Ремонт лоджії

Лоджії є одним з невід'ємних компонентів сучасної квартири. Вони прийшли на зміну (або доповнюють) балконах. Вони дають більше площі для різних занять, не вимагають використання окремої плити. У підсумку ремонт лоджії під ключ буде вигіднішою послугою, яка розширить корисну площу житла. Ви зможете використовувати лоджію як звичайну кімнату або зробити її частиною прилеглого приміщення після усунення віконної рами і порога, де спочатку встановлена ​​двері. Майстри нашої компанії виконують ремонт балконів і лоджій в будь-яких будинках незалежно від планування.

Розробка проекту

Виконувати роботи потрібно тільки при наявності чіткого плану, згідно з яким будуть діяти майстра. В іншому випадку готовий результат не задовольнить нікого. Потрібно спочатку визначити вартість робіт. Вона розраховується, виходячи з параметрів:

 • тип обробки всередині: панелі з гіпсокартону, натурального каменю або вагонки;
 • обробка підлоги;
 • утеплюючі матеріали;
 • обшивка зовні. Найчастіше застосовується сайдинг, що дозволяє стікати дощовій воді, а снігу не затримуватися надовго;
 • інші внутрішні роботи. Монтаж електропроводки, вбудованих шаф і тумб.

На основі підрахунків буде складений докладний кошторис, яка буде узгоджена з клієнтом. Ви можете скористатися калькулятором для перевірки всіх попередніх розрахунків. Визначення бюджету заздалегідь виключить невиправдані і несподівані додаткові витрати. Часто в вартість може входити демонтаж існуючої обробки і скління, так як в будинках з лоджіями в безлічі випадків скло ще при заселенні.

Варіанти ремонту з урахуванням планування

У Києві поширені квартири з плануванням лоджії на 3 квадратних метра, 6 м2, а також косі конструкції. Готові інтер'єри будуть значно відрізнятися своїм зовнішнім виглядом від старої обробки. Для того щоб оцінити потенційний результат, можна скористатися фотографіями вже готових лоджій, зроблених нашими майстрами.

Три квадратних метра

Найчастіше зустрічається в будинках забудови до початку 90-х років. Нерідко такі лоджії зводилися в панельних конструкціях. Всі особливості ремонту справедливі і для звичайних балконів:

 • рекомендується використовувати світлі відтінки для обробки. Завдяки цьому приміщення стає візуально більше;
 • обов'язкове застосування теплого скління, яке забезпечить оптимальну теплоізоляцію і не допустить зниження температури до нуля взимку;
 • підвіконня краще використовувати також світлого кольору, можна внесений для економії основного простору. Якщовиконувати ремонт без виносу, ширина підвіконня не повинна перевищувати 10 см;
 • стіни, підлогу і стелю необхідно пофарбувати або покрити матеріалами білого або іншого світлого кольору. Допустима обробка за допомогою штучного каменю чи МДФ панелями.

Підлоги повинні збігатися по колірному оформленню зі стінами. Є можливість застосування керамограніта або іншого типу плитки. Доповнити все можна столиком і лавкою. Це перетворить лоджію в місце відпочинку.

Шість квадратних метрів

У цій ситуації є більше простору для фантазії. Цей варіант більш поширений в будинках забудови 90-х років минулого століття і пізніше. Простір можна перетворити в повноцінний житловий простір або робочий кабінет. На відміну від триметрової площі, допускається застосування альтернативних квітів, монтаж натяжних стель, під яким легко приховати кабелі для освітлювальних приладів. Інші можливості облаштування лоджій:

 • установка жалюзі для захисту від ультрафіолетових променів. Альтернативою може бути спеціальна плівка, наклеюється на скло. Вона зовсім небагато затемнює, але повністю блокує надходження ультрафіолету, захищаючи білі елементи від
 • пожовтіння, а інші кольорові вироби від вигорання;
 • шафки і тумбочки можуть бути більше;
 • при теплом склінні допускається підведення розеток.

Якщо ви запланували повний демонтаж вікна, яке розділяло лоджію з кімнатою, необхідно в проект внести креслення нової стільниці, куди допускається установка техніки, горщиків з квітами і інших речей.

Косі лоджії і балкони

Даний варіант зустрічається більше в новобудовах. Тут менше можливостей по облаштуванню шафок. Панорамне скління зробить простір візуально крупніше. Тут також можна зробити натяжна стеля, під яким буде ховатися проводка. Пол оформляється плиткою в шаховому порядку.

Викликайте майстрів зараз

Телефонуйте нам, щоб здійснити ремонт лоджії за вигідною ціною в необхідні терміни. Для огляду приїде фахівець, який зніме всі мірки і проконсультується з вами щодо оформлення житлоплощі. Розрахунки виконуються з максимальною точністю. Для кожного квадратного метра буде знайдено застосування. Забудьте про лоджіях, що виконують функцію балконів в минулому (для сушки білизни і виходу покурити). Насолоджуйтесь видом вулиць завдяки якісному склінню і утеплення.

Викликайте майстрів зараз

Телефонуйте нам, щоб здійснити ремонт лоджії за вигідною ціною в необхідні терміни. Для огляду приїде фахівець, який зніме всі мірки і проконсультується з вами щодо оформлення житлоплощі. Розрахунки виконуються з максимальною точністю. Для кожного квадратного метра буде знайдено застосування. Забудьте про лоджіях, що виконують функцію балконів в минулому (для сушки білизни і виходу покурити). Насолоджуйтесь видом вулиць завдяки якісному склінню і утеплення.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про ремонт лоджії
Коли краще виконувати ремонт лоджії під ключ?+

Оптимальний варіант для виклику майстрів - теплу пору року, коли немає ніяких обмежень. Головне - відсутність опадів в день установки рами, що дозволить виконати ремонт лоджії оперативно. Для ремонту лоджії під ключ ціни можна розрахувати за допомогою калькулятора онлайн.

Що робиться в першу чергу - обробка або скління?+

В процесі ремонту першим виконується скління, після чого тільки виконується утеплення, обшивка й інші завдання, що стосуються статі, стелі. Такий порядок гарантує правильність здійснення обробки лоджії, ремонт якої буде зроблений без виходу за кошторис;

Чи є типові проекти оформлення лоджій?+

Не передбачено, але клієнт може використовувати вже готові напрацювання на основі фото, зроблених майстрами на попередніх об'єктах. Так замовник зможе простіше візуалізувати свої задумки. Незалежно від того, де будуть виконуватися роботи - в панельному будинку або цегляному, результат буде тим, який очікує клієнт.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців