Ручки рехау

Для зручності відчинення вікна та надійного захисту приміщення використовуються ручки. Вони можуть бути різної форми, але у випадку з вікнами Rehau вироби відповідають у плані дизайну рама, на яку вони встановлюються. Ручка Рехау здатна не лише захистити від несанкціонованого проникнення, а й уберегти дітей та свійських тварин від випадання.

Це особливо необхідно для тих, хто мешкає на верхніх поверхах багатоповерхівок. Компанія Rehau пропонує великий вибір ручок для вікон разом з натискними гарнітурами, що відрізняються дизайном, внутрішньою будовою. Переваги ручок Rehau включають:

 • дозволяють правильно відкривати та закривати стулки, виключаючи перекіс;
 • вироби довговічні та надійні;
 • доповнюють віконну раму щодо зовнішнього вигляду.

Крім установки віконних ручок Рехау на верхніх поверхах, є сенс встановити їх унизу будівлі. Там вироби більш потрібні з кількох причин:

 • потенційний грабіжник просто не здатний проникнути усередину житла;
 • всередину офісу, магазину та іншого типу будівлі також виключено несанкціонований доступ. Можна доповнити ручки замикаючими механізмами;
 • максимально щільне прилягання стулок один до одного. Це виключає можливість використання інструментів.

Система Rehau Linea Design використовує протизламний механізм Secustik, що блокує запірні елементи у разі спроби відчинити вікно зовні. Для закриття та відкривання стулки потрібний ключ. Розглянутий механізм замикає вікно з характерним клацанням, що сигналізує про успішне закриття. Сполучний елемент, розташований між чотиригранним штифтом та ручкою, не дозволяє відкривати конструкцію з вулиці, але всередині немає перешкод.

Ручки Rehau Linea відповідають вимогам стандарту RAL-RG 607/13, а також класу зламостійкості AhS. У разі повороту ручок для вікон Rehau пружні циліндри потрапляють у пази, передбачені в корпусі. Завдяки цьому і виникає цей клік. Відрізняються ручки наявністю зносостійкого покриття, що гарантує максимально можливий термін експлуатації. Купити можна вироби кількох кольорів: бронзовий, сріблястий, золотий, коричневий, білий. Розглянуті ручки мають штифти різної довжини. Зарубки на штифтах виконують фіксацію всередині замку.

Чи слід викликати майстра для монтажу?

Якщо у планах придбати віконні ручки Rehau, рекомендується скористатися допомогою майстрів. Це дозволить не втрачати гарантію від виробника - при потребі виконати ремонт або заміну окремих елементів вікна можна просто викликати фахівця, який зробить все швидше ніж недосвідчений власник. У Києві легко отримати подібне обслуговування завдяки великій кількості майстрів, здатних якісно та швидко встановити, виправити стан вікна. Ціна на ручки Rehau Linea залежить від кількох факторів:

 • необхідність установки додаткової фурнітури також до ручок;
 • кількість виробів – вони можуть бути встановлені на всі вікна у квартирі чи офісі;
 • компанія, що пропонує придбання та монтаж. Ціни відрізняються, але мінімальні відмінності, якщо майстри мають ліцензію. Вони не «накручують» вартість сервісу.

На відміну від деяких інших ручок та рам, пропоновану фурнітуру легко відкривати та закривати, не залучаючи другу руку для підтримування іншої стулки. У комплекті є ключі, які можуть використовувати різні члени сім'ї. За ручками легко доглядати – не потрібні спеціальні засоби. Досить звичайної води або навіть сухої ганчірки для усунення забруднень, пилу, відбитків пальців.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про ручки рехау
Чим відрізняються ручки Рехау від стандартної фурнітури на віконних рамах?+

Вироби від Rehau мають систему захисту від злому, яку неможливо оминути. При спробі відкрити вікно зовні спрацьовує система захисту, що блокує стулки.

В яких кольорах ручка Rehau доступна?+

Вироби можна купити білого, бронзового, сріблястого, золотого та коричневого кольору. Завдяки цьому вони чудово поєднуватимуться з уже встановленою рамою.

Де корисна віконна ручка Rehau?+

Рекомендується встановлювати ручки для захисту дітей та домашніх тварин від випадкового падіння вікна. Також фурнітура підходить для встановлення на перших поверхах житлових будинків, магазинах, адміністративних будинках, навчальних закладах – скрізь, де потрібно захистити майно від зазіхання.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців