Вікна на лоджію

У процесі оновлення житлоплощі власники приймають важливі рішення - у тому числі поєднання лоджії з прилеглою кімнатою. У зв'язку з цим потрібні якісні вікна на лоджію, здатні захистити від холоду, вітру, пилу та шуму. Металопластикові конструкції є найпопулярнішим варіантом завдяки його доступності, стійкості до різних факторів, а також можливостям оновлення зовнішнього вигляду рам, щоб вони відповідали стилю фасаду, інтер'єру.

Скління лоджії перетворює спочатку майже незатребувану область квартири на повноцінний житловий, робочий та рекреаційний простір.
Також скління може використовуватися не тільки в теплому, але і в холодному виконанні. Це підходить тим, хто хоче заощадити або не важливо утеплення лоджії через відсутність необхідності використовувати її як житлове приміщення. Легкі рами (часто з алюмінію) можуть бути відмінним варіантом для тих, хто бажає оновити зовнішній вигляд балкона зовні – у цьому випадку все виглядатиме ефектно завдяки мінімальній кількості стулок. При необхідності провести капітальний ремонт та оновлення лоджії найкращим варіантом буде повне утеплення стелі та підлоги разом із встановленням рами.

Матеріали, з яких виготовляються вікна

Найбільш очевидним варіантом є застосування ПВХ конструкцій. Вони відрізняються оптимальним співвідношенням якість – ціна. Пластикові вікна підходять для установки на лоджії, так і на звичайні балкони. Достоїнствами полівінілхлориду є:

 • якісна шумо- та теплоізоляція;
 • стійкість до змін погоди, включаючи зміну температури між позитивними та негативними показниками;
 • міцність рами, стійкість до вітру, ударів;
 • простота встановлення. Достатньо роботи двох осіб;
 • мінімальні вимоги до догляду – вистачає простого протирання вологою або сухою ганчіркою залежно від характеру забруднення;
 • безліч кольорових та конструктивних рішень.

Головна вимога до пластикових вікон – відносно висока здатність стін, що несе, але у випадку з лоджіями ця проблема є другорядною. Головне, щоб конструкція була безпечною та зручною в експлуатації. Альтернативою пластикових склопакетів є дерев'яні рами. Незважаючи на переважання металопластикових конструкцій, дереву знайшлося місце. Переваги подібних рам:

 • висока якість звукоізоляції та низькі тепловтрати (як у випадку із пластиком);
 • естетична привабливість;
 • при правильному обслуговуванні тривалий термін використання;
 • комфорт та затишок у квартирах, оформлених у певному стилі.

Якщо власник квартири готовий до регулярного фарбування та оплати великої суми, можна встановити дерев'яні рами. Третій популярний варіант – алюмінієві рами для балконів та лоджій. Їх переваги полягають у наступному:

 • мінімальна вага;
 • стійкість до вогню;
 • тонкі рами, що дозволяють пропускати максимум сонячного світла;
 • конструкції не схильні до руйнівного впливу навколишнього середовища.

Клієнту потрібно лише визначитися з типом віконної конструкції, щоб вона найкраще вписалася. Вікна для лоджії можна встановлювати у будь-яку пору року – важлива лише наявність вільного часу у власника об'єкту.

Як відкриваються віконні рами

Вирішивши підібрати пластикові вікна для лоджії, необхідно підібрати поворотний механізм конструкції. Від цього залежить зручність користування, провітрювання та інших дій:

 • поворотний. Цей варіант вважається стандартним для більшості власників квартир. Такий механізм зручний для вивішування випраного одягу за межі лоджії, якщо є мотузки. Відсутня можливість використання режиму мікропровітрювання, а безпека для дітей та свійських тварин є сумнівною. При частому відкриванні стулки на конструкцію покладається високе навантаження, через що потрібно часто регулювати систему;
 • відкидний. У цьому випадку частина конструкції, що відкривається, розташована на іншій осі - на нижній горизонталі. Конструкція стає безпечною, провітрювання простішим, але помити скло зовні не вийде;
 • поворотно-відкидний. Найпоширеніший тип відкриття віконної рами у пластикових системах. Він поєднує в собі можливості попередніх двох варіантів, тому краще відразу зупинитися на ньому, якщо планується купівля рам;
 • розсувний. Підходить подібний тип рам тільки при холодному склінні через особливості стулок. Найкращий варіант, якщо на лоджії немає вільного місця для поворотно-відкидного механізму.

Вибирати механізм відкривання необхідно, виходячи з того, на якому поверсі знаходиться квартира. Також необхідно врахувати наявність (відсутність) дітей та тварин, здатних легко випасти з вікна.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про вікна на лоджію
Які можна придбати вікна на лоджію?+

Власники квартир можуть купити металопластикові, алюмінієві та дерев'яні вікна, що відрізняються між собою вагою, стійкістю до атмосферних явищ та перепадів температур.

Чому пластикові рами стали найпопулярнішими?+

ПВХ вікна є найбільш затребуваними на ринку завдяки їх вигідній вартості, суміщенню функціональних, естетичних переваг алюмінієвих та дерев'яних рам. Завжди доступні різні кольори конструкцій, які підійдуть будь-якому інтер'єру та фасаду. Ціна вікон на лоджію із пластику залежить від використання різних типів фурнітури, складності рам, габаритів.

Наскільки вигідними є ціни на скління лоджій пластиковими вікнами в Україні?+

Вартість послуги залежить від регіону, але загальне правило для країни одне. Чим ближче до будинку майстерня, тим менші витрати на доставку. Перевезення часто доводиться виконувати не в сприятливих умовах. Пластикове скління лоджії здійснюється за кілька годин щонайменше двома працівниками.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців