Блог

 • Фурнітура Siegenia Фурнітура Siegenia 01.01.1970

  Зігенія Аубі - одна з найвідоміших марок на віконному ринку. Поряд з ще кількома європейськими брендами ця компанія по праву вважається законодавицею віконного ринку.

 • Жалюзі на пластикові вікна Жалюзі на пластикові вікна 03.08.2021

  Кожне вікно має потребу в декоративному оформленні. Жалюзі на пластикові вікна - один з популярних видів оформлення отвору. Вони захищають приміщення від надмірного ультрафіолету і виконують роль стильного інтер'єрного акценту.

 • Ламінація вікон Ламінація вікон 01.09.2021

  Вікна ПВХ можуть бути не тільки білого кольору - базового профілю можна надати фактично будь-який відтінок. Особливою популярністю користуються деревні тони: під золотий дуб, бук, червоне дерево і т.д., а також синій, антрацит, чорний, коричневий. Отримати потрібний колір і фактуру дозволяє ламінація вікон ПВХ.

 • Опентек Опентек 02.09.2021

  Українська компанія Open Teck з 2006 року займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку з виробництва профілю ПВХ, підвіконь і відливів. Вікна Openteck здобули славу не просто доступних за ціною, але і повністю відповідають європейським вимогам якості.

 • Підвіконня крафт Підвіконня крафт 02.09.2021

  Віконний проріз і підвіконня - два нероздільних поняття. Естетика, практичність і надійність вікна безпосередньо залежить від його складових. Підвіконня Крафт - важливий атрибут в оформленні віконного прорізу.

 • Готові пластикові вікна Готові пластикові вікна 03.09.2021

  Де купити готові пластикові вікна, щоб заощадити бюджет витрат на ремонт, завжди залишається головним питанням, оскільки кожен покупець хоче отримати якісний продукт за прийнятною ціною. Основною платформою для здійснення вигідних покупок є мережа інтернет, де можна ознайомитися з продукцією різних виробників.

 • Коричневі вікна Коричневі вікна 03.09.2021

  Коричневі пластикові вікна останнім часом користуються високою популярністю в області скління. Причиною такої популярності є підвищена міцність і універсальність кольору. Універсальний коричневий колір вікон підходить під будь-який стиль і дизайн інтер'єру. Підвищена міцність коричневих пластикових вікон обумовлена ламінуванням поверхні віконного каркаса міцним тонується речовиною.

 • Вікна у ванній кімнаті Вікна у ванній кімнаті 03.09.2021

  Вікно для ванної кімнати - це не відлуння минулого століття, а сучасне і практичне рішення. Воно може бути не тільки по сусідству з кухнею, а й з виходом на вулицю.

 • Rehau Euro 70 Rehau Euro 70 04.09.2021

  Пластикові вікна Rehau Euro 70 є оптимальним вибором для оновлення інтер'єру в квартирі, приватному будинку, а також адміністративних і офісних будівлях.

 • Балкони з виносом Балкони з виносом 08.09.2021

  Зараз балкони з виносом є популярним трендом серед власників квартир, де необхідно використовувати площу максимально ефективно. Особливо відповідна послуга затребувана жителями хрущовок, де за визначенням ніколи не було просторо незалежно від кількості кімнат.