Заміна вікон

З естетичної і практичної сторони заміна вікон в квартирі з дерев'яних на пластикові - логічне і правильне рішення. Кімната стане комфортніше і затишніше, а витрати на теплопостачання скоротяться до 30%. Заміні підлягають і вийшли з ладу рами ПВХ. Їх вибір визначений цілим рядом нюансів.

Коли потрібна заміна старих вікон на нові

Багато власників відкладають заміну старих віконних систем через відсутність фінансових можливостей і часу на супутній ремонт. Однак, є причини, що вимагають негайного виклику майстра:

 • Використання застарілих дерев'яних конструкцій. Згодом вони втрачають привабливий вигляд, тріскаються, розшаровуються, можуть почати гнити. На реставрацію піде багато часу, сил і засобів. Більш того, старі дерев'яні вікна функціонально обмежені на відміну від сучасних пластикових аналогів. Їх фурнітура не регулюється, але ж це важлива частина віконної конструкції. Нові ще можна якийсь час експлуатувати, але незабаром доведеться замінити вікна на більш сучасні.
 • Збільшення комунальних витрат. Зростання цін на послуги ЖКГ змушує власників квартир задуматися про підвищення енергоефективності. Установка якісних пластикових вікон дозволить економити на опаленні квартири до 30%. Хочете забезпечити комфортний мікроклімат взимку і знизити платежі за опалення? Тоді терміново залишайте заявку на замір!
 • Дешеві вікна в новобудовах. Зазвичай для введення нових ЖК в експлуатацію будівельні компанії використовують бюджетні віконні системи. Якість їх складання і функціонал залишає бажати кращого. Як правило, це тонкі профілі ПВХ (58-62 мм) з мінімальним, що не надійним армуванням. Якщо вам дісталася квартира з таким склінням, заміна пластикових вікон неминуча.

Важливо звертати увагу і на якість установки пластикових вікон. Недобросовісні будівельники вважають за краще не дотримуватися нормативи і правила, прагнучи якомога швидше закрити отвори і здати об'єкт. Таким ставленням можна звести нанівець всі переваги вікон ПВХ.

Порядок заміни пластикових вікон

Процес заміни пластикових вікон виглядає наступним чином:

 • Підготовка. У житловій кімнаті знімають штори, відсувають від вікон меблі та накривають її від пилу, згортають килими. Пол застеляють плівкою.
 • Демонтаж старих рам. Він починається зі зняття стулок, стекол або склопакетів. Потім відбивається штукатурка з укосів. Гіпсокартон та пластикові панелі знімають шуруповертом. Потім демонтують підвіконня і тільки потім віконну раму. Якщо конструкція зафіксована анкерними пластинами або шурупами, досить їх викриття (можна зірвати обценьками).
 • Монтаж нового вікна ПВХ. Заздалегідь звільнений віконний отвір очищають від будівельного сміття. З нових вікон знімають стулки і склопакети. Далі, в отвір встановлюється рама - строго за рівнем, що уникнути провисань стулок і розгерметизації вікна в майбутньому. Для її фіксації використовують анкерні болти і пластини. Зовнішній відлив фіксується саморізами і монтажною піною. Далі навішують стулки, вставляють склопакети, закріплюють підвіконня і регулюють фурнітуру. Монтажні шви заповнюють піною. Сучасні стандарти вимагають обов'язкового використання монтажних льон з паро- і гідроізоляційних ефектом. Завершальний етап монтажу - вантаж на підвіконня. Далі залишиться тільки обробити укоси.

Але заміна пластикових вікон в квартирі потрібно не завжди. Є пошкодження, які можна усунути без повного оновлення всієї комплектації.

Коли не потрібно міняти вікна ПВХ на нові:

 • Тріщини і / або відколи на склі. В цьому випадку змінюється лише склопакет.
 • Вузькі, холодні склопакети. Звичайний однокамерний варіант легко можна замінити на енергозберігаючий або двокамерний без перевстановлення рами.
 • Продування і промерзання. У цьому випадку досить поміняти ущільнювач і якісно відрегулювати фурнітуру.

Критерії вибору віконних систем

Початковий ретельний вибір вікон ПВХ дозволить уникнути їх швидкої заміни. Особливу увагу варто звернути на наступні критерії.

 • міцний 5- або 6-камерний сертифікований профіль, з надійним армуванням;
 • європейська багатофункціональна фурнітура;
 • двокамерні або однокамерні енергозберігаючі склопакети;
 • каучукові або силіконові ущільнювачі.

Фактори вартості пластикового вікна

На вартість вікон впливають такі чинники:

 • габарити конструкції;
 • форма вікна;
 • марка профілю та фурнітури;
 • тип конструкції (глуха або поворотно-відкидна);
 • кількість стулок;
 • конструкція склопакета;
 • декор: ламінація профілю, тонування скла, шпроси, расстекловка і т.д.

Змінюючи старі вікна ПВХ на нові рекомендуємо врахувати всі колишні помилки і розмістити замовлення в надійній, перевіреної компанії. Залиште заявку на сайті - ми оцінимо вартість заміни вікон, а можливо просто ремонту.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про заміну вікон
Чи можна при заміні дерев'яних вікон на ПВХ розширити отвори?+

Можливість розширення отвору при заміні вікон зможе оцінити тільки заміряє. Врахуйте, що в багатоквартирному будинку можуть діяти суворі обмеження по оформленню фасаду. Якщо перешкод немає, то нові вікна замовляються з урахуванням нових розмірів. Розширення отвору виконується після демонтажу старих конструкцій. Його виробляє або сам замовник, або наші фахівці за додаткову плату.

Чи можна через вас продати демонтовані вікна?+

Можна, якщо їх заміна не є спричинена претензіями до якості, і вони демонтовані без пошкоджень. Нерідкі випадки, коли замовники хочуть поміняти нові вікна в Києві. Це може бути пов'язано з їх дизайном, невпевненістю в бренд, бажанням встановити більш сучасні і дорогі конструкції. У цьому випадку заміна пластикового вікна можлива з викупом старого і подальшим її продажем.

Чи варто міняти всі вікна в квартирі, якщо претензії тільки до одного?+

Вікна ПВХ виготовляються під замовлення. Якщо вас не влаштовує одне з вікон в квартирі, то його і варто перезаказать. При цьому можна вибрати як ту ж саму профільну систему і комплектацію, так і зовсім іншу. Візуальна різниця буде помітна тільки якщо нове вікно розташоване поруч з колишніми.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців