Вхідні пластикові двері зі склом

Вхідні двері є головним елементом кожного приміщення, приковуючи увагу гостей і перехожих до свого зовнішнього вигляду. Вхідні двері зі склопакетом відрізняються підвищеним рівнем комфорту, міцністю і енергоефективністю. Вхідні пластикові двері зі склопакетом прекрасно підходить для будівель приватних будинків, для квартир, офісів і компаній.

Вхідні двері зі склопакетом

Металопластикові вхідні двері можуть мати різноманітний дизайн, виготовлятися за індивідуальним замовленням, мати кілька склопакетів. Вхідні металопластикові двері виготовляються з якісного полівінілхлориду володіє підвищеною стійкістю до впливів навколишнього середовища. На вуличні двері встановлюються посилені комплекти фурнітури на дверні навіси, розраховані на часте відкривання, здатні забезпечити тривалу і безпечну експлуатацію всієї конструкції. По виду скла вхідні двері бувають:

 • двері з частковим заскленням;
 • двері з одним або декількома склопакетами;
 • декоративні двері, які мають складні дизайнерські елементи;
 • повністю скляні двері з металопластикових каркасом.

Розмір двері може виготовлятися за індивідуальним замовленням, для певного розміру дверного отвору. Сторона відкриття дверей визначається індивідуально. Кожні двері оснащується такими комплектуючими матеріалами, як ручка і замок. Вхідні двері пвх зі склопакетом давно лідирує у благоустрої приміщень і в дизайні будівель як якісний і комфортний продукт.

Міцність і ударостійкість скляних дверей

Існує думка, що скляні двері непрактичні в побуті через здатність скла розбиватися від ударів. Це неправильна характеристика скляних дверей і про це потрібно знати. Оскільки вхідні пластикові двері експлуатуються частіше, ніж міжкімнатні, в їх виготовленні використовують матеріали підвищеної міцності і більш якісну фурнітуру. З метою підвищення рівня захисту від злому дверей, використовуються додаткові засуви, гаки та механічні засувки. Чим більше точок замикання у дверей, тим вище рівень захисту від злому і краще зберігається енергозберігаючий ефект. Вхідні пластикові двері оснащуються такими замикаючими механізмами:

 • замок в області дверної ручки;
 • замикають механізми по периметру дверної конструкції;
 • засовочние механізми;
 • електричний або автоматичний привід закривання дверей;
 • сигналізація.

Тип замикання залежить від потужності двері і від цільового призначення конструкції. Двері вхідні з склопакетом, які використовуються в громадських місцях, краще укомплектувати автоматичним приводом закриття. Вхідні двері зі склопакетом для заміського будинку повинні мати кілька рівнів замикання. Для пластикових вхідних дверей використовують гартоване скло, що володіє високою щільністю і протиударним ефектом. Для скління вхідних дверей також використовують триплекс скло, яке після удару зберігає скло на місці. Триплекс скло має в середині захисну плівку, яка навіть після нанесення удару дозволяє осколкам скла залишатися в склопакеті.

Енергозбереження та шумоізоляція дверей зі склопакетом

Збереження тепла в приміщенні це головний фактор у виборі вхідних дверей. Щоб підвищити рівень енергозбереження, двері оснащують додатковим склінням. Для цього використовують двох або трикамерні склопакети, а також склопакети, які всередині заповнюються газом аргоном або криптоном. Завдяки посиленню склопакета додатковим склом і наповненням спеціальним газом, скляні двері мають гарний опір температур. Шумоізоляцію дверей зі склопакетом забезпечує:

 • шумоізолюючими внутрішнє покриття дверної конструкції по периметру;
 • зовнішні ущільнювачі вікна по всьому периметру;
 • прогумовані ущільнювачі дверей і дверних укосів.

Щоб двері володіли великим рівнем енергозбереження ніж звичайні, слід використовувати всі додаткові елементи і комплектуючі високої якості. Енергозберігаючі та шумоізолюючі елементи вхідних дверей не псують зовнішній стан конструкції, надаючи зовнішнім виглядом будівлі значну серйозність. За рахунок енергоефективних і шумоизолирующих матеріалів використовуваних для виготовлення дверей зі склом, готові двері надійно захищають від попадання пилу і вологи всередину приміщення.

Ціна і якість дверей зі склопакетом

Ціна дверей з склінням вище від звичайних металопластикових дверей, оскільки включає вартість дверного полотна, склопакета і комплектуючих елементів. Не варто економити на склопакеті і комплектуючих елементах дверей, від їх міцності залежить зносостійкість самих дверей. Скільки коштує вхідні двері зі склом залежить від таких факторів:

 • розміру вхідних дверей;
 • якості склопакета і комплектуючих елементів двері.

Широкий огляд товарів можна отримати з сайтів компаній, які займаються продажем дверей. Через інтернет ресурс зараз можна підібрати розмір двері, колір, вибрати інші комплектуючі елементи і навіть побачити макет готових дверей до їх покупки.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про вхідні пластикові двері зі склом
Чи правда, що вхідні пластикові двері зі склом мають сильну светопроводимость і дають багато світла і спеки влітку, а взимку пропускають холод в будівлю?+

Металопластикові двері зі склом проводять в приміщення світло, але за рахунок енергозберігаючих матеріалів вони практичні у використанні і взимку і влітку. Якщо замовник не бажає висвітлювати приміщення за допомогою скла на двері, тоді використовується тонування скла або мінімальне його кількість.

Двері зі склопакетом можуть піддаватися «провисання» за рахунок скла, яке створює додаткову вагу дверної конструкції?+

Вхідні вуличні двері зі склопакетом оснащуються навісами підвищеної міцності і зберігають свої функції в справності тривалий час. Якщо й трапляється «провисання» дверей в процесі експлуатації, зі склопакетом це не пов'язано.

За яких обставин або якому впливі в зовнішніх дверях зі склопакетом можуть повністю розбитися скла?+

Двери наружные со стеклопакетом отличаются повышенной прочностью стеклопакета, который изготавливается из закаленного или противоударного стекла. Только при механическом воздействии или после сильного удара предметом, стеклопакет может развиться в месте нанесения удара.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців