Шумоізоляційні вікна

Шум за вікном є основною проблемою сучасності, яка турбує жителів мегаполісів, привокзальних районів, будинків уздовж траси. Постійний вплив шуму на слухові рецептори негативно впливає на загальний стан людини, знижує працездатність, концентрацію уваги, викликає синдром хронічної втоми. Шумоізоляційні вікна створені для захисту приміщення від попадання шуму з вулиці і здатні вирішити проблему сучасності раз і назавжди. Досить встановити вікна з шумоізоляційним ефектом і питання вуличного шуму втратить актуальність. Але для позитивного рішення хвилюючого питання, потрібно знати важливі моменти про звукоизолирующих вікнах.

Шумоізоляційні вікна як сучасне ноу-хау

З проблемою вуличного шуму довгий час боролися жителі галасливих районів населених пунктів різними способами: використовували шумопоглинаючі штори, ущільнювали вікна за допомогою плівки, відмовлялися від провітрювання приміщень. Але як тільки на ринку віконної продукції з'явилися звукоізоляційні вікна, проблема звукоізоляції приміщень була вирішена. Приміщенням, в якому встановлені вікна з підвищеною звукоізоляцією, можна користуватися не тільки в приватних цілях. Часто такі вікна використовуються в студіях звукозапису, в концертних залах, в будинках культури та творчості. Звукоізоляційні вікна незамінні в приватному секторі і в галасливих районах міста.

На звукоізоляційні властивості вікна впливають такі чинники:

 • щільність віконної конструкції;
 • кількість камер склопакета;
 • товщина стекол в склопакеті;
 • спосіб монтажу;
 • наявність звукоізоляційного наповнювача всередині віконного профілю;
 • наявність газу між стеклами;
 • герметичність фурнітури.

Кожен фактор окремо не робить звуковбирний ефект в приміщенні, тільки комплексне оснащення віконної конструкції може забезпечити повну звукоізоляцію житлового простору. Про це важливо пам'ятати, вибираючи віконну продукцію на сучасних торгових майданчиках.

Роль склопакета в шумоізоляції приміщення

Звукоізоляція вікон безпосередньо залежить від якості склопакета і технічних характеристик кожного скла, яке знаходиться в ньому. Використовуючи утолщенное скло можна знизити рівень проникнення звуку в приміщення. Саме такі скла і використовуються для вікон з шумоізоляцією. Можуть використовуватися скла різною товщиною в одному склопакеті, для створення звукоізоляційних бар'єрів. Чим більше камер має вікно, тим вище звукоізоляція, тому вікна зі звукоізоляцією бувають одно-, двох-, трьох і навіть чотирьох камерні. Щоб склопакети з шумоізоляцією мали ще більшу опірність звуку, камери склопакета оснащують триплекс склом. Це скло ущільнено спеціальної ударостійкої і звукоотражающей плівкою, яка дозволяє додатково підсилити звукоізоляційний ефект. Вікна з триплекс склом на клас вище в опірності шуму, ніж вікна з загартованим склом. Простір між камерами в склопакеті заповнюють інертними газами, такими як аргон або криптон, виступаючими додатковим бар'єром для подолання звуку. За допомогою додаткових параметрів стекол можна домогтися наступних результатів:

 • підвищити звуконепроникність віконної конструкції від 20 до 40 децибел;
 • нейтралізувати проникнення в приміщення різких і високочастотних звуків, таких як автомобільна сирена, крики;
 • підвищити термомодернізацію приміщення.

Пластикові вікна з підвищеною звукоізоляцією заповнюють шумопоглинаючими матеріалами всередині металопластикового профілю, так як профіль має простір усередині, яке має високу провідність звуку. Додаткова звукоізоляція металопластикового профілю виконується за допомогою заповнення порожнього простору повстю або скловатою різною товщиною. Вибір матеріалу і товщина наповнювача повинна відповідати площі полого простору, але не повинна бути тонше ніж 2-4 мм. Такий метод дозволяє не тільки підвищити звукоізоляцію в приміщенні, але і в кілька разів поліпшити термостійкість вікна.

Як забезпечити максимальну шумоізоляцію вікна?

Звуконепроникні вікна, як і будь-яка річ або предмет побуту, піддаються зносу. Згодом рівень шуму в будинку стає вище навіть при використанні звуконепроникних вікон. Це обумовлено якістю використовуваного матеріалу і доглядом за віконною конструкцією. Вікна з максимальною шумоізоляцією не вимагають спеціального догляду, вони потребують своєчасному обслуговуванні і підтримці робочого стану. Щоб вікна пвх шумоізоляція зберігалася довше, необхідно дотримуватися основних правил експлуатації вікон зі звукоізоляцією:

 • перевіряти справність фурнітури і замку;
 • стежити за цілісністю монтажного шва віконної рами;
 • своєчасно здійснювати заміну ущільнювача.

Щоб в приміщенні звукоізоляція була краще, шумоізоляційні матеріалом обшивають віконні укоси. Це хороший спосіб благоустрою житла, створення повної ізоляції в приміщенні.

Доступність вікон з шумоізоляцією

Ті люди, які відчували в своєму житті шум з вулиці, будуть готові купити вікна з будь-якої вартості. Вікна з підвищеним комфортом, до яких відносять і звукоізоляційні вікна, відрізняються своєю ціною. Ціна на вікна з шумоізоляційним ефектом більш вище, ніж на звичайні вікна на 20-30%. Це обумовлено наявністю додаткових матеріалів в складі скла і віконної конструкції, які використовує виробник для підвищення рівня стійкості вікна до шуму. Оскільки у виробництві даної віконної продукції використовуються надміцні і якісні комплектуючі матеріали, в вартість віконної продукції входять і витрати на них.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про шумоізоляційні вікна
Скільки кілограмів важать шумоізоляційні вікна і чи можуть через їх маси зламатися навіси і фурнітура вікна в процесі експлуатації?+

Пластикові вікна з шумоізоляцією стандартного розміру мають приблизний вага до 55 кілограмів. До них виготовляються надміцні навіси і фурнітура, які виключають можливість поломки, крім окремих випадків, наприклад випадків вандалізму.

Чи варто встановлювати звукоізоляційні вікна на першому і другому поверсі приватного будинку, якщо проживаєш за межею міста?+

Пластикові вікна з підвищеною шумоізоляцією можна встановлювати як на першому, так і на другому поверсі приватного будинку. Це забезпечить звукоізоляцію від звуків природи, повз проїжджаючих машин і від сусідів, які періодично проводять свята.

Як домогтися того, щоб склопакети з підвищеною звукоізоляцією зберігали свої звукоізоляційні властивості тривалий час, навіть після закінчення гарантійного терміну?+

Для того, щоб вікна тривалий час зберігали звукоізоляційний ефект, необхідно дотримуватися основних правил експлуатації. Для цього потрібно перевіряти справність фурнітури і монтажного шва, своєчасно проводити заміну ущільнювачів.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців