Рами на балкон

Скління балкона є одним із пріоритетних завдань після купівлі житла та переїзду на нове місце. Наявність рами на балкон дозволить захистити прилеглу кімнату від вітру, зайвого шуму чи світла. Також скління дозволяє збільшити термін балконної плити завдяки відсутності впливу всіх природних факторів на бетон і арматуру. Проживання у промислових районах міст накладає свій відбиток потреби людини. Скління балкона або лоджії є елементарним завданням, що дозволяє зберегти здоров'я. Встановлення віконної рами може бути приводом до розширення корисної площі, яка використовується як житлова або робоча.

 

Варіанти скління

Найпростіший спосіб - використання холодного скління. Купити раму на балкон подібного типу можна у разі, коли потрібно заощадити кошти, відсутня потреба у розширенні корисного простору або з технічних причин. Головною такою причиною є недостатня здатність балконної плити, що несе, що заважає встановити «теплі» рами. Зазвичай із цим стикаються жителі хрущовок та інших будинків радянської забудови, де балконний блок часто був не засклений. Через це може бути потрібне зміцнення плити, щоб мати можливість поставити будь-яку раму або навіть розширити безпосередньо балкон.

Для холодного скління характерні такі переваги:

 • алюмінієві рами досить легкі;
 • низька вартість конструкцій;
 • відсутність корозії;
 • компактність. Особливо це стосується невеликих балконів, де раціональнішим варіантом буде встановлення розсувної системи;
 • мінімальна кількість стулок.

Найпоширеніші рами для балкона – металопластикові. Основою конструкції є ПВХ (пластик). Головна відмінність від алюмінієвих аналогів – таке скління буде теплим. Перевагами ПВХ скління є такі фактори:

 • великий вибір конструкцій будь-якого кольору та ламінацією;
 • різноманітність фурнітури, яку легко замінити під час зношування або серйозного пошкодження;
 • можливість встановити склопакет із будь-якою кількістю камер.

Якщо потрібно провести скління лоджії, немає потреби у проведенні додаткових робіт із зміцнення плити. Така віконна рама прослужить кілька десятиліть при правильному обслуговуванні та експлуатації. Є можливість встановлення традиційних рам на вже існуючий парапет. Альтернативний варіант - створення французького балкона, де рама витягується на всю висоту - від підлоги до стелі. Подібна рама на лоджію також може використовуватися, але при поєднанні кімнати з лоджією краще залишити парапет.

Установка балконних рам

В Україні досить багато компаній, які займаються встановленням вікон для балконів та лоджій. Від власника квартири потрібно лише вибрати різновид рами, матеріал, з якого вона буде зроблена. При виклику майстра на об'єкт буде надіслано замірника, який визначить всі правильні розміри, після чого вони будуть використані при випуску рам зі склопакетами. Клієнтів цікавить від чого залежить ціна на балконну раму. Факторів кілька:

 • матеріал конструкції (дерево, ПВХ чи алюміній);
 • розмір вікон;
 • кількість стулок;
 • фурнітура, що використовується;
 • наявність додаткових елементів (антимоскітні сітки, дитячі замки);
 • скільки коштують послуги майстрів.

Рекомендується вибирати послуги тих, хто пропонує роздільну гарантію на компоненти рами, а не на конструкцію. Клієнт може вибрати спосіб відкриття стулок (відкидний, поворотний, поворотно-відкидний, розсувний). Всі деталі узгоджуються із замовником, що дозволяє отримати оптимальну якість віконних рам для балкона за вигідною ціною.

Процес монтажу займає лише кілька годин. Буде проведено демонтаж старої рами (якщо вона є), після чого фіксується нове скління, забирається будівельне сміття. Після цього власник квартири може вирішувати, що робити далі з отриманою площею, яка може використовуватися не тільки як місце сушіння випраного одягу.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про рами на балкон
Які переваги надає встановлена рама на балкон?+

Власники квартир отримують додатковий простір у межах житла. Особливо це помітно у випадку з хрущовками, де не так багато місця. Балконна рама дозволяє утеплити приміщення, зменшити рівень шуму.

Чи потрібно додаткові поліпшення, якщо планується встановлення рами на лоджію?+

Плита, на якій розташована лоджія, не потребує зміцнення та інших оновлень конструкції. Від власника квартири потрібно вибрати матеріал та спосіб скління (холодний чи теплий).

Чим ефективніша пластикова віконна рама, ніж алюмінієва?+

ПВХ конструкції можуть утримувати багатокамерні склопакети та різноманітну фурнітуру. З іншого боку, алюмінієві вікна набагато легші, тому краще підходять для неукріплених балконів хрущовок.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців