеки, тому не можна зупинятися тільки на проти механізмів як повноцінному захисту вікна. Безпека пластикових вікон забезпечується наступним способом:

 • комплектацією вікна надміцної фурнітурою;
 • за допомогою використання більш щільного профілю;
 • шляхом установки товстого скла в склопакети;
 • установкою триплекс скла в склопакети;
 • оснащенням вікна додатковими точками замикання;
 • установкою системи блокування на ручці;
 • впровадженням платини в ручку;
 • установкою фіксаторів в профільну конструкцію.

Стійка до впливів навколишнього середовища фурнітура здатна витримати механічні дії різного характеру і не допустити деформацію віконної конструкції. Щільність віконного профілю підвищує захисну функцію вікна, запобігаючи злом конструкції за допомогою механічного впливу. Товщина скла повинна бути більше, щоб підвищити опірність скла удару. Додаткові точки запирання, розташовані по периметру вікна створюють опір в разі відкриття вікна за допомогою монтування або ключів. Захисні вікна оснащуються точками замикання в хаотичному порядку, тому вгадати в якому місці розташований затвор, практично неможливо. Блокування ручки дозволяє фіксувати площа відкриття вікна на безпечному рівні, а завдяки пластині в ручки, відкрити вікно з боку вулиці виконати не можна. Захисна функція пластикових вікон підвищується при установці фіксаторів в профільну конструкцію. Фіксатори забезпечують з'єднання стулок з віконними прорізами за допомогою передавального механізму, який виконує захисну функцію вікна і унеможливлює вторгнення в приміщення. Залишаючи вікно відкритим, фіксатори будуть тримати вікно в заданому положенні без можливості його повного відкриття зовні. Гарантований захист металопластикових вікон від злому забезпечується за допомогою використання всіх перерахованих вище засобів захисту.

Самостійна захист вікон від злому

Оснащення стекол, профілю, стулок і ручок вікна додатковими захисними механізмами, підвищує рівень захисту від злому. Іноді недостатньо просто купити вікна з захистом від злому і забути про безпеку приміщення раз і назавжди. Щоб забезпечити високий опір вікна впливів зловмисників і впливу навколишнього середовища, необхідно виконувати своєчасне обслуговування фурнітури віконної конструкції. Якщо захист на вікна від злому виготовлена ​​з якісних матеріалів і піддається своєчасного обслуговування, домовласник може не хвилюватися за цілісність і збереження свого майна. Безпекою приміщення не варто нехтувати, а для цього достатньо виконувати обслуговування фурнітури і віконної конструкції. Обслуговування включає в себе перевірку цілісності навісів і відкриваються механізмів вікна, обробку металевих комплектуючих засобом проти корозії, змащування елементів, що відкриваються вікна у міру потреби. Дані процедури не займуть більше часу, ніж подивитися стрічку в соціальних мережах. Зате домоволодіння буде перебувати в цілковитій безпеці незалежно від присутності в ньому господарів.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про захист вікон від злому
Наскільки ефективна захист вікон від злому, якщо на вікнах вже стоять металеві решітки як додатковий рівень захисту?+

Антівзлом для пластикових вікон не тільки захищає приміщення від проникнення зловмисників, але і від механічних пошкоджень віконної конструкції. Тому вікна захистом від проникнення безпечніше, ніж металева решітка на вікнах.

Чому вікна з захистом від проникнення мають більшу вагу, ніж звичайні металопластикові вікна і чи не викликає велику вагу вікна приватні поломки фурнітури?+

Вікна з захистом від проникнення дійсно важать більше, ніж звичайні металопластикові вікна. Додатковий вагу вікна додає захисна фурнітура для пластикових вікон. Вага вікна на поломку фурнітури не впливає, так як для фурнітури цих вікон використовуються надміцні матеріали.

Чи можуть металопластикові вікна з захистом повністю вберегти приватний будинок від злодіїв, не давши їм шанс навіть пошкодити поверхню вікна?+

Якщо металопластикове вікно має рівні захисту скла, профілю і фурнітури в комплексі, проникнення злодіїв у будинок виключається. Якщо використовуються антивандальні скла і профіль, пошкодити вікно буде складно.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців