Штукатурка укосів

Штукатурка віконних укосів обов'язкове дію після установки нових вікон, яке вимагає уважного підходу, оскільки віконні укоси в приміщенні завжди перебувають в центрі уваги. Як би акуратно не дивився обробка з гіпсокартону на віконному укосі, оштукатурювання укосів дозволяє додати приміщенню додатковий затишок. Для цього необхідно використовувати якісні будівельні матеріали і виконувати роботу в певній послідовності, тоді результат роботи перевершить всі очікування. Штукатурка укосів ціна залежить від виду та обсягу виконуваних робіт і передбачає витрати за матеріал, надані послуги, якість матеріалів.

Види матеріалів для штукатурки віконних укосів

Штукатурка віконних укосів виконується з використанням розчину в'язкої речовини, яка заповнює всі нерівності поверхні, блокує потрапляння пилу і вологи всередину приміщення, виконує функцію термобарьерамі. Штукатурка внутрішніх укосів повинна володіти базовими захисними властивостями, а штукатурка зовнішніх укосів повинна мати додаткові захисні властивості. У виборі матеріалу для штукатурки віконних укосів необхідно враховувати стан пошкодження площі укосу, глибину площі штукатурення та матеріал з якого складається укіс. Матеріали для штукатурки віконних укосів усередині і зовні приміщення можуть бути різними, оскільки кожен матеріал за своїм проявляє себе під впливом зовнішніх чинників: температури, вологості, механізми впливу. Для обробки укосів вікон використовують різні види матеріалів:

 • цемент;
 • гіпс;
 • вапно;
 • готові суміші для штукатурки.

Штукатурка на основі цементу використовується з одночасним додаванням в основу піску і клею. Пісок використовують, як правило, з дрібної текстурою, для кращого ефекту зчіпки з цементом. Найкраще підходить кварцовий річковий пісок. В якості клею підходить звичайний ПВА або латексний клей. Застигне суміш для штукатурки укосів вікон і дверей протягом доби. Гіпсова штукатурка зручна своєю властивістю до швидкого застигання, вже через 15 хвилин поверхню укосу або дверний проріз будуть готові до подальшого етапу благоустрою. Через швидке застигання гіпсового розчину, можна вдатися до додавання до основного складу столярного клею, тоді час на експлуатацію розчину збільшується. Відносно вапна як матеріалу для штукатурки укосів вікон - це найдоступніший і швидкий варіант в реконструкції і облагороджування укосів. Вапно використовується виключно гашене, оскільки володіє хорошим властивістю зчіпки з поверхнею. Практичністю у використанні відрізняються готові магазинні суміші для штукатурки віконних укосів, які мають різний склад і доступні до покупки в будь-якому будівельному магазині. Матеріалом часто користуються як засобом для штукатурки віконних та дверних укосів.

Етапи підготовчих робіт

Штукатурка укосів вікон вимагає ґрунтовної підготовчої роботи, і мова йде не про закупівлю необхідних для роботи матеріалів, а про правильну підготовку поверхні для подальшого облагородження. Так як різна поверхню за своїм приймає той чи інший матеріал, важлива правильна обробка поверхні. Після вибору матеріалу для роботи і визначення зони дій, необхідно врахувати наступні обставини:

 • матеріал віконного отвору;
 • глибину ділянки оброблюваної поверхні;
 • довжину робочої ділянки;
 • цільове призначення віконного отвору в приміщенні.

До підготовки поверхні для обробки слід поставитися з величезною відповідальність, так як саме від цього етапу роботи залежить термін служіння штукатурки в подальшому. Поверхня віконних укосів в обов'язковому порядку очищається від надлишків будівельного сміття, який може утворитися в процесі монтажу вікна. Площа віконного укосу вирівнюється перфоратором, щіткою або пилкою для точної візуалізації кутів. Зачищаються шар поверхні за допомогою щітки або наждачного листа, використовуючи будівельний рівень для візуалізації необхідної товщини штукатурки. По закінченню підготовки робочої площі потрібно виконати обробку антигрибковой, знежирюючий, антисептичної грунтовки рідиною. Коли підготовчі роботи виконані, можна приступати до процесу штукатурки укосів.

Ціна штукатурки укосів на вікнах

Вартість штукатурки укосів повністю залежить від матеріалів, які використовується в процесі роботи. Бюджетним варіантом матеріалу, використовуваного в області штукатурки укосів, є вапно. Ціна вапна на ринку демократична, ефект від матеріалу спостерігається позитивний. Хороші результати в області будівельних і облагороджують робіт має цемент. Матеріал доступний до придбання в будь-якій кількості, має позитивні характеристики в області зносу. Ціна на матеріал залежить від щільності консистенції. Гіпс, який необхідно обов'язково поєднувати з клеєм, має середню ціну на ринку продукції. У оштукатурюванні укосів ціна коливається з урахуванням наступних показників:

 • обсягу необхідного матеріалу;
 • ринкової вартості будівельних матеріалів;
 • якості використаних будівельних матеріалів;
 • самостійного або професійного виконання робіт;
 • ергономічності використання будівельних матеріалів.

Штукатурка укосів пластикових вікон за своєю вартістю залежить від багатьох факторів і дозволяє вибрати індивідуальний за ціною і якістю варіант укосів вікон, дверних прорізів і інших конструкцій приміщень.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про штукатурку укосів
Скільки часу займає оштукатурювання зовнішніх укосів від початку до повної готовності поверхні для фарбування?+

Штукатурка зовнішніх укосів вікон по тривалості залежить від використовуваного матеріалу і від площі робочої поверхні. Штукатурка віконних укосів в середньому займає добу. На наступний день після штукатурення вже можна приступати до подальшого облагороджування поверхні.

Яка штукатурка укосів вікон найкраще підходить для внутрішньої обробки і тримається міцніше інших видів штукатурки?+

Для внутрішнього оздоблення укосів вікон найкраще підходить гіпсова штукатурка. Вона швидко сохне, ідеально лягає на поверхню, не вимагає додаткової зачистки. Але гіпсова штукатурка не підходить для приміщень з підвищеною вологістю, оскільки гіпс піддається впливу води.

Скільки буде коштувати штукатурка укосів пластикових вікон з урахуванням зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт під фарбування?+

Ціна штукатурки віконних укосів буде складатися з витратної вартості на використовувані матеріали для штукатурки, витрат на інструменти для виконання робіт і оплати за виконання робіт, якщо роботи виконуються майстрами.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців