Rehau euro 60

Однією з найпопулярніших марок, під якими виготовляються пластикові вікна, є Rehau. Продукція цієї компанії поширена у всьому світі завдяки високій якості, різноманітності моделей та варіантів оформлення. Профіль Rehau Euro 60 – поширена конструкція з монтажною глибиною 60 міліметрів. Подібні системи чудово підходять для застосування в українських будинках, офісних будівлях, спорудах іншого призначення, де потрібно забезпечити якісну тепло- та шумоізоляцію. Монтажна глибина може бути закладена в багатьох проектах.

Конструкція включає кілька елементів:

 • склопакет;
 • профіль;
 • ущільнювачі;
 • фурнітура.

Кожен компонент може бути обраний клієнтом залежно від потреб, фінансових можливостей, призначення вікна у приміщенні. Профіль Рехау 60 відрізняється доступною вартістю, поєднуючи в собі здатність до енергозбереження, простоту експлуатації та обслуговування. Клас шумоізоляції профілів - 4. Це говорить про здатність придушувати шум на 41 дБ у порівнянні з тим, що всі чують на вулиці. Рами допускається встановлювати у будинках, розташованих поблизу жвавих трас.

Особливості, переваги Рехау Євро 60

Якщо в планах є покупка рам Рехау Євро 60, слід звернути увагу на особливості систем:

 • відсутність важких металів у складі конструкції, що вказує на безпеку для всіх, хто знаходиться усередині приміщення з таким вікном. Немає жодних шкідливих виділень. Це дозволяє встановлювати рами в дитячих садках, школах та лікарнях без застережень;
 • можливість встановлення протизламної фурнітури, здатної заблокувати проникнення зловмисників усередину квартири та іншого типу приміщення. Особливо це стосується об'єктів, що знаходяться на першому поверсі;
 • максимальна товщина склопакетів може досягати 32 мм. Найбільш популярний варіант – трикамерний пакет, який здатен захистити від помірного холоду;
 • використання подвійного ущільнювача, що виключає не тільки попадання холоду, вітру та шуму. Всередину рами не потрапляє пил, сміття, що гарантує максимальну герметичність.

Характеристики Rehau Euro 60 говорять про те, що вікна даної моделі здатні не тільки захищати від багатьох факторів, але й прослужити десятиліттями без потреби в заміні або капітальному ремонті (наприклад, заміні фурнітури). Для забезпечення естетичного зовнішнього вигляду застосовується сірий та чорний ущільнювач, що не виділяється на фоні основи ПВХ.

Крім віконних отворів допускається монтаж рам Рехау при склінні балконів та лоджій. Важливо лише те, щоб несучої здатності вистачало розміщувати вікна. На додаток до стандартного білого кольору допускається ламінування рам та кольорових конструкцій із заводу. Дизайн вікон Rehau Euro 60 відмінно вписується в інтер'єр та фасад у будь-якому стилі. Рами відповідають актуальним стандартам, тому не буде проблем при необхідності замінити частину фурнітури у разі поломки або оновлення більш надійний варіант.

Чому краще скористатися послугами професіоналів під час встановлення

ПВХ рами помітно важчі, ніж алюмінієві аналоги. До того ж розмір конструкцій не дозволить зручно утримувати все одному. Для роботи з вікнами Rehau знадобиться хоча б дві людини, які впораються з навантаженням і дбайливо поставлять у передбаченому місці. Клієнту потрібно лише викликати майстрів для виконання вимірювань на об'єкті, після чого почекати кілька днів, доки вікно буде виготовлене та зібране відповідно до вимог. Вартість конструкцій залежить від наступних факторів:

 • площа вікон;
 • використання нестандартної фурнітури, спеціальних замків;
 • колір рам – білий, з пігментацією чи ламінацією.

Вікна Rehau Euro Design 60 після прибуття майстрів будуть встановлені протягом декількох годин, за які демонтується стара рама, стає новою. Наприкінці забирається будівельне сміття – воно буде неминуче, тому рекомендується до приїзду майстрів прибрати меблі та побутову техніку, розташовану поблизу. Гарантія професіоналами дається на окремі компоненти систем, чого не дозволяють собі зробити компанії, які одержують рами сумнівної якості від посередників. Правильний вибір вікон дозволить створити затишок, комфорт та тепло, що гарантується системами від Рехау.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про Rehau euro 60
Чому в назві системи Rehau Euro 60 міститься саме вказане число?+

Число 60 вказує на монтажну глибину системи. Вікно може бути встановлене в більшості будівель житлового та нежитлового призначення.

Який рівень шумозаглушення пропонує профіль Рехау 60?+

Вікна даної системи здатні придушувати шум на 41 дБ, що глушить більшість звуків із вулиці. Навіть проживання в будинках поблизу жвавих трас не буде проблемою.

Чому рами Рехау Євро дизайн 60 допускаються до застосування у багатьох закладах, включаючи дитячі садки, школи та лікарні?+

Вікна зазначеної системи не використовують важких металів та не виділяють токсичних сполук. Також конструкції мають екологічні сертифікати, що підтверджують безпеку.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців