Вікна Стеко в Дніпрі

Вікна Стеко стали справжньою візитною карткою Дніпропетровська. У Steko три великих виробничих комплексу на території України: два в Дніпрі і один в Львові. Вони випускають вікна, як з чисто німецького профілю, так і з вітчизняного аналога. Незалежно від комплектації кожне вікна відповідає суворим європейським і внутрішнім українським стандартам.

Всі варіанти вікон Стеко в Дніпрі

Наша компанія пропонує замовити вікна Стеко в Дніпрі з наступних чисто німецького профілю ПВХ і його вітчизняного аналога. Переважні відмінності наведені нижче.

Німеччина:

 • IDEAL 8000 Round Line - 6-камерний, 85-міліметровий профіль з 3-контурним ущільненням, висотою рами 80 мм і склопакетом до 44 мм, шумоізоляція - 48 Дб
 • IDEAL 7000 - аналогічний за конструкцією і технічними параметрами попередньої модифікації за винятком висоти рами - вона становить 70 мм, шумоізоляція до 46 Дб.
 • IDEAL 4000 - у цього профілю 6 камер, ширина 70 мм, висота рами 65 мм, склопакет до 40 мм, шумопоглинання по 45 Дб.
 • IDEAL 2000 - класичний 5-камерний, 60-міліметровий варіант з висотою рами 65 мм; розрахований на склопакети до 32 мм.
 • V90 - максимально широкий профіль ПВХ - 90 мм; з 6-ю повітряними камерами, висотою рами 84 мм, під склопакети до 44 мм.

Україна:

 • S700 - 7-камерний 70-міліметровий профіль під склопакети 24, 32 і 40 мм, володіє висотою рами 65 мм.
 • S500 - 5-камерний профіль з монтажною глибиною 60 мм і висотою рами 62 мм, оснащується 24- і 30-міліметровими склопакетами.
 • S400 - бюджетний варіант 4-камерного профілю товщиною 58 мм і рамою 65 мм, під склопакет 24 30 мм завтовшки.

Самостійно складно зорієнтуватися в тонкощах вибору, переваги та недоліки. Прислухайтеся до рекомендацій наших фахівців - вони підберуть потрібний варіант в залежності від характеристик і особливостей експлуатації об'єкта.

Чим вигідні вікна Стеко в Дніпропетровську?

Перше, на що варто звернути увагу, це можливість виготовлення в стислі терміни. Вікна потрібні терміново? Швидко виготовити їх можна тільки з наявної комплектації. Для вікон з вітчизняного профілю Steko вона завжди є на складі в достатній кількості. Цією перевагою активно користуються великі клієнти, які замовляють засклення виробничих, комерційних, бізнес-об'єктів і житлових комплексів. Поряд з цим є й інші переваги у продукції марки Стеко.

 • Якість. Воно підтверджено європейськими та українськими сертифікатами, а також протоколах випробувань. Сертифікація проводиться регулярно по відношенню до кожної партії профілю.
 • Оптимальна комплектація. Для вікон з профілю Стеко використовується австрійська фурнітура Mako, нічим їй не поступається по функціоналу і довговічності AXOR і фірмова Стеко Плюс.
 • Будь-який дизайн. З профільних систем Steko виробляють вікна будь-якого відтінку і форми: десятки відтінків ламінації, арки, кола, трапеції, ромби і т.д. з відкриванням і без, з додатковою расстекловкой, шпросами, кольоровий фурнітурою.
 • Довговічність. Комплектація і спосіб виробництва повністю відповідає чинним стандартам. Термін експлуатації вікон з українського профілю нічим не поступається аналогам з німецького.
 • Для будь-яких об'єктів. Вікна Стеко підходять для житлових, медичних, громадських, виробничих та комерційних об'єктів - головне правильно вибрати модифікацію ПВХ і інші комплектуючі.
 • Зручність. Воно позначається в досить високих показниках шумоізоляції, герметизації, светопропускной здатності, екологічності та противовзломности.
 • Економія. Вікна з профільної системи Стеко коштують дешевше варіантів з Рехау, КБЕ, Саламандер і інших добре розкручених брендів.
 • Швидкість виконання. З огляду на постійної наявності на складі всіх комплектуючих, термін виробництва скорочено до мінімуму. Це той варіант, коли вікна потрібні терміново, але якісні.

Компанія EVI пропонує вікна Стеко в Дніпрі для будь-яких об'єктів. Гарантуємо індивідуальну комплектацію під вимоги клієнта в залежності від особливостей об'єкта.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про вікна Стеко в Дніпрі
Як правильно вибрати профільну систему Стеко в Дніпрі?+

Рекомендуємо довіритися нашим співробітникам: заміряє і менеджеру по роботі з клієнтами. Позначте їм кращий термін виконання замовлення, його характеристики та особливості експлуатації - вони підкажуть, який саме профіль марки Стеко замовити.

Чи є якісь знижки і бонуси для замовників з Дніпра?+

У нашій компанії діє своя об'єктивна система лояльності: це знижки постійним клієнтам, а також за обсяг замовлення, а також акції бонуси від наших постачальників.

Чи можна встановлювати вікна з Steko S400 в квартирі?+

Профільна система Steko S400 є бюджетною, тобто, недорогий і припускає базові умови комфорту. Останній безпосередньо залежить не тільки від характеристик самого вікна, але і якості його установки. У нашій практиці зустрічалися металопластикові вікна в Дніпропетровську, встановлені понад 15 років тому, коли еталоном вважався віконний профіль в 60-62 мм з трьома повітряними камерами. Ці вікна прекрасно служать досі.

Якщо вибирати між варіантами Стеко, що віддати перевагу - німецький чи український варіант?+

Німецьке походження профілю часто працює, як гарантія якості. Але, українські модифікації Стеко розроблені та виготовлені за тими ж технологіями, що і продукція з Німеччини. В результаті доводиться переплачувати тільки за країну походження без різниці в технічних і експлуатаційних характеристиках.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців