Опентек

Українська компанія Open Teck з 2006 року займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку з виробництва профілю ПВХ, підвіконь і відливів. Вікна Openteck здобули славу не просто доступних за ціною, але і повністю відповідають європейським вимогам якості.

Вікна OPEN TECK для будь-яких приміщень

Бренд «Опен Тек» почав свій шлях до успіху з виробництва високоякісних підвіконь ПВХ за оригінальною технологією. Ставка на інновації та довіру інвесторів дали відмінний результат. Виробничі потужності стрімко збільшувалися, розширювався асортимент і обсяг продукції, що випускається.

Пізніше компанія Open Teck вийшла на новий рівень - розробила власну лінійку профілів ПВХ, ретельно вивчивши досвід європейських колег, потреби внутрішнього і зовнішнього ринку. Ретельний контроль технологічного процесу, унікальна рецептура хімічного складу забезпечує високу дію всієї лінійки полівінілхлоридної продукції. Особлива увага приділяється якості використовуваного сировини і інструментів.

Унікальна трійка профільних віконних систем

Віконні системи Опен Тек виготовляються відповідно до кліматичних і гігієнічними вимогами і стандартами безпеки України та ЄС. Асортимент представлений трьома серіями ПВХ-профілю.

 • Standard - базовий 3-камерний металопластиковий профіль шириною 60 мм. Поєднує зручність експлуатації, функціональність і вигідність. Ідеальне бюджетне рішення для скління квартир, приватних будинків, офісів, виробничих об'єктів. Ефект енергозбереження на 30% вище в порівнянні з дерев'яними вікнами. Дана профільна система повністю відповідає прийнятим стандартам, але вважається бюджетною.
 • De-Lux - вдосконалена 4-камерна профільна конструкція, шириною 60 мм. Від Стандарту відрізняється екологічністю, більш високими характеристиками тепло- і звукоізоляції і поліпшеними зовнішніми достоїнствами. Вікна з профілю даної серії підходять для установки в будь-яких типах приміщень.
 • Elit - одна з останніх розробок компанії Open Teck. Це вже 5-камерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм. Для вітчизняного клімату це максимально «тепле» і «тихе» рішення. З вікнами з профілю Open Teck Elit не страшні сильні морози і вітрові навантаження, а також шум за вікном. Зовні ПВХ цієї серії виглядає дуже елегантно, відрізняючись плавністю ліній і приємною, чи не ріжучої очей білизною.

Всі представлені на ринку серії віконних профілів Опен Тек користуються попитом серед українських та зарубіжних споживачів. За співвідношенням ціна-якість вони гідно конкурують з відомими європейськими прототипами.

Переваги вікон OPEN TECK

Переваги вікон Опен Тек для споживачів наведені нижче.

 • Надійність - ПВХ конструкція розрахована на 50 років безпроблемної експлуатації. За це «відповідає» міцне армування, якісна сировина ПВХ, ідеальна геометрія профілю, надійна європейська фурнітура.
 • Термостійкість і звукоізоляція - багатокамерного системи і двокамерні склопакети успішно справляються зі своїми завданнями.
 • Екологічність - при виготовленні ПВХ використовуються сполуки кальцію і цинку, замість солей свинцю, забороненого в ЄС, фурнітура не містить слідів гальваніки та іншої високотоксичного обробки.
 • Естетичність - забезпечується ідеально гладкою поверхнею профілю і лаконічними 15-градусними скосами.
 • Економічність - ціна вікон openteck претендує на звання найбільш доступною з урахуванням співвідношення ціна-якість.
 • Пожежна безпека - склад ПВХ містить органічні добавки, що збільшують вогнезахист, що перешкоджають загорянню й підтримці горіння.
 • Невибагливість - вікна Open Teck не вимогливі до догляду і не втрачають первинний вигляд навіть через десять років експлуатації.

Профільні системи Standard і De-Lux сумісні між собою, мають загальні додаткові профілі і однакові фрезеровані контури. У всій лінійці продукції можна використано однакове армування - 9х35х20 мм. Товщина склопакетів регулюється розмірами штапика.

Порівняння ОПЕН ТЕК з продукцією конкурентів

Вікна ПВХ від Open Teck не програють аналогам конкурентів по функціональності і технічним якостям, а стоять на порядок нижче. У порівнянні з віконними системами Rehau, вигода становить до 20%, а з Salamander - 40%. Експерти і покупці відзначають якість вікон від української компанії Опен Тек, і рекомендують придивитися до їх широкій лінійці продукції.

Пропонуємо замовити і встановити металопластикові вікна Open Teck будь-який з 3-х серій за привабливими цінами. Залиште заявку на замір - ми розрахуємо всі можливі варіанти.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про опентек
Чому вікна openteck вважаються бюджетними?+

До категорії економ продукція Опентек відноситься з двох причин: вітчизняне виробництво з мінімальним використанням імпортної комплектації, що набагато дещевле. Ще одна причина - використання мінімально можливих опцій фурнітури і підбір комплектуючих таким чином, щоб вікна ідеально справлялися зі своїм призначенням і при цьому коштували дешево.

Чому ваші конкуренти відмовляють від металопластикових вікон Openteck?+

Швидше за все, вони з ним просто не працюють))) Це дешевий хід конкурентів: очорнити колег щоб виглядати більш достойним на їх фоні. На самому якість вікон залежить від дотримання технології виробництва, правильного вибору комплектації і якісної установки. Ми не рідко буваємо на об'єктах, де вже понад 20 років встановлені пластикові вікна з 3-камерного ПВХ-профілю 60 мм, який колись вважався еталонним, а зараз бюджетним. Ці клієнти не прагнуть перейти на більш дорогі 5- або 6-камерні системи, а замовляють вікна з профілю з такими ж характеристиками.

У приватний будинок, що порадите Саламендер, Рехау або металопластикові вікна Опентек?+

У лінійці кожного з перерахованих вище брендів є профілі з однаковими характеристиками. Якщо вибирати між ними, то різниця буде тільки в вартості. У Києві вікна Open Teck стоять, звичайно, дешевше аналогів, що поставляються з Європи. У нашому асортименті представлені всі зазначені в питанні варіанти. Ми надаємо детальну інформацію про кожного з них. Вибір за вами.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців