Блог

 • Мармурові підвіконня Мармурові підвіконня 11.08.2021

  Внести свіжість і сучасність в звичний інтер'єр кожному під силу. Зламати стереотипи можна простим рішенням - купити мармурові підвіконня. Раніше малопомітна річ домашньої обстановки стане стильним елементом.

 • Rehau Geneo Rehau Geneo 11.08.2021

  Лідируючу позицію в області скління будівель і приміщень займають вікна rehau geneo, які практичністю доводять високу якість продукції.

 • Штукатурка укосів Штукатурка укосів 11.08.2021

  Штукатурка віконних укосів обов'язкове дію після установки нових вікон, яке вимагає уважного підходу, оскільки віконні укоси в приміщенні завжди перебувають в центрі уваги.

 • Акції на вікна Акції на вікна 03.08.2021

  Кожен потенційний клієнт бажає отримати вигідні знижки на вікна ПВХ. Заводи займаються виготовленням металопластикових та алюмінієвих рам, здатних захищати житла та офісні приміщення від холоду, опадів.

 • Утеплення балкона зсередини Утеплення балкона зсередини 10.08.2021

  Балкон - сушка для мокрої білизни, склад для різних дрібниць в будинку, місце для куріння або зберігання зимового взуття. А хтось додав за рахунок цього приміщення кілька метрів до загальної квадратури кімнати або зробив там собі окремий кабінет.

 • Вікна на кухню Вікна на кухню 04.08.2021

  Практичні, недорогі конструкції з ПВХ знайшли застосування в усіх сферах діяльності. Пластикові вікна на кухню встановлюють за тими ж правилами, що і в житлові кімнати.

 • Утеплення вікон Утеплення вікон 11.08.2021

  Згодом вікно втрачає герметичність: взимку температура в приміщенні падає, утворюються протяги, чути вуличний шум. Не потрібно поспішати із заміною старої системи на нову. Розумно виявити слабкі місця і утеплити пластикові вікна.

 • Алюмінієві жалюзі Алюмінієві жалюзі 12.08.2021

  Сьогодні жалюзі з алюмінію використовуються не тільки в офісах, але і в квартирах. Покупці віддають їм перевагу через їх надійності і практичності. Металеві жалюзі ефективно захищають приміщення від впливу сонячних променів і цікавих поглядів перехожих.

 • Алюмінієві перегородки Алюмінієві перегородки 13.08.2021

  Більшу частину життя люди проводять в «чотирьох стінах» - будинок, офіс, навчальний заклад. Якщо в колі сім'ї людина відпочиває, то на робочому місці він перебуває у стресовому стані. Алюмінієві офісні перегородки вирішують проблему: вони дозволяють формувати комфортне робоче простір.

 • Заміна вікон Заміна вікон 10.08.2021

  З естетичної і практичної сторони заміна вікон в квартирі з дерев'яних на пластикові - логічне і правильне рішення. Кімната стане комфортніше і затишніше, а витрати на теплопостачання скоротяться до 30%. Заміні підлягають і вийшли з ладу рами ПВХ. Їх вибір визначений цілим рядом нюансів.