Блог

 • Скло триплекс Скло триплекс 08.09.2021

  Скло триплекс представляє собою міцне скло, складене мінімум з двох шарів. Незважаючи на те, що назва конструкції прямо говорить про трьох шарах, третім шаром є полімерна плівка, розташована між стеклами.

 • Трикамерні вікна Трикамерні вікна 10.09.2021

  Ринок пластикових вікон представлений широким вибором найрізноманітніших за ціною і якістю вікон. Трикамерні вікна, як посилена конструкція звичайного пластикового вікна, існує в продажу давно, але останнім часом тришарові вікна користуються підвищеним попитом.

 • Жалюзі вертикальні тканинні Жалюзі вертикальні тканинні 14.09.2021

  Вертикальні тканинні жалюзі стали лідером в питанні благоустрою приміщень, на відміну від горизонтальних. Тканинні жалюзі використовуються на вікнах в компаніях, в квартирах, в кімнатах приватного будинку, здатні облагородити офіс і будь-який простір, вони створюють затишок і сприятливу атмосферу приміщення.

 • Двокамерний склопакет Двокамерний склопакет 11.09.2021

  Склопакет являє собою монолітну конструкцію, що складається з декількох листів скла, з'єднаних між собою герметичним матеріалом. Поширені одно- та двокамерні склопакети, які популярні серед власників житла, де необхідно замінити старі дерев'яні рами на пластикові конструкції з метою утеплення.

 • Металопластикові вікна б/в Металопластикові вікна б/в 08.09.2021

  У склінні віконних прорізів можна використовувати бв вікна, які можуть бути практично в новому стані, а ціну мати в рази нижче ринкової. У питанні встановлення вікон вживаних думки розділяються.

 • Вхідні пластикові двері зі склом Вхідні пластикові двері зі склом 08.09.2021

  Вхідні двері є головним елементом кожного приміщення, приковуючи увагу гостей і перехожих до свого зовнішнього вигляду. Вхідні двері зі склопакетом відрізняються підвищеним рівнем комфорту, міцністю і енергоефективністю.

 • Двері Pехау Двері Pехау 16.09.2021

  Кожна будівля незалежно від призначення, потребують використання якісних і міцних дверей. Вони повинні захищати приватність, майно і створювати надійну тепло-, шумоізоляцію.

 • 2 камерні склопакети 2 камерні склопакети 08.09.2021

  Пластикові вікна давно стали основним варіантом при склінні будь-якої будівлі незалежно від площі отвору. Двокамерний енергозберігаючий склопакет - ефективне рішення, здатне в результаті заощадити значні суми на опаленні, а також отримати додаткові переваги.

 • Шумоізоляційні вікна Шумоізоляційні вікна 08.09.2021

  Шум за вікном є основною проблемою сучасності, яка турбує жителів мегаполісів, привокзальних районів, будинків уздовж траси. Постійний вплив шуму на слухові рецептори негативно впливає на загальний стан людини, знижує працездатність, концентрацію уваги, викликає синдром хронічної втоми.

 • Пластикові вікна під дерево Пластикові вікна під дерево 22.09.2021

  Віконні рами з ПВХ стали популярним варіантом для монтажу в квартирах і інших типах будинків. При цьому доступні не тільки традиційні конструкції білого кольору, але і металопластикові вікна під дерево. Вони являють собою конструкції з ламінуванням за допомогою декоративної плівки, виготовленої з малюнком дерев'яної текстури.