Ремонт вікон в Харкові

Спеціалізація нашої компанії - установка вікон в Харкові. Але, в процесі експлуатації виникають різні ситуації, в тому числі що вимагають кваліфікованої регулювання або повноцінного ремонту. Щоб не трапилося з вікном, самостійно що-небудь поправляти, міняти, підкручувати категорично не рекомендується.

Коли вікна потрібен якісний ремонт?

Якщо у ваших вікон в Харкові з'явилися такі «симптоми», то пора замовляти ремонт.

 • Відчутно треться і чіпляється стулка про раму;
 • Не повертається ручка;
 • Прогнувся або тріснув підвіконня, здулося або відшарувалося його покриття;
 • Від стулки, укосу або підвіконня дме;
 • Тріщина на склопакеті;
 • Заклинило фурнітуру;
 • Подряпався або тріснув профіль;
 • Туго працюють і / або тріщать петлі;
 • Затвердів і потріскався ущільнювач;
 • Неможливо відкрити або закрити стулку.

Приводом для виклику майстра може послужити будь-яка неприємність, що доставляє дискомфорт. Краще зробити зайву регулювання, ніж довести до повної заміни вікна.

Послуги з ремонту вікон в Харкові

Компанія EVI приймає замовлення на ремонт вікон з ПВХ власного виробництва та встановлених силами конкурентів. При прийомі заявки завжди уточнюємо, з якого профілю і з якою фурнітурою виготовлені ваші вікна, а також те, як довго ви ними користуєтеся. Наші майстри здійснюють всі види ремонту: від шліфування профілю до повної заміни фурнітури або стулок в цілому. Найчастіше їм доводиться здійснювати такі маніпуляції.

 • Регулювання фурнітури. Вона періодично потрібно при неправильному поводженні з вікном, виборі дешевої, низькоякісної фурнітури і перевищенні рекомендованих розмірів стулки. У кожного виробника віконних замків є свої обмеження по допустимих габаритам і вазі стулок. При їх перевищенні петлі відчувають надмірне навантаження і не можуть забезпечити плавний і рівномірний хід стулки при відкриванні та закриванні. Деформації в цьому випадку схильні і запірні механізми. Все це призводить до розгерметизації вікон і появи протягів. Для відновлення нормальної роботи вікна проводиться регулювання фурнітури.
 • Повна заміна фурнітури. Якщо заявка на ремонт зроблена занадто пізно, після неодноразових спроб виправити ситуацію самостійно, то, швидше за все, знадобиться повна заміна фурнітури. В цьому випадку з вікна скручується колишній комплект і встановлюється новий. Фурнітура підбирається тієї ж марки і тієї ж серії, що і попередня.
 • Перевстановлення ущільнювача. Термін служби ущільнювача залежить від матеріалу, з якого він виготовлений і інтенсивності експлуатації вікна. Швидше за все зношуються гумки на офісних і домашніх вікнах по зовнішньому і внутрішньому контуру стулок. Чим еластичнішою вихідний матеріал, тим довше служить ущільнювач. Для підтримки робочих характеристик рекомендується змащувати його хоча б пару разів на рік. Розтрісканий, рваний і отверділий ущільнювач підлягає заміні - в такому стані він не здатний виконувати свої функції. Майстер акуратно виймає з пазів старі гумки і також обережно встановлює нові.
 • Заміна склопакета. Для неї є дві причини: тріщина і запотівання. У першому випадку причиною дефекту є механічне пошкодження, у другому можлива розгерметизація через неякісну ізоляції. Якщо мова про вікна компанії EVI, вам досить назвати прізвище замовника і номер договору - менеджер знайде замовлення в базі і уточнити тип і розміри склопакета. В інших випадках доведеться запрошувати зморщок. Установку нового склопакета повинні проводити тільки професіонали. Вони знімуть без пошкоджень знімуть штапики, витягнуть пошкоджений склопакет і встановлять новий, закріпивши його відповідно до технології. Не забудьте після відходу монтажників протерти скло і зняти етикетки.
 • Шліфування профілю. Вона проводиться при ськолах, тріщинах і подряпинах на поверхні ПВХ. Для цього використовується спеціальний, м'яко шліфує інструмент, затирання і поліролі для ПВХ. Таким способом видаляються поверхневі дефекти пластика. При його глибокому пошкодженні потрібна заміна стулки або рами в залежності від локалізації пошкодження.

З огляду на термін експлуатації вікон із ПВХ, рано чи пізно з ремонтом стикається більшість клієнтів. У більшості випадків достатньо регулювання фурнітури, очищення петель і ущільнювачів. Це робиться за один прийом. Заміна склопакетів, замків, стулок вимагає підготовки, а іноді і замовлення потрібних елементів. На вироблені ремонтні роботи надається гарантія.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про ремонт вікон в Харкові
Купили квартиру з вікнами ПВХ. Їм років 15. Частина відкривається зі скрипом, у одного ручка вгору на відкидання не повертається, у іншого стулка не відкидається повністю - не тримає маленький зазор. Це можна відремонтувати або все міняти?+

По-перше, потрібно запросити майстра для огляду і складання дефектної відомості. Має значення марка профілю, фурнітури і конкретний характер пошкоджень. Далі, ми проводимо ремонт вікон в Харкові за погодженою з вами кошторисі. Можливо, досить регулювання, змащення петель і очищення ущільнювача. А, може, десь потрібно заміна фурнітури або гумок. Потрібно дивитися на місці.

Як самостійно зробити регулювання пластикових вікон? Чув, що при наявності відповідного ключа можна підняти або опустити петлі. Як це зробити?+

При відсутності досвіду установки вікон ПВХ не намагайтеся регулювати їх своїми силами. Запросіть майстри, він швидко перевірить роботу вікон, підтягне або послабить петлі, відрегулює роботу ручки і запірних механізмів. Вікна, встановлені в нашій компанії, регулюються по гарантії, інших виробників за окрему плату.

Навіщо при встановленні металопластикових вікон залишають такі широкі шви з піною?+

Розмір вікна визначається габаритами і конфігурацією отвору: з чвертю або без. Оптимальна ширина монтажного шва 1,5-3 см. Рідко більше. Відразу після від'їзду монтажної бригади піна має об'ємний неохайний вигляд і псує загальне враження. Чіпати її поки не потрібно. Після її висихання проводиться обробка укосів. Перед цим підсохлий піна акуратно зрізається. Далі виконується утеплення та декоративне оздоблення укосу, і шви більше не видно.

Чи можлива заміна склопакета і гумок на вибитому вікні?+

Якщо профіль рами і стулок не пошкоджений, то для відновлення експлуатаційних характеристик і зовнішнього вигляду вікна змінюються биті склопакети, штапики, гумки. Після їх заміни пластикові елементи шліфуються і поліруються, вікно набуває вигляду нового.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців