Вікна на кухню

Практичні, недорогі конструкції з ПВХ знайшли застосування в усіх сферах діяльності. Пластикові вікна на кухню встановлюють за тими ж правилами, що і в житлові кімнати.

Особливості кухонного мікроклімату

На кухні готують їжу, миють посуд, регулярно проводять вологе прибирання. При випаровуванні кипляча вода збільшує насиченість повітря вологою. Стикаючись з холодною поверхнею скла, пароподібна волога перетворюється в крапельки конденсату - точка роси. «Плачуть» кухонні вікна - бич будь-якої квартири. Підвищена вологість веде до утворення цвілевих відкладень, а це не тільки псує естетику вікна, але й небезпечно для здоров'я. Як запобігти випадання конденсату? Тільки правильним вибором вікон відповідно до наших рекомендацій.

Способи провітрювання

Пластикові вікна для кухні характеризуються герметичним притвором, але вони не повинні сприяти накопиченню водяної пари в приміщенні. Поворотно-відкидний механізм і система мікропровітрювання за замовчуванням передбачена в самій бюджетній комплектації. Але часто цього буває недостатньо. У літній період щоб провітрити кухню, потрібно просто відкинути стулку. Взимку це призводить до швидкого зниження температури у всій квартирі.

Вікна на кухні повинні мати додаткові пристосування для комфортного провітрювання:

 1. Вентиляційний клапан - встановлюється в верхню частину конструкції, і дозволяє ефективно провітрювати приміщення із закритою стулкою. Його робота легко регулюється - приплив свіжого повітря можна зменшити або збільшити. При такому провітрюванні виключені протяги. Вентклапан можна монтувати на вже експлуатується вікно.
 2. Багатоступінчасте щілинне провітрювання - дозволяє провітрювати приміщення через щілину в притворі, розмір якої можна регулювати. Зазор утворюється при повороті і фіксації ручки на 45 градусів.
 3. Пластикова мурашки. Вона складається з двох частин, одна з яких кріпиться на стулці, друга на імпості. Гребінка фіксує стулку в напіввідкритому положенні, що запобігає розорювання при пориві вітру.

Ефективна система провітрювання забезпечує ефективний повітрообмін: висновок з приміщення гарячого вологої пари і доступ свіжого повітря.

Профіль ПВХ

Випари і бризки жиру можуть потрапити на вікно. Воно повинно мати практичну, гладку поверхню, що не містить пір. Такий профіль легко очистити - нерівності не забиваються брудом. Для миття достатньо використовувати мильний розчин і м'яке дрантя. Ідеально гладкий, не бруднити поверхнею відрізняються профільні системи європейських брендів - Рехау, KBE, Salamander. Конкретну модифікацію профілю порекомендує заміряє після огляду об'єкту.

Склопакет на кухню

Вимоги до теплоізоляції віконних прорізів на кухні не такі високі, як для дитячої або спальні. Це приміщення вважається нежилим, при приготуванні їжі виділяється багато тепла. Для вікон, що виходять на галасливу вулицю, рекомендовані двокамерні склопакети, в спальному районі добре поводяться однокамерні енергозберігаючі.

Укоси

При виборі варіанту обробки укосів перевагу краще віддати пластиковим або сендвіч-панелей. Обидва варіанти практичні, легко миються, не вимагають додаткової забарвлення, не тріскаються. Укоси на кухні обов'язково утеплюються.

Штори і жалюзі

На кухні зручніше користуватися рулонними шторами або пластиковими жалюзі - вони менше забруднюються, ніж текстильні фіранки, їх простіше містити в чистоті.

Москітна сітка

Установка антимоскітної сітки забезпечить комфорт в теплу пору року. Вона захистить не тільки від комарів, але і від більш небезпечних комах - ос, які миттєво злітаються на запах підготовлюваного варення, свіжих фруктів і овочів.

Наша компанія пропонує купити вікно на кухню, що відповідає всім сучасним вимогам гігієни і безпеки. Саме тут проходить значна частина життя будь-якої сім'ї, і від правильного оформлення вікна багато в чому залежить мікроклімат і комфорт цього приміщення. Ціна пластикового вікна на кухню може бути вище, ніж для аналогічного отвору в іншій кімнаті тієї ж квартири. Це пояснюється урахуванням особливостей мікроклімату і індивідуальним підбором комплектації.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про вікна на кухню
Який профіль вибрати для кухні: 3 або 5-камерний?+

Вікно на кухні облаштовується з урахуванням стану стін, варіанти обробки укосів, якості опалення та вентиляції. У цегляних будинках з товстими стінами добре поводяться вікна зі стандартного 3-камерного профілю зі склопакетом 32 мм, а в панельному краще вибрати профіль товстіший - з 5-6 камерами.

Чи можна змінити конструкцію вікна на кухні, зробити стулку більше або менше, ніж є?+

Якщо домоуправління не пред'являє строгих вимог до оформлення фасаду, то можна змінити конструкцію вікна. Наприклад, зробити його з двома активними стулками: однією поворотною, другий - поворотно-відкидний. Ширина може різнитися: вузька стулка, широка глуха і навпаки. Можливо їх зміщення по ширині. Від цього залежить ціна на пластикове вікно на кухню. Збільшення розміру самого отвору можливо тільки в цегляному будинку за наявності погодження з домоуправлінням.

Який склопакет замовити на кухню на сонячній стороні?+

Склопакет на кухню можна затонувати плівкою або використовувати для нього кольорове скло. Це дозволить знизити інтенсивність ультрафіолету. Але, пам'ятайте, що хмарах, похмурих днів протягом року набагато більше, взимку рано темніє. Тонування посилить ефект затемнення.

Чи можливо поставити євровікна на кухню в підлогу?+

Французьке вікно повинно бути передбачено проектом. У багатоквартирному будинку збільшити до такого розміру віконний отвір на кухні не завжди можливо - потрібні узгодження. Якщо вони у вас є, наша компанія з задоволенням виготовить для вас і встановить чудове французьке вікно.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців