Підвіконня Данке комфорт

Пластикові підвіконня є гарною заміною дерев'яним конструкціям, які давно перестали бути актуальними з низки причин. При замовленні і встановленні рам зі склопакетами рекомендується купувати підвіконня ПВХ, що мають схожі переваги. Підвіконня "Данке Комфорт" відрізняється відсутністю ламінації. Замість нього використовується пластикова плівка, яка витримує вплив будь-яких побутових засобів для миття, а також інших рідин. Аналогічно підвіконня відрізняються високою стійкістю до перепадів температур, якщо конструкції потрібно використовувати у приміщеннях з високою прохідністю (наприклад, коридори, вестибюлі).

Також лінійка «Комфорт» виділяється наявністю ребер жорсткості всередині, що дозволяє витримувати підвіконня вагові навантаження. Тому якщо вам потрібно виконати деякі види робіт, що передбачають підняття на підвіконня, можна не боятися за безпеку. Повісити штори або обслужити раму вікон ви зможете легко. Крім стійкості до вологи та перепадів температур, підвіконня «Komfort» не схильні до руйнування під постійним впливом прямих сонячних променів. ПВХ основа підвіконня не жовтіє саме завдяки наявності пластикової плівки. До переліку інших переваг підвіконь «Данке» входять:

 • екологічна чистота вихідних матеріалів Під час експлуатації не спостерігається жодних виділень у повітря, що робить установку безпечною у будь-якому типі приміщень;
 • простота догляду. Конструкцію легко мити, протирати від пилу. Не потрібно використовувати сильнодіючі миючі засоби. Часто достатньо застосування вологої чи сухої серветки залежно від ступеня забруднення. Підвіконня не вбирають запахи - харчових продуктів, олії, спирту, інших речовин;
 • вигідна ціна конструкції. Це стосується як виготовлення, так і установки на об'єкті замовника. Потрібно лише виконати демонтаж старого підвіконня, після чого виконується монтаж нової конструкції.

Крім білих підвіконь, є можливість виготовлення та встановлення конструкцій інших кольорів. Наприклад, доступні підвіконня, зроблені під дерево або альтернативних кольорів. У другому випадку до самого пластику додається пігмент відповідного кольору. Перевага підвіконня іншого тону полягає у можливості облаштувати будь-який інтер'єр відповідно до смаків власника та вимог конкретного стилю.

Від чого залежить вартість підвіконь Данке?

Зважившись купити підвіконня Danke Komfort, майбутньому власнику потрібно розібратися в тому, скільки коштуватиме конструкція. Цей показник залежить від наступних аспектів:

 • габарити виробу. Довжина, ширина, товщина прямо впливають використання вихідного матеріалу і плівки, що покриває підвіконня зверху;
 • використання кольору. Білий варіант виготовляється швидше. Альтернативи випускаються довше, але безпосередній монтаж займає однакову кількість часу;
 • відстань до власника приміщення. Майстрам потрібно витратитись на дорогу до замовника. Що далі, то дорожче обійдеться робота над підвіконням.

Щоб розпочати співпрацю з майстрами, потрібно викликати замірника. Він приїде до виконання всіх операцій, дозволяють визначити правильні розміри майбутнього підвіконня. За кілька днів очікується фахівців у себе знову. Від замовника потрібно лише прибрати зайві меблі та побутову техніку, якщо вони заважатимуть ремонту. Будівельне сміття після виконання робіт буде прибрано.

Уточнити всі деталі можна телефоном, якщо потрібно дізнатися більше про різні варіанти підвіконь Данке. Глянцеві конструкції встановлюються в житлових будинках, офісних будинках, торгових центрах, адміністративних будинках, школах, дитсадках. Конструкція прослужить як вікно – кілька десятиліть без потреби в заміні.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про підвіконня Данке комфорт
Наскільки міцним і стійким підвіконня Данке є комфорт до різних факторів?+

Підвіконня даної лінійки здатні витримувати перепади температур, велику вагу, вологу, вплив побутової хімії. Усередині використовуються ребра жорсткості, що збільшують стійкість конструкції, а пластикова плівка поверх підвіконня виключає передчасне знос поверхні.

В яких кольорах доступні підвіконня Danke Komfort?+

Можна придбати білі підвіконня Danke, як і інші кольори, дозволяючи облаштувати будь-який інтер'єр незалежно від стилю.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців