Трикутні вікна

У приватних будинках та невеликих офісних будинках популярна така конструкція, як трикутне вікно. Вони найчастіше встановлюються на горищах, які використовуються як повноцінні кімнати. Як і у випадку зі звичайними рамами, пластикові вікна трикутної форми виготовляються з ПВХ. Це гарантує значне скорочення тепловтрат та захист від зайвих шумів із вулиці. При виготовленні вікон використовується той же профіль, але вартість конструкцій буде вищою для замовника. Головна причина – нестандартна форма, що вимагає більше зусиль та професіоналізму з боку персоналу при складанні та встановленні на об'єкті у замовника.

Серед вимог до вікон на даху виділяється обов'язкове дотримання кута зварювання 45 градусів. Це забезпечить максимально можливу міцність конструкції. Розмір вікон буде продиктований шириною отвору. Залежно від величини отвору слід продумати спосіб відкриття вікна, місце установки петель. На трикутних рамах часто застосовується відкидна або поворотна фурнітура. Петлі в такому разі ставляться навпроти гострого кута. Якщо вікна трикутної форми близькі за розмірами до звичайних прямокутних, буде застосовуватися вже система з кількома стулками, де частина, що відкривається, буде стандартної форми.

Різновиди трикутних вікон

Популярними конструкціями трикутних вікон є:

 • глухе вікно. Встановлюється зазвичай під покрівельним схилом. Є можливість відкривати раму поворотним чи поворотно-відкидним способом. Ручка розташовується на похилій стороні;
 • з стулкою, що відкривається. Габарити рами більші, ніж у попереднього типу. Це дозволило вбудувати додаткову стулку стандартної прямокутної форми, яку можна відкривати та закривати;
 • з центральною стулкою, що відкривається. На відміну від попереднього варіанту, стулка розташована посередині, а не в кутку рами.

Купити трикутні вікна можна будь-яких розмірів – вони встановлюються у будинках, зведених із цегли, дерева та інших матеріалів. У таких спорудах несучої можливості буде достатньо. Крім стандартних білих рам, можна замовити вікна інших кольорів. Альтернативний тон виходить безпосередньо при виготовленні (додаванням пігменту відповідного кольору) або при ламінуванні під високим тиском. Завдяки цьому виключено відшаровування плівки від основної конструкції ПВХ.

Колір можна підібрати з урахуванням естетичних вимог власника під шпалери, контраст з інтер'єром. Також трикутні вікна можуть бути зроблені з різними кольорами плівки зовні та всередині. Подібний спосіб оформлення гарантує дотримання певного стилю на фасаді будівлі або інтер'єрі, де часом не можна вибиватися з колірної схеми.

Чому краще замовляти вікна у перевірених компаній

Серед найбільш популярних віконних рам із пластику є конструкції Rehau, що відрізняються високою надійністю та стійкістю до постійних впливів вологи, перепадів температур. Інші переваги якісних профілів:

 • герметичність. Виключено попадання дощової води та талого снігу завдяки відсутності щілин;
 • якісна звукоізоляція, актуальна для будинків, що розташовані на жвавих вулицях;
 • можливість встановлення тих самих склопакетів, що й у звичайних прямокутних вікнах.

Трикутне вікно ПВХ, встановлене бригадою фахівців, прослужить кілька десятиліть. Дотримуються всіх стандартів у плані монтажу. При цьому є можливість гарантійного ремонту чи заміни компонентів внаслідок поломки чи зношування. На окремі конструкції всередині рами поширюється гарантія, термін якої відрізняється від пластикового профілю.

Як зробити замовлення трикутних рам

Щоб придбати трикутні пластикові вікна, потрібно зателефонувати до відповідної компанії, що займається роботою з рамами. На об'єкт виїде замірник, який визначить усі розміри – вони будуть використані для складання готового вікна. Через більшу складність випуску виробництво може забрати до двох тижнів з урахуванням черги. Трикутні склопакети вимагають більше уваги з боку майстрів, щоб унеможливити помилку на будь-якому етапі роботи. Над вершиною вікна може бути встановлений невеликий карниз, на який потраплятиме вся дощова та тала вода.

Вартість трикутних вікон залежить від габаритів конструкції, фурнітури, що використовується, наявності ламінування, додаткових замків. Після встановлення подібних вікон можна зайнятися підбором штор та жалюзі, які підійдуть до конкретної моделі рами. Допускається використання вікон у вітальнях, розташованих на горищах, спальнях, кімнатах для дітей та кабінетах, де приймаються клієнти.

Якісна рама, підвіконня, штори дозволять не тільки правильно регулювати рівень надходження світла, а й стабілізувати мікроклімат усередині приміщення. Встановлення таких вікон на горищі сприяє усуненню «слабких» місць в опаленні приватного будинку.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про трикутні вікна
Чому трикутне вікно коштує дорожче, ніж звичайна рама?+

Виробництво ПВХ рам подібної форми потребує більшої уваги з боку майстрів. При цьому фурнітура всередині в якості не відрізняється від аналогів для прямокутних вікон.

Де найкраще виглядають пластикові трикутні вікна?+

Рекомендується встановлювати подібні рами на фронтоні приватного будинку або офісної будівлі з дахом, де планується монтаж трикутних вікон.

У яких кольорах виготовляються вікна трикутної форми?+

Клієнт може замовити рами не лише білого кольору, а й інших тонів, включаючи можливість ламінування. Цим шляхом зростає термін служби конструкції. Можна встановити трикутний склопакет із будь-якою кількістю камер.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців