ПВХ вікна

Сучасні ПВХ вікна стали невід'ємним елементом комфорту. У США і Європі їх масово виробляють з 60-х років 20 століття. В Україні їх почали встановлювати з кінця 90-х. З тих пір навіть затяті захисники дерева обзавелися стильними, практичними і неймовірно зручними вікнами з ПВХ.

Наша компанія пропонує широкий асортимент конструкцій з профілю європейського і вітчизняного виробництва. Всі достоїнства пластикових вікон проявляються лише при детальному дотриманні технології виробництва і установки.

 

Переваги ПВХ вікон

За зовнішніми даними конструкції з ПВХ істотно перевершують традиційні дерев'яні з подвійними рамами. Але, у них є й інші переваги:

 • Довговічність. Пластикові вікна зберігають початковий вигляд і технічні характеристики не менше 25 років. За їх закінчення нічого критичного не відбувається, вікна можна продовжувати використовувати. Розрахунковий термін експлуатації профілю, склопакетів і фурнітури різниться, тому для вироби в цілому прийнята середня його тривалість.
 • Екологічність. Якісний ПВХ-профіль європейських і вітчизняних марок на 50% складається з кухонної солі, решта - продукти нафтоперероблення та пластифікатори. При виготовленні склопакетів, ущільнювачів і фурнітури не використовуються токсичні хімікати.
 • Зручність. Провітрювати кімнату за допомогою відкидний стулки набагато безпечніше: ніякого протягу. За рахунок відсутності містків холоду вся площа біля вікна може використовуватися з користю, наприклад, для вирощування кімнатних рослин на підвіконні.
 • Герметичність. Установка вікон ПВХ на 100% захищає приміщення від холодного повітря ззовні і на 80% поглинає вуличний шум. Останній показник можна збільшити за рахунок використання широкого багатокамерного профілю і 2- або 3-камерного склопакета.
 • Невибагливість. Забудьте про фарбування рам, змащення петель і шпінгалетів і заклеювання на зиму. Все, що потрібно від власника, це регулярно видаляти пил з пластика і бруд зі скла. Мити конструкцію з ПВХ просто, швидко і приємно.

При заміні дерев'яних рам старого зразка на нові ПВХ-конструкції різниця відчутна відразу: в приміщенні стає набагато світліше і просторіше, немає зайвих переплутав, затемнюють світловий отвір.

Виробництво вікон ПВХ

Більшість компаній закуповує готовий профіль і обладнає складальний цех. Великі виробники мають у своєму розпорядженні ще і власними екструзійними лініями по виплавці профілю і нанесення ламінації.
Виготовлення вікон ПВХ виробляється в кілька етапів:

 • збірка рам і стулок;
 • виробництво склопакетів;
 • установка фурнітури.

Для виробництва пластикових рам і стулок необхідно високотехнологічне обладнання. Профіль потрібно не тільки зарізати під правильним кутом і без зазубрин, а й якісно проварити одночасно по 4 кутах. Тільки в цьому випадку вдається домогтися ідеальної геометрії.

Для склопакетів потрібні для розкрою столи, спеціальне відра, а також стенди для виготовлення дистанційних рамок, складання і герметизації готових виробів.

Всі елементи фурнітури кріпляться в строго визначеної послідовності з дотриманням нормативів, габаритів вікон і технічних характеристик. Перед відправкою на склад робота ручок, петель, кожного рухомого елемента ретельно перевіряється на спеціальному стенді.

Установка вікон ПВХ

Єдині обмеження, які необхідно дотримуватися, це мінімальні і максимальні габарити.

Minimum:

 • глухе вікно - 300х400 мм;
 • стулка - 400х500 мм.

Maximum:

 • Ширина стулки - 1000 мм при висоті до 1500 мм.
 • Висота стулки - 2200 мм при ширині до 700 мм.
 • Площа склопакета 4-16-4 і 4-10-4-10-4 - до 2,1 м2.

Пропорція ширини склопакета до його висоті повинна становити 1: 5.

Не біда, якщо ширина і висота вікон в різних кімнатах трохи відрізняється. Наші монтажники встановлять їх таким чином, що зсередини і зовні вони будуть виглядати однаковими - стандартними по конфігурації: дво- або тристулковими.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців