Сендвіч панель пвх для пластикових вікон і дверей

Пластикові сендвіч-панелі являють собою два аркуші пластику, між якими знаходиться утеплює. Зазвичай це шар спіненого пінополістиролу. Обидва листа надійно з'єднуються з шаром теплоізоляції за допомогою клейової суміші. Склеювання посилюється завдяки наявності спеціальних жолобків. Наявність двох пластикових листів гарантує твердість конструкцій, а утеплювач забезпечить надійну ізоляцію. Сендвіч панелі для дверей стали затребувані в нашій країні в останні два десятиліття завдяки таким достоїнств:

 • естетичний зовнішній вигляд. Крім традиційного білого кольору для балконних дверей може застосовуватися інший тон. Він може збігатися або контрастувати з обробкою приміщення;
 • простота обслуговування. Досить змити або стерти сухою ганчіркою забруднення, пил з поверхні сендвіч-панелі;
 • конструкція не піддається гниттю, впливу грибка, корозії, цвілі;
 • стійкість до впливів вологи і перепадів температур. Якщо балкон є неутеплені або взагалі незаскленого, термін служби не знизиться через низької або високої температури, які в Україні можуть застати зненацька.

Використання пластикових панелей поширене не тільки щодо дверей, але і інших конструкцій. Сендвіч-панелі затребувані при обробці балконів зовні і всередині. Додатково конструкції можуть застосовуватися на вхідних дверях в різні приміщення. Наприклад, магазини, перукарні, різні адміністративні будівлі можуть бути обладнані подібними дверима. Вони не дозволяють теплу в зимовий час виходити назовні.

Особливості теплоізоляції

Сендвіч панелі для дверей з ПВХ мають високу щільність, що виключає промерзання дверей зсередини. Завдяки цьому теж не заклинивают замки всередині конструкції. У поєднанні з якісними склопакетами пластикові двері гарантують захист від холоду навіть при температурі до -40 градусів. Якісну сендвіч-панель товщиною в 2 см можна порівняти за властивостями зі стіною з цегли в 80 сантиметрів. Виготовляються панелі та іншої товщини, дозволяючи вмістити конструкцію в дверну коробку, ізолювати приміщення від протягів, скоротити витрати на опалення.

Інші переваги сендвіч-панелей в дверях

При необхідності встановити сендвіч панель на балконні двері, можна згадати про додаткові переваги матеріалу:

 • мінімальна вага. Залежно від несучої здатності конструкцій, це буде важливим фактором. Аналогічно пластикові двері для балкону легше обслуговувати самостійно при необхідності, що далеко не кожен зможе зробити у випадку з дерев'яною конструкцією;
 • стійкість до ультрафіолетових променів. При регулярному впливі сонця протягом десятків років оригінальний колір конструкції не вигорає, не втрачає корисних властивостей. Аналогічно і білі двері не починають жовтіти від постійного перебування на сонячній стороні будівлі;
 • сендвіч-панель може повністю замінити скло, якщо двері спочатку були виготовлені з вікнами. Для демонтажу скла потрібно трохи часу, після чого видимість в деяких приміщеннях буде обмежена. Подібні двері можна використовувати в лікарнях при переході між відділеннями або в супермаркетах для розмежування доступною для клієнтів частини приміщення і службових коридорів.

Панелі можуть мати декоративні елементи, завдяки яким можна виділити вхідні двері в приміщення. Імітація текстури дерева, візерунки, закруглений верх передбачений в конструкції дверей безлічі виробників. У панелях відсутні токсичні елементи, що дозволяє їх ставити в школах і інших установах, де всередині постійно перебувають люди. Термін служби конструкцій може досягати 30 років без потреби в заміні.

Від чого залежить ціна сендвіч-панелей, які використовуються в дверях

Ще одна деталь, на яку звертають увагу потенційні покупці - вартість. Ціна сендвіч-панелей для дверей залежить від наступних показників:

 • товщина в мм. Чим більше значення, тим вище сума, яку необхідно заплатити;
 • габарити по горизонталі і вертикалі. Значення залежить від відповідних показників дверного отвору. У деяких ситуаціях потрібна додаткова стулка, де буде знаходитися у відповідь частина замку;
 • оформлення. Звичайний білий або кольоровий варіант буде дешевше. Замовникам, які бажають панелі, оброблені плівкою, що імітує текстуру дерева або іншого матеріалу, доведеться заплатити більше.

Купити в Києві конструкції, що використовують сендвіч-панелі, можна за стандартною схемою. Клієнт викликає фахівців на об'єкт, де виконуються виміри. Після цього покупцеві потрібно почекати кілька днів. Про готовність клієнт буде сповіщений додатково, потім можна узгодити час відвідування майстрів. Протягом декількох годин двері та інші конструкції будуть встановлені і готові до регулярного використання.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про сендвіч панель пвх для пластикових вікон і дверей
Чим краще сендвіч панель ПВХ для пластикових вікон і дверей більш важких матеріалів (як метал або дерево)?+

Сендвіч-панелі виділяються відмінними тепло- і шумоізоляційні характеристиками, регулюючи температурний режим в будь-який час року. Сендвіч панелі для балконних дверей є оптимальним варіантом завдяки мінімальній вазі.

Де можуть застосовуватися декоративні сендвіч панелі для дверей крім приватних об'єктів?+

Декоративні панелі можна використовувати в адміністративних будівлях, школах, магазинах, салонах краси. Особливо затребувані подібні панелі в місцях, де необхідно відповідати загальному дизайну фасаду (як в історичній частині міста, де звичайні білі панелі зовсім не вписуються).

Як зробити замовлення на сендвіч панелі для металопластикових дверей в Києві?+

Клієнтові потрібно лише вказати свою адресу, побажання в плані дизайну. Після цього всім іншим займуться майстри при складанні ПВХ дверей, які будуть встановлені в підготовлений отвір. Немає необхідності виїжджати в офіс для узгодження деталей.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців