Ремонт або заміна?

Більшинство владельців квартир і домів, у яких встановлені металопластикові вікна, сталкивались з питань заміни стеклопакетів. Причин цього може бути безліч. У цій статті ми дадим кілька рад, завдяки яким ви можете отримати без особливих проблем вирішити проблему замінників стеклопакета в металопластиковій конструкції.

Серед основних причин освіти трещин на стекле можна видати далі:

 • Некачественное производство.
 • Усадка зданія.
 • Механічні удари.

Обратившись в одну з оконних компаній, ви можете порекомендувати замінити лише на стекло, яке треснуло. Ні в якому випадку не погоджуйтесь на це. Це можна виключити виключно у виробничих умовах. Обосновується це сложним технологічним процесом виготовлення стеклопакета, який ми розглядаємо в іншій статті. Демонтувати одне скло не складе праці, а поставити нове без якості матеріалів та герметичності, до сожалению, не отримає. Крім того, ви будете жити без стекла у вікні досить тривалий час.

Наступне, замінити тренувальне скло в домашніх умовах не представляється можливим. Якщо необхідні вести на виробництві і там виробляється заміна, що за ціною буде навіть дорогою, чим замовити новий стеклопакет.

Слід відзначити, що замість стеклопакета не потрібна демонтажа всього вікна і займається всього кілька хвилин. Достаточно лише знімати штапики.

Вибор стеклопакета

На технічні характеристики кожного елемента впливає безліч факторів, одним із яких є кількість повітряних камер. Далеко не в усіх випадках буде достатньо однокамерного стеклопакета. К сожалению, практично у всіх новостроях будівельники встановлюються саме такі вікна. Делається це з метою зниження фінансових затрат на реалізацію проекту. Однак жити в квартирі, в якій встановлено вікно з однокамерним стеклопакетом крайнього некомфортно, особливо якщо брати увагу на особливості клімату в нашій країні. Украине свойственна жара летом і сильний мороз зимой.

Вийти з ситуації допоможе заміна стеклопакета на двокамерному. Такі вікна відмінно захищають від переувлаштування, жари і холода.

Також наша компанія пропонує і трикамерні стеклопакети. Чаще всього їх шукають жителі північних областей, де температура знижується нижче, ніж на всій іншій території України. Єдиний недостаток трикамерного стеклопакета - його великий вес.

Енергосберегаючі стекла з нанесенням срібла та заповненням повітряних камер аргоном володіють підвищеною енергоефективністю. Вони дозволяють економію на отопленіях та кондиціонуванні приміщень, у яких встановлені. Зимові такі вікна зберігають більше тепла, а летом не впускають жару.

Для захисту від постороннього глазу та реалізації дизайнерських рішень можна використовувати тонізовані або сатинові (матові) стеклопакети.

Основні причини заміни стеклопакета

Замена стеклопакета може проводитись із досконало різних соображень. Однак, основними з них є наступні:

 1. Повышение шумоизоляции. З такою необхідністю сталкиваются люди, проживаючі в оживлених частинах міста, возелі залізничних вокзалів, аеропортів і т. п. Шумні вулиці та оживлені дворики значно знижують комфорт владельців квартири. Виходом з ситуацій є заміна стеклопакета з однокамерним на дво- або трикамерному, так як вони володіють більшою герметичністю. Також не варто забувати і про закони фізики. Шум представляє себе звуковими хвилями, які затухають при створенні з попередженням. Слідуючи, чим більше стекол, тим менше вуличного шуму буде проникати внутрішні приміщення.
 2. Додаткова теплоізоляція. Енергосберегаючі вікна дозволяють значно економити на оплаті комунальних платежів. На внутрішню поверхню стеколу наноситься тонкий шар срібла, а камери заполняются інерційним газом (аргоном). Вікна з подібними стеклопакетами утримують практично все тепло в приміщенні та не випускають його наружу.
 3. Повишення безпеки. Якщо в квартирі проживають дети або домашні тварини не лишним, буде замінено стеклопакет на більш ударостійкий. Відмінним варіантом буде калене скло. Також у подібних випадках рекомендується замінити фурнітуру, але цей процес ми розглядаємо в окремій статті.
 4. Механічні пошкодження. Разбитое або треснуте стекло необхідно змінити. Мисли про ремонт краще відбросити угоду. Поврежденные стеклопакеты лишаются своєю герметичностью, що створює освіту конденсату всередині камер і призводить до проникнення в розміщення холоди. Дефекти можуть призвести до наслідку кліматичних зворотів, зовнішніх факторів, невідповідності рекомендацій по експлуатації ПВХ-конструкцій та т. д.
 5. Естественный износ. Оскільки часом навіть найякісніші стеклопакети починають пропускати холодний повітря і перестають підтримувати тепло всередині приміщень, тим самим незалежно відбиваючись на збільшенні розміру комунальних платежів. Необхідність заміщення може призвести до зниження 10-20 років.
 6. Повышение теплоизоляции окон в новостроях. Некоторые забудовники пропонують нерухомість за всіма заманчивими цінами, однак при будівництві таких домів економія практично на всіх. У завершених програмах встановлюються конструкції з трикамерного профілю монтажної глубокої 60 мм і звичайним однокамерним стеклопакетом.

Процедура заміни стеклопакета

Якщо процес виконується спеціалістами компанії EVI, він проводить кілька етапів.

У першу чергу необхідно переконатися в тому, що гарантійний термін стеклопакета істек. У протилежному випадку ми рекомендуємо обратись у компанію, яка виробляє конструкцію.

Далі проводиться демонтаж старого стеклопакета. Для цього необхідно видалити всі штапіки. Перше легче всього буде підходити шпателем. Рекомендується починати з самого довгого. Для удалення інших використовується сапожний нож, угол заточок якого складається 340.

Відповідно до техніки безпеки вивести старий стеклопакет слід у перчатках. Наступним на його місці встановлюється новий.

Останній етап - повернення штапіків на їх місце. Одної рукою за допомогою пластикового молотка забиваються штапіки, і вдруге необхідно підтримувати стеклопакет.

Выбір компанії

Замена стеклопакета своїми руками вимагає визначених навичок та професіоналізму. Також необхідно мати весь необхідний інструмент. У зв'язку з цим рекомендується сформувати цю роботу компетентним обличчям. Крім того, для якісної установки необхідно правильно редагувати розміри майбутнього стеклопакета. Компанія EVI гарантує надійність установок. Каждая заміна стеклопакета виробляється в індивідуальному порядку з використанням усіх вимог до виготовлення та монтажу всіх елементів світлопрозрачних конструкцій. Ми зробили все, щоб підвищити експлуатаційні властивості вашого вікна.

Як замовити склопакет?

 1. Позвоніть нам по одному із вказаних номерів телефону або залиште заявку на сайті.
 2. У призначений час за вказаним адресою приїжджає фахівець нашої компанії та виробляє замер стеклопакета. Самому краще цього не робити, так як помилка навіть на 1 мм робить установку стеклопакета в існуючій раму невозможной. Крім того, майстер зможе дати кілька рекомендацій щодо вибору стеклопакетів конкретно для вашого приміщення.
 3. Виробництво стеклопакета. Данна процедура займається 3-4 дні.
 4. Доставка стеклопакета на адресу. Для цього ми використовуємо спеціальний транспорт.
 5. Підйом на поверх і монтаж.
Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців