Ремонт балкону

Після покупки квартири або появі необхідності в капітальному ремонті неминуче справа доходить до роботи над балконом. Оздоблення даної частини житлоплощі постійно «зарухалася» на задній план через зневажливого ставлення. За роки використання без скління і складування непотрібних речей ремонт на балконі стає більш очевидною завданням, коли закінчується вільне місце в основній частині квартири. Навіть маленький балкон можна перетворити в зону відпочинку або робочий кабінет.

Цілком можливо здійснити ремонт балкона в хрущовці і новобудовах, який дасть наступні перетворення:

 • розширення загальної житлоплощі;
 • винос мотузок / тросів для сушіння білизни за межі балкона;
 • стабілізація температури в квартирі (особливо в примикає до балкона кімнаті);
 • якісна шумоізоляція.

Навіть у сильний мороз взимку або спеку не буде відчутного зміни температури всередині. Додатково ремонт балкона скоротить в результаті витрати на опалення і використання кондиціонера. Майстри нашої компанії виконають ремонт балкона в Києві, який передбачає:

 • зовнішня і внутрішня обробка. Основний вид робіт, який затребуваний практично у всіх ситуаціях, коли клієнти звертаються за допомогою. Він дозволить забезпечити привабливий інтер'єр і екстер'єр. Використовується сайдинг для зовнішньої обробки, вагонка, гіпсокартонні і інші типи плит для внутрішньої;
 • скління. Обов'язкова процедура, яка в першу чергу замовляється власниками квартир і приватних будинків незалежно від віку будинку, площі, поверху. Ремонт балкона без скління можна назвати марним, оскільки не забезпечується стабілізація клімату, захист простору від опадів, сміття, а обробка швидко зношується. Скління може виконуватися з виносом. Також воно буває панорамним при використанні відповідних різновидів рам;
 • утеплення. Дана процедура гарантує перетворення простору, залежного від стрибків температур, в комфортну кімнату, яку можна об'єднати з прилеглим приміщенням. Для стабілізації температурного режиму може використовуватися мінеральна вата, изовер, екструдований пінополістирол.

Ремонт старого балкона може передбачати усунення порога між межує кімнатою і самим балконом. Це робиться в порядку об'єднання двох частин приміщення. У такій ситуації може бути прибрана і віконна рама, що розділяла раніше зазначені частини квартири. Вона більше не потрібна в подібних випадках, а на тому місці можна облаштувати стільницю, де допускається розміщення побутової техніки, інших речей. При відкритому балконі (без скління) краще ставити лише освітлювальні прилади з кабелями під щільною обробкою.

Варіанти скління

При необхідності виконати ремонт балкона без утеплення оптимальний варіант - холодне скління. Він підходить, якщо балкон використовується в якості нежитлового приміщення, для зберігання речей або сушіння білизни. Переваги даного типу скління:

 • низька вартість завдяки мінімальній кількості елементів;
 • мінімальна вага рам, які встановлюються для захисту від опадів, вітру та інших впливів. Можливість монтажу навіть у
 • панельному будинку з низькою несучою здатністю конструкцій;
 • оперативність установки незалежно від площі приміщення.

Альтернативою є тепле скління. Вартість ремонту балкона в цьому випадку буде помітно вище, особливо з переплануванням і утепленням, але натомість власник квартири отримує інші переваги:

 • можливість облаштування заскленого простору будь-яким чином - з доповненнями у вигляді шаф, тумб, столу для ПК і
 • відповідним підведенням електричного кабелю, освітлювальних приладів;
 • поліпшена шумоізоляція. З вулиці більше не доведеться чути звуки сигналізації, що спрацювала, гавкіт собак, їзду автомобілів.

Останнє особливо актуально для столиці, де наявність заскленого балкона є необхідністю;
мінімальне зниження або збільшення температури під час екстремальних погодних умов на вулиці. Ремонт балкона або лоджії з теплим склінням підходить для використання дерев'яної вагонки, яка зробить перебування комфортніше і затишніше.

Доступний варіант з французьким склінням, який підходить для балконів хрущовок і панельних будинків. Його перевага в тому, що конструкція не перевантажує балконну плиту завдяки використанню сендвіч-панелей (при склінні тільки верхній частині). Інший варіант - застосування скла на всю висоту. В цьому випадку рекомендується монтаж вікон, які проглядаються тільки з внутрішньої сторони.

Утеплюючі матеріали

Ремонт і обробка балкона зараз не обходиться без утеплення стін, підлоги і стелі. Матеріал розташовується безпосередньо під облицюванням. Через утеплювач з щільною ізоляцією простягаються кабелі для електроприладів та освітлення. Популярні варіанти серед майстрів і власників квартир:

 • екструдований пінополістирол. Відрізняється низькою теплопровідністю, паропроникністю і мінімальною товщиною. Він дасть можливість зробити косметичний ремонт балкона, не займаючи занадто багато простору;
 • изовер. В основі матеріалу - скловолокно. Рулонами можна забезпечити якісну шумоізоляцію. Ремонт балкона в новобудові з використанням ізовера буде хорошим рішенням, так як в нових будинках помітно більше квадратних метрів для виконання операцій;
 • мінеральна вата. Головною перевагою є негорючість матеріалу. Рекомендується встановлювати при «теплому» склінні, завдяки чому всередину потрапляє повітря. Інше достоїнство - відсутність швів.

Капітальний ремонт балкона повинен проводитися тільки при стабільному стані плити. Якщо вона знаходиться в аварійному стані, потребує реконструкції або вибір альтернативного варіанта робіт (наприклад, відмова від скління). Для виконання операцій на верхніх поверхах обов'язково використовується спорядження промислових альпіністів.

Вартість виконання робіт

Якщо ви шукали, скільки коштує ремонт балкона, врахуйте декілька чинників:

 • висота, на якій розташована квартира;
 • використовувані матеріали. Найдешевші дозволяють трохи знизити загальну вартість ремонту;
 • необхідність демонтажу старої віконної рами;
 • потреба у відновленні балконної плити.

Розцінки можна дізнатися, зателефонувавши нашим співробітникам, які готові підібрати варіант. В результаті відвідування майстра і узгодження деталей буде складена повна кошторис. Після цього ціна ремонту балкона не зміниться. Замовити ремонт балкона можна в будь-який час року. Тривалість виконання робіт залежить від погоди, побажань замовника, особливостей конструкції балкона, необхідності демонтажу старого парапету. Зробити ремонт балкона недорого можна в Києві та інших України. Є можливість здійснити роботи в розстрочку.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Популярні питання про ремонт балкона
Чому ремонт балкона в старому будинку є обов'язковим?+

За час експлуатації плита може бути сильно зношеної. Особливо це стосується відповідних конструкцій в хрущовках. В такому випадку косметичний ремонт не може бути єдиним способом ремонту. Часто потрібно реконструкція плити, особливо при необхідності монтажу важкої рами.

Що включає в себе процедура ремонту балкона і лоджії?+

В обов'язковому порядку виконується обробка всередині і зовні. Також здійснюється утеплення і скління. При наявності старої рами вона віддаляється на користь нової, більш надійної конструкції.

Чи можна зробити що-небудь для маленького балкона?+

Майстри працюють навіть в панельних будинках, де площа балконів мінімальна. У цій ситуації підбираються тонкі оздоблювальні матеріали, а при можливості робиться винос по підвіконню.