Трикамерні вікна

Ринок пластикових вікон представлений широким вибором найрізноманітніших за ціною і якістю вікон. Трикамерні вікна, як посилена конструкція звичайного пластикового вікна, існує в продажу давно, але останнім часом тришарові вікна користуються підвищеним попитом. Така стеклоконструкціі товщі і масивніше, має підвищений рівень шумоізоляції і хороший енергозберігаючий ефект. Незважаючи на свої позитивні характеристики, 3х камерні склопакети можуть мати обмеження в застосуванні. Тому важливо добре вивчити властивості трикамерного вікна і практичність його застосування.

Опис трикамерного вікна

Трикамерна вікно являє собою віконну конструкцію зі склопакетом, з'єднаних між собою спеціальним герметичним матеріалом. Металопластикові вікна трикамерні складаються з склопакета, в який входять кілька скляних рам, простір між стеклами заповнюється повітряним або газовим складом.

Склопакет 3х камерний складається з чотирьох рамок зі скла і повітряних камер має три. У народі часто плутають трикамерну скло з трикамерним профілем, тут потрібно мати чітке уявлення про відмінності. Трикамерний склопакет має чотири скла і три повітряні камери між стеклами, а камерний профіль - це поєднання трьох рівнів профілю в одній конструкції, в якій і розміщується сам склопакет. Розібравшись з поняттям трикамерного вікна, запам'ятати потрібно наступне:

 • трикамерний склопакет являє собою скляне виріб з чотирьох стекол і трьох повітряних камер, які поділяють їх;
 • трикамерну вікно являє собою основну конструкцію з трьох рівнів, в якій і розміщується склопакет;
 • трикамерний склопакет може розміщуватися в трикамерному вікні (профілі), тоді обидва елементи матимуть по три камери.

Вибираючи вікна пластикові трикамерні потрібно переконатися в їх раціональності та ознайомитися з технічними характеристиками, оскільки такі вікна відрізняються від двокамерних і однокамерних вікон способом установки, методом складання конструкції, доглядом за конструкцією.

Характеристики трикамерного вікна

Трикамерна вікно має компактний вигляд і візуально виявити камерність склопакета або профілю неможливо. Але склопакет 3 скла в розібраному стані демонструє конструкцію з чотирьох внутрішніх стекол, розмежованих розподільними рамками, в інтервалах яких знаходиться повітря. Внутрішні скла можуть бути різної товщини, в основному використовуються скла від 4 мм і товщі. Простір між стеклами має становити не менше ніж 6 мм. Таким чином, товщина вікна пвх з трьома камерами, може становити від 36 мм і більше. Оскільки склопакет встановлюється в профіль, допускається певна монтажна ширина скла, яку витримає фурнітура. Склопакет більше 36 мм добре встановлюється в профіль rehau, КВЕ або селект. Трикамерна скло зовні покрито герметичним речовиною, що дозволяє міцно тримати зчеплення з конструкцією і не пропускати всередину повітря і вологу. Трикамерні вікна надають можливість використовувати різний варіант стекол по їх основними характеристиками:

 • встановити всі стекла різної товщини;
 • встановити непробивні скла з зовнішньої сторони вікна;
 • використовувати ультратонкі скла.

Трикамерні склопакети мають солідну вагу за рахунок маси склопакета, яка в сукупності з масою самої металопластикової конструкцією ускладнює її в кілька разів. Чи виправдано домінуючи над двокамерними вікнами, трикамерні вікна часто використовуються в склінні різних будівель. Вікнами, що мають потрійний склопакет, склять балкони і лоджії, житло в північних регіонах країни з екстремальними сезонними температурами, фасади торгових центрів можна склити житловий будинок. Трикамерні вікна відомі підвищеним звукоізолюючим і термостійким властивістю, вони в кілька разів підвищують рівень опору температур за рахунок товщини конструкції. З трикамерні вікнами приміщення буде менше висвітлюватися променями сонячного світла, оскільки за рахунок кількості і товщини стекол, трикамерні вікна гірше пропускають сонячне світло. Трикамерні вікна масивні, але готова встановлена ​​віконна конструкція має акуратний вигляд і не має візуальних відмінностей від однокамерного або двокамерного пластикового вікна. Потужність і габарити таких вікон не лякають клієнтів, які створюють більш комфортні та безпечні умови життя.

Цінова політика в використанні трикамерних вікон

На трикамерний склопакет ціна на ринку вікон вище. Це обумовлено використанням більшої кількості матеріалів, ніж при виготовленні звичайних металопластикових вікон, комплектацією віконної конструкції надійною фурнітурою, додатковим склом. Чим більше стекол в склопакеті, тим вище вартість вікна. Після моніторингу ринкової вартості трикамерних вікон, стало відомо, що ціна на них в 40-80% перевищує однокамерні або двокамерні вікна. Купити трикамерні вікна можна як в нашій країні, наприклад в місті Київ, так і за кордоном. Головне завдання в покупці трикамерних вікон - знайти перевірену компанію з реальним послужним списком на ринку віконної продукції. За бажанням покупця, компанія може виконати роботу по якісній установці вікон, оскільки масивні конструкції трикамерних вікон вимагають підвищеної відповідальності в ході установки.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про трикамерні вікна
Чи можуть 3 камерні пластикові вікна в процесі експлуатації деформувати віконний отвір через свою велику масу?+

Трикамерні металопластикові вікна не можуть деформувати віконний проріз своєю вагою під час експлуатації вікна, оскільки вони надійно кріпляться до основи віконного отвору в процесі установки.

На скільки трикамерну вікно пропускає менше сонячної енергії, ніж однокамерное або двокамерну вікно, і чому?+

Трикамерна вікно дійсно пропускає менше сонячного світла в приміщення, приблизно на 10-15%. Це обумовлено тим, що в трикамерному вікні використовується 3 склопакета, в яких сонячні промені переломлюються. Отже, прямий промінь сонця приміщення не потрапляє.

З якого виду скла виготовляються склопакети для застосування в трикамерних ПВХ вікнах?+

Загартоване скло використовується для скління всіх металопластикових вікон. Під замовлення і за бажанням клієнта, в трикамерному вікні можна використовувати різні види стекол, від тонованого, до куленепробивного.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців