Панорамне скління

Один з останніх трендів при облаштуванні балконів - панорамне скління, що робить житлоплощу унікальною на тлі інших квартир. Подібні конструкції завоювали популярність в Україні завдяки доступній ціні, а також довговічності в разі залучення кваліфікованих майстрів і при правильному догляді. Панорамне скління балкона може використовуватися в будинках будь-якого року забудови завдяки відносно невеликому навантаженні на відміну від альтернативних варіантів. Головна відмінність даного типу скління балконів і лоджій - рами від підлоги до стелі.

Панорамні вікна на балконі мають привабливий зовнішній вигляд не тільки завдяки цікавому оформленню, але і завдяки акуратному виконанню металопластикових рам. Після монтажу власнику житла відкриваються цікаві види з балкона - особливо вражати буде це при розташуванні квартири на верхніх поверхах висотних будинків. При цьому навіть в хрущовці можна перетворити абсолютно все. Скління балкона від підлоги до стелі рекомендується робити на невеликій площі з таких причин:

 • при наявності дітей і домашніх тварин необхідно виготовляти ковані огорожі - тільки вони зможуть вписатися в інтер'єр і екстер'єр в подібній конфігурації;
 • помітне збільшення вартості робіт. Особливо це стосується оформлення лоджії, де повністю розбирається парапет, виготовлений з цегли;
 • в разі об'єднання з прилеглою кімнатою потрібно подбати про забезпечення теплом всій площі.

Незважаючи на обмеження, засклити французьким способом балкон і лоджію можна зі смаком. Переваги даного типу скління:

 • на балкон і всередину прилеглої кімнати буде проникати більше сонячного світла, дозволяючи отримати приміщення, де потрібно мінімум штучної ілюмінації;
 • зниження потреби в оздоблювальних матеріалах. У цьому випадку вони потрібні більше для герметизації і декоративної обробки підлоги, стелі;
 • простота догляду. Досить використання стандартного засобу для миття скла.

Французькі вікна на балкон можуть бути зроблені із застосуванням алюмінієвих рам, а також більш складних пластикових склопакетів. У першому випадку конструкція буде легше, а в другому краще регулює клімат в будинку, що проявляється взимку і в найспекотніші дні літа. Допускається використання скла, через яке видно все - доведеться використовувати штори або жалюзі для забезпечення приватності, проживаючи на нижніх поверхах. В якості альтернативи можна використовувати скло із дзеркальною поверхнею, що виходить назовні. Подібний варіант допускається монтувати в нижній частині або на всю висоту - від підлоги до стелі.

Вибір між безрамним і рамним склінням

Безрамне панорамне скління підходить тим, хто хоче відкрити вікна навстіж, а не тільки пару сегментів. Це зробить за бажанням власника балкон повністю відкритим в теплу пору року. Використовується загартоване скло, закріплене на роликових напрямних. Стулки можуть відкриватися «гармошкою» або зрушуватися одна за одною всередину балкона. Крім максимального огляду, скло є ідеально рівним, виключаючи будь-які зазори, через які буде потрапляти волога, пил і холод. На жаль, подібне засклення повністю виключає монтаж антимоскітної сітки. Також є ризик деформації на великій висоті при сильних поривах вітру.

Рамні конструкції є більш надійними - це проявляється в будинках, розташованих на відкритій місцевості. Чи безпечно робити балкон з вікнами в підлогу незалежно від поверху. При бажанні власника і відсутності проблем з несучою здатністю можна навіть виконати розширення. Переваги рамного типу скління:

 • більш міцна конструкція;
 • якісна шумоізоляція;
 • допускається установка антимоскітної сітки.

Додатково можна повісити жалюзі будь-якого типу або штори. У цьому випадку конструкція коштує дорожче, але зате вона прослужить помітно довше. Врахуйте, що при слабкій балконної плити (наприклад, в будинках старої забудови), її необхідно зміцнювати. При установці меблів і інших речей слід подбати про те, щоб колір не вигоряв. У цьому випадку допоможуть жалюзі, штори, невеликі фіранки або спеціальна плівка, що блокує надходження ультрафіолетових променів через скло.

Відмінності між типами рам

Якщо ви запланували здійснити французьке скління балкона, вибирайте один з трьох типів:

 • алюмінієвий. Подібні рами відрізняються мінімальною вагою, простотою монтажу, що дозволяє ставити подібні конструкції в хрущовках і панельних будинках зі слабкою балконних плитою. Не рекомендується установка на верхніх поверхах;
 • пластиковий. Оптимальний варіант для теплого скління. На відміну від алюмінієвих конструкцій, виключено промерзання фурнітури, що робить відкриття вікон неможливим. Пластикові вікна для французького скління вимагають міцної плити;
 • стеклокомпозітних. Даний матеріал поєднує легкість і стійкість до вітру і різним фізичним ушкодженням. Варто подібний тип рами, відповідно, більше, але натомість власник житла отримує тепло і комфорт.

Вікна для панорамного скління можуть бути виконані з імітацією текстури дерева, якщо потрібно. У Києві цим займаються майстри, які пропонують монтаж в будь-яких конфігураціях. Перед безпосереднім виконанням робіт вони оглянуть балкон або лоджію, щоб оцінити необхідну кількість матеріалів і узгодити з клієнтом всі деталі.

Французькі вікна на лоджії встановлюються довше у зв'язку з потребою в розборі парапету. Професіонали виконують даний тип роботи особливо обережно на верхніх поверхах будівель, щоб виключити травми. Монтаж панорамного скління може проводитися в будь-який час року, але краще виконувати всі при плюсовій температурі.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про панорамне скління
Чому в хрущовці панорамний тип скління вимагає додаткової роботи?+

Балконні плити в подібних будинках досить слабкі спочатку. Додайте до цього десятиліття експлуатації «як є» з постійним впливом перепадів температур і опадів. Щоб виконати панорамне скління, обов'язкове реконструкція і посилення плити.

Які вікна в підлогу краще використовувати на балконі або лоджії?+

Все залежить від задумки власника житла, фінансових можливостей, висоти квартири і міцності опори. Французьке скління може бути виконано без рам або з рамними конструкціями з алюмінію, пластику і стеклокомпозита.

Чому роботи на лоджії обійдуться дорожче?+

Це пов'язано з необхідністю демонтажу парапету, який зібраний з цегли. Лоджії в будинках щодо нової забудови відрізняються більшою площею, що тягне за собою необхідність покриття французьким склінням всього приміщення.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців