Блог

 • Захист вікон від злому Захист вікон від злому 11.09.2021

  Гарантією безпеки майна є вікна з захистом від злому, оскільки саме через вікна зловмисники проникають в приміщення частіше, ніж через вхідні двері або підсобні приміщення.

 • Енергозберігаючі скла Енергозберігаючі скла 08.09.2021

  Вікна є основним провідником теплової енергії в приміщенні та займають значну площу простору в кожній кімнаті, в якій вони встановлені. Термостійкість приміщення залежить не тільки від матеріалу і щільності стін, але і від склопакета на вікнах.

 • Ручки для пластикових дверей Ручки для пластикових дверей 08.09.2021

  Дверна ручка є головні елементом для вхідних дверей и піддається ЕКСПЛУАТАЦІЇ более, чем решта фурнітура. Існують ручки різної конфігурації, шкірні модель двері требует Певна ручку. Матеріали для дверних ручок Використовують Різні, від металопластику до нікельованої Сталі.

 • Дах на балкон Дах на балкон 22.09.2021

  Балкони присутні, як правило, в квартирних будинках. Це дозволяє створити додаткову площу в квартирі або використовувати балкон як кімнату. Якщо в архітектурному проекті споруди відсутня дах на балкон, це приносить ряд незручностей мешканцям цього будинку.

 • Балконні двері двостулкові Балконні двері двостулкові 16.09.2021

  Металопластикові двері стали популярною конструкцією, яка встановлюється в квартирах, завдяки надійності, довговічності і безпеки. Ще одним цікавим винаходом стали двостулкові двері на балкон, які дозволяють розширити прохід між частинами приміщення.

 • Рулонні штори відкритого типу Рулонні штори відкритого типу 13.10.2021

  У створенні затишної атмосфери будинку або в офісі одна з важливих ролей відведена оформлення вікон. Якщо вікна - це особа фасаду, то штори це той штрих, без якого гармонійний інтер'єр просто неможливий.

 • Розсувні двері на терасу Розсувні двері на терасу 14.10.2021

  Облаштування тераси - важливий етап в оформленні будинку. Такий стильний і сучасний варіант, як розсувні двері на терасу, дозволяє вирішити кілька проблем, буде функціональним і практичним у використанні, стане тим штрихом, який прикрасить зовнішні стіни фасаду.

 • Двокамерні вікна Двокамерні вікна 15.10.2021

  Кожен, хто стикався з склінням будинку або заміною вікон, задається питанням, «який склопакет вибрати?». Вікна в дерев'яних рамах здали свої позиції більше 10 років тому, поступившись місцем більш практичному і зручному варіанту з пластика і металу.

 • Теплі укоси Теплі укоси 15.10.2021

  При заміні скління в приміщенні вся увага звернена на вибір максимально якісного і практичного склопакета і рами. При цьому, така важлива частина, як укоси, йде на другий план.

 • Металопластикові двері зі склом Металопластикові двері зі склом 13.10.2021

  Завдяки сучасним технологіям можливості металопластикових конструкцій стали по-справжньому безмежними. Їх давно використовують не тільки для скління вікон і лоджій, а й для оформлення дверних прорізів.