Ручки на вікна з замком

Стандартні в наш час склопакети містять ручки, що повертаються для відкриття вікна не тільки по горизонталі, але і для провітрювання, розгорнувши на 180 градусів. При появі маленьких дітей в будинку виникає необхідність захисту вікна і самих дітей від різних небезпек. Це особливо стосується квартир, розташованих на верхніх поверхах багатоповерхівок. Ручка з замком на вікно може бути встановлена ​​не тільки в житловому будинку, але і в ряді закладів, де передбачається постійне перебування дітей - школи, дитячі садки.

Купити ручки для металопластикових вікон з замком можна у тій же компанії, яка займається установкою відповідних конструкцій. Це заощадить час на пошуки, а також кошти - подібна покупка зазвичай обходиться дешевше комплектом. У розпорядженні потенційних власників є безліч варіантів дизайну, які підходять для металопластикових вікон. Самі ручки для вікон виготовляються з ПВХ, металу і дерева. Від цього залежить дизайн і ціна. Краще проконсультуватися з майстром перед придбанням вироби, яке буде захищати дітей від падіння.

Переваги використання ручок з замками

Ручка з замком для пластикових вікон дозволяє не тільки виключити мимовільне відкриття дітьми рами. Переваги подібних конструкцій більш широкі:

 • додатковий захист від злому ззовні. Навіть самі якісні металопластикові рами можуть бути зламані злодіями. Особливо актуальна проблема для жителів нижніх і верхніх поверхів багатоповерхівок. Ковані решітки на вікнах виглядають зовсім не естетично, як показала практика. Замість цього краще застосувати саме ручки для вікон ПВХ з замком. Захист не видно, але вона просто працює. Якщо хтось наважиться спробувати відкрити вікно зовні, така людина кине справу швидко;
 • можливість використання не тільки з вікнами. Допускається монтаж на пластикові і дерев'яні двері. Це стосується тих дверей, які входять в комплект з рамою. Встановити подібний механізм можна як на засклену, так і на незаскленому площа. Підходить подібний варіант для людей, які проживають на першому або другому поверсі;
 • простота установки. Якщо власник житла вирішить придбати ручки вже задовго після монтажу рам, їх легко замінити самостійно без залучення майстра до роботи;
 • один і той же дитячий замок може використовуватися в декількох річках, встановлених по квартирі. Це дозволить відкривати всі рами одним ключем, а не заводити під кожну окремий ключ. Відкриття та закриття виконується виключно всередині, тому підбір неможливий.

Віконна ручка з замком має таку ж конструкцію, як і виріб без замка. Видає її лише замкова щілина. В іншому дизайн відповідає аналогам. Це може бути біла ручка, так і інший варіант оформлення з імітацією дерева. Головне в експлуатації - зберігати ключі в надійному місці, до якого дітям доступ повністю закритий. Запасний комплект також слід заховати на випадок втрати або пошкодження основного ключа.

Підвиди захищених ручок

Крім того, що доступна ручка з ключем для пластикових вікон, не слід забувати про різні типи конструкції. Вибір її залежить від вимог власника житла в плані зручності використання і забезпечення безпеки для дітей:

 • ручки з замком і комплектом ключів. Найпоширеніший варіант завдяки простоті експлуатації і надійності в плані захисту від злому;
 • блокатори з ключами і шпінгалети. В такому випадку блокіратор буде фіксувати в нижній частині стулки, а шпінгалет закривається за допомогою ключа. Для відкриття вікна потрібно повернути ключ, а потім зрушити шпінгалет;
 • ручки з кнопкою. Щоб відкрити вікно, потрібно натиснути кнопку, після чого тримати її протягом декількох секунд, без чого рама не відкривається.

До того ж до багатоповерхівок ручки з використанням замків можна встановити в приватних будинках (у тому числі одноповерхові), де дитину аналогічно потрібно захистити. Для монтажу потрібно лише викрутка з відповідним жалом. Ресурс виробу становить більше 100 тисяч циклів відкриття і закриття перед необхідністю виконувати профілактику.

Критерії вибору ручок з ключем

Якщо потрібна була ручка віконна з замком, слід звернути увагу на наступні чинники, що дозволяють спростити вибір моделі:

 • різноманітність моделей, пропонованих магазином або майстрами, які здійснюють установку міцних рам. Найдорожчі конструкції виконані з міцного металу і пластика. Їх зовнішній вигляд може бути будь-яким - від найпростішого (білого кольору) до вишуканих рішень «під інтер'єр»
 • гарантія на конструкцію. Кожен виробник надає гарантію якості, що виражається в кількості років або циклів відкриття і закриття. Середній термін служби складає десять років при правильному обігу і обслуговуванні;
 • зручність використання дорослими. Перед покупкою і самостійною установкою рекомендується вивчити каталог виробника разом з відгуками на його продукцію. Одна справа, коли дитина не буде здатний відкрити вікно (для чого ручка і ставиться). Інше - відсутність можливості виконати просте завдання дорослому, а від цього іноді залежить і безпеку людей, які перебувають в будинку.

Віконна ручка з ключем дозволить також провітрювати приміщення, якщо це потрібно. Після відкриття вікна в подібному положенні механізм блокується, завдяки чому дитина не зможе отримати доступ до вулиці.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про ручки на вікна з замком
Які ручки на вікна з замком вибрати краще для захисту дітей і майна в будинку?+

Все залежить від переваг покупця, але головне - простота звернення. У такому випадку рекомендується конструкція з ключем. Можна з кнопкою в якості додаткової міри безпеки. Використання тільки кнопки не завжди виправдано - діти можуть дістати і натиснути для відкриття.

Чим краще ручки для металопластикових вікон, ніж ковані решітки?+

Конструкція нічим не відрізняється від традиційної віконної рами з ПВХ. При цьому відсутність решітки дозволяє краще бачити, що відбувається на вулиці, не створюючи непотрібних асоціацій наявністю грат, навіть якщо вони мають якусь естетичну цінність.

Чи сумісні ключі між різними замками?+

Ключі для ручок пластикових вікон можуть заміняти один одного, якщо вони виготовлені однією і тією ж компанією. Це корисно в разі, коли оригінальний комплект втрачено, а для кожного вікна носити свій ключ буде зовсім непрактично і некомфортно.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців