Блог

 • Фурнітура Mako Фурнітура Mako 08.07.2021

  Високотехнологічна, якісна фурнітура Мако гарантує зручне відкривання стулок, щільний притвор, їх чітку фіксацію при відкиданні і розорювання. Відомий австрійський виробник - компанія Maco розробляє і виготовляє віконну фурнітуру з 1947 року.

 • Тонировочная плівка для вікон Тонировочная плівка для вікон 08.07.2021

  Ефектно оформити фасад, надати оригінальність інтер'єру і захистити його від негативного впливу ультрафіолету допоможе тонувальна плівка для вікон. Це простий спосіб додати приміщенню комфортне затемнення, що дуже актуально для висоток. Його інтенсивність і відтінок залежить від призначення тонування.

 • Дитячий замок на вікна Дитячий замок на вікна 09.07.2021

  Забезпечити безпеку дітей і запобігти їх падіння з висоти допоможе дитячий замок на вікна. Він не допускає повного відкриття стулок і повністю блокує їх під час відсутності батьків, для чого достатньо всього лише повернути ключ.

 • Пластикові укоси Пластикові укоси 13.07.2021

  Пластикові віконні укоси - необхідна внутрішня або зовнішня частина конструкції. Вона потрібна для плавного з'єднання рівнів поверхні стіни з рамою вікна. Також дані вироби покликані покращувати теплоізоляцію, особливо влітку і взимку.

 • Вентиляція для пластикових вікон Вентиляція для пластикових вікон 14.07.2021

  Вікна ПВХ характеризуються не тільки естетичністю, але і високою герметизацією - з ними тихо, спокійно, не дме, не проникає дощова волога. Але, провітрювати приміщення відкиданням стулки не завжди можливо - мороз, вітер, дощ, близькість проїжджої частини не дозволяють робити це регулярно.

 • Фурнітура Winkhaus Фурнітура Winkhaus 07.07.2021

  У віконщиків фурнітура Winkhaus користується заслуженою популярністю - позначається багаторічна історія марки відома німецька педантичність, з якою розроблений і виконаний кожен елемент.

 • Балкони Балкони 10.07.2021

  Безліч людей бажає, щоб їх балкон був не просто місцем, куди можна вийти подихати повітрям. Комфортні балкони в Києві можуть стати повноцінним розширенням житлоплощі. Після скління можна цілком влаштовувати чаювання або займатися іншими справами.

 • Безрамне скління Безрамне скління 14.07.2021

  За останні кілька років популярність набрала така технологія, як бескаркасное скління на балконах. Дана частина приміщення все рідше використовується як простір для сушки одягу або зберігання непотрібних речей. В результаті цього балкон став місцем для відпочинку або додаткової житловою площею, яку потрібно краще висвітлити.

 • Обшивка балкона вагонкою Обшивка балкона вагонкою 14.07.2021

  Балкони в квартирах перетворять на частину житлового приміщення завдяки склінню. Цього недостатньо - необхідна якісна облицювання. В цьому випадку голі стіни ховаються під обшивкою, що підсилює враження того, що балкон став ще однією кімнатою, де можна займатися будь-якими справами.

 • Обшивка балкона Обшивка балкона 05.07.2021

  Внутрішня і зовнішня обробка балкона є фінальним етапом ремонтних робіт, що дозволяє надати відповідної частини квартири завершеного вигляду.