Пластикові двері без скла

Пластикові двері стали невід'ємною частиною інтер'єру та вхідної групи будівель. Пояснюється простотою установки, експлуатації, обслуговування. Серед усієї різноманітності виділяються пластикові двері без скла, які доступні всім власникам житла, офісів та інших типів будівель за вигідною вартістю. Спочатку ПВХ двері застосовувалися для розподілу балкона з житловою кімнатою. У таких дверях обов'язково є скло. Згодом потреба у пластикових дверях зросла. Тому вони почали використовуватись у таких місцях:

 • басейни;
 • ванні кімнати;
 • туалети;
 • магазини;
 • кабінети в офісах, медичних установах, адміністративних будинках.

Глухі моделі пластикових дверей відрізняються підвищеним рівнем захисту від перепадів температур, вологи, протягів та шуму з вулиці. Використання непрозорого дверного полотна дозволяє зберегти приватність там, де це потрібно. Крім стандартного білого кольору, ПВХ двері без скла можуть бути іншого тону, а також мати ламінацію поверх основної конструкції. Вона може імітувати текстуру дерева, металу, продовжити загальний термін служби металопластикових дверей.

Інші переваги пластикових дверей без скла:

 • герметичність. Металева фурнітура всередині не промерзає, крім заклинювання на вхідній групі, а також балконі;
 • простота догляду. Пластик легко протирається вологою або сухою ганчіркою без використання побутової хімії;
 • відсутність необхідності фарбувати конструкцію.

Колір пластикових дверей не вигоряє під впливом ультрафіолету, як і білі конструкції не жовтіють. Виготовляються двері будь-яких розмірів, які потрібні замовнику. Доступні розстібні та розсувні конструкції.

Де встановлюються ПВХ двері

Наважившись купити металопластикові двері, їх можна встановити у таких місцях:

 • балконний блок. У деяких випадках виконується монтаж дверей на балкон без вікна, які повністю захищають від зайвих поглядів з вулиці. Вікна можуть бути закриті ролетами чи шторами. Подібний варіант підходить тим, хто мешкає на першому або другому поверсі;
 • Вхідна група будівлі. В офісних та житлових будинках часто застосовуються саме глухі двері, через які не видно нічого за ними. Усередині таких дверей встановлюється багатозапірний замок, утеплювач підпороговий, доводчик;
 • між кімнатами (коридором та кабінетом). При обмеженому бюджеті можна замінити дорогий варіант із дерев'яними дверима на пластик, який може імітувати зовнішнім виглядом текстуру відповідного матеріалу. Конструкція може мати замок або без нього.

За необхідності встановити вхідні пластикові двері без скла можна проконсультуватися з фахівцями, які підкажуть оптимальний варіант відповідно до потреб та фінансових можливостей.

Від чого залежить ціна глухих пластикових дверей

Якщо потрібно дізнатися, скільки коштує пластикові двері без скла, рекомендується викликати майстрів для виконання вимірів прямо на об'єкті. Якщо потрібно оформити вхідну групу будівлі чи конкретної її частини, участь спеціаліста дозволить підібрати оптимальний варіант. Він не вибиватиметься візуально з фасаду. Наприклад, при використанні сусідами дверей з дерева або дерев'яною текстурою можна використовувати ламовані двері з відповідним забарвленням. Ціна пластикових дверей без скла залежить ще й від таких факторів:

 • використовується фурнітура. Можуть застосовуватися надійніші замки, що дозволяють уникнути проникнення всередину;
 • профіль якої компанії використовується при складанні готових дверей. Найдешевші конструкції відрізняються слабкішою якістю, що тягне за собою потребу в ремонті або навіть заміні дверей через кілька років. Рекомендується замовляти двері із профілем відомого виробника;
 • кількість стулок. У деяких випадках дверей стандартної ширини недостатньо. Більш широкий проріз може використовуватися для транспортування вантажів на візках, які не проїдуть у звичайний отвір. Аналогічно легше переносити меблі та інші предмети.

Щоб купити пластикові двері, потрібно зателефонувати майстрам, з якими потрібно погодити проект. Результатом стане наявність конструкції, здатної прослужити десятиліття без потреби у заміні.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про пластикові двері без скла
Як відрізняється ціна на вхідні двері без скла від аналогів, що використовують склопакети?+

Вартість конструкції нижче за рахунок того, що відсутня склопакет, кількість камер в якому може змінюватись. Замість нього використовується сендвіч-панель.

Навіщо потрібні балконні двері без вікна?+

Встановити двері на балкон без вікна можна тим, хто мешкає на першому або другому поверсі багатоповерхового будинку, який знаходиться біля пішохідної доріжки та дороги. У зв'язку з цим не буде порушено приватності мешканців – особливо тих, у кого балкон не засклений.

Скільки можуть прослужити ПВХ двері без скла?+

Глухі пластикові двері можуть використовуватися протягом щонайменше двадцяти років – це затребувано в тих місцях, де постійно проходять люди, які відчиняють та закривають двері (магазини, офіси, адміністративні будівлі).

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців