Ручки для пластикових дверей

Дверна ручка є головним елементом для вхідних дверей і піддається експлуатації більше, ніж решта фурнітура. Існують ручки різної конфігурації, кожна модель двері вимагає певну ручку. Матеріали для дверних ручок використовуються різні, від металопластику до нікельованої сталі. Щоб купити ручку для пластикових дверей, необхідно враховувати функціональні особливості дверної ручки і режим експлуатації двері. Про те, якими бувають дверні ручки, і яку краще ручку вибрати, необхідно ознайомитися далі.

Види дверних ручок

Вибір дверної ручки залежить від типу двері. Двері бувають вхідні, міжкімнатні та двері балконів і лоджій. Кожні двері виконує певні функції і здатна витримати різну ступінь навантаження. Пластикові двері, на відміну від металевих і дерев'яних дверей, легші за своєю вагою і можуть бути укомплектовані ручками різної конфігурації. Все залежить від цільового призначення конкретної двері. Тому для кожних дверей підходить свій вид ручок. По виду і функціональності розрізняють наступні дверні ручки:

 • натискні ручки;
 • стаціонарні ручки скоби;
 • ручки на кнопці;
 • ручки на замку;
 • ручки для балконних блоків (черепашки).

Нажімниє ручки складаються з натискного гарнітура з двох частин. Одна частина кріпиться на зовнішній стороні дверей, друга частина - на внутрішній стороні дверей. Зовнішня і внутрішня частини гарнітури з'єднуються між собою напрямними стержнями або гвинтами, фіксується гайками і болтами. Для установки даного виду ручок необхідно підготувати дверне полотно, висвердливши в ньому певну кількість отворів. Стаціонарні ручки у вигляді скоби кріпляться з двох сторін двері і оснащуються механічною засувкою в дверному полотні. Закривається механізм встановлюється в самих дверей і в дверному отворі, а скоба з внутрішньої або зовнішньої сторони дверей дозволяє притягувати до себе двері або відштовхувати в момент її закриття і відкриття. Ручки на кнопці оснащені пружинним відкривається механізмом, який спрацьовує тільки після натискання на кнопку ручки. Ручка з замком на пластикові двері має багато варіантів конфігурацій замикаючих механізмів. Замок на ручці може спрацьовувати при замиканні ключем, при піднятті ручки в верхнє положення, замиканні двері за допомогою поворотного механізму. Дверні ручки, які використовують для оснащення балконних блоків, монтуються тільки на поверхневу частину дверей і грають роль утримувача для руки при відкритті або закритті дверей.

Комплектація ручок дверних

Дверні ручки на пластикові двері укомплектовані різними механізмами, в залежності від використовуваних запірних систем. Всі види дверних ручок випускаються комплектом в парі, для їх установки з зовнішньої і внутрішньої сторони дверей. Якщо це натискна ручка, то по обидва боки нажімной механізм буде однаковим. Для дверей на балконах і лоджіях часто використовуються універсальні ручки для вікон і дверей, які працюють у відкритому режимі, режимі повного провітрювання і мікропровітрювання. Всі нові дверні ручки продаються комплектом, в який входять такі елементи:

 • дверні ручки;
 • стягнуті гвинти;
 • гайки і шурупи для кріплення;
 • замок (для ручок із замком);
 • зовнішні накладки на ручку.

Комплектація дверних ручок завжди буде індивідуальною, це залежить від матеріалу і кольору ручки, якості металевих деталей, рівня складності запірного механізму. Вибираючи дверні ручки для пластикових дверей, необхідно упевнитися в наявності всіх комплектуючих елементів згідно зі схемою в інструкції.

Яку вибрати ручку для пластикових дверей?

Комплектує фурнітурою для дверей ринки України просто переповнені. Вибір товарів настільки великий, що кожен може вибрати підходящий за ціною і якістю товар. Щоб купити ручку для металопластикової двері, яка буде якісно служити довгий час, потрібно врахувати цільове призначення двері, частоту використання механізму ручки, рівень якості матеріалів продукції. Для дверей в торгових центрах, магазинах, офісах, в громадських місцях, прийнято віддавати перевагу ручкам скобам. Ручки офісні для металопластикових дверей зі скобами легко відкриваються і дуже зручні в щоденному догляді. Так як ручки скоби складаються з цільної дуги або труби, вони не вимагають додаткової мороки в плані періодичної змащення і підтягуванні шурупів. Двері на балконах і лоджіях краще укомплектовувати нажімнимі ручками з додатковими ручками (черепашками). Нажімниє ручки дають можливість залишати вікна на провітрюванні в декількох режимах, закривати двері як зсередини, так і зовні. Ручки на замку для пластикових дверей краще використовувати в таких цілях:

 • для комплектації вхідних дверей в приміщення;
 • для міжкімнатних пластикових дверей в офісі і компаніях;
 • для дверей в туалетних кімнатах.

Важливо щоб дверні ручки на замку мали запірний механізм тільки з одного боку, щоб контролювати стан двері з боку закриття. Переглядаючи каталог товарів, слід співвідносити якість і ціну фурнітури для здійснення вдалої покупки.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про ручки для пластикових дверей
З якої причини ручка до пластикових дверей часто ламається саме в місці з'єднання ручки з дверним полотном?+

Єдиною причиною поломки дверної ручки на пластикових дверях в місці з'єднання ручки з дверним полотном є неправильний монтаж самої ручки. Коли монтаж ручки виконаний неправильно, питома вага при відкритті дверей лягати в місці з'єднання двох частин.

Чи може ручка з замком сама собою заклинити в спокійному положенні і як цю поломку можна усунути самостійно?+

Поломка будь-якого механізму має місце бути, в тому числі і поломка дверної ручки після останнього зачинення дверей. Якщо ручка з замком для вхідних дверей поламалася, виконується демонтаж ручки. Щоб зберегти цілісність ручки і використовувати її в подальшому, демонтаж виконує майстер.

Чому ручки офісні для металопластикових дверей прийнято оснащувати саме скобами, хіба ручки скоби витривалішими, ніж ручки на замку або кнопці?+

Для офісних дверей часто використовуються ручки скоби, оскільки вони краще проявляють себе в користуванні, ніж інші дверні ручки в умовах постійної експлуатації. Універсальні ручки для вікон і дверей і ручки на замку краще не використовувати для дверей в місцях підвищеної соціальної активності.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців