Вікна бу в Харкові

Багато хто вважає, що вікна б/в в Харкові здаються дешевше нових. Це твердження справедливе за умови, що підбором і установкою такого вікна будуть займатися професіонали. Самостійні спроби підігнати під отвір вживане вікно ПВХ і правильно його встановити часто призводять до плачевних наслідків. Може потіти або тріснути від зайвої напруги склопакет, що не спрацьовувати фурнітура, провисати стулка і т.д. В результаті вікно доведеться міняти на нове. Уникнути подібних неприємностей дозволить звернення в компанію EVI.

Як вигідно купити пластикове вікно б у в Харкові?

Наша компанії пропонує купити як нові, так і б/в вікна з ПВХ. Перші виготовляються строго під розміри і вимоги клієнта, другі ретельно підбираються під існуючий отвір. При можливості збільшити або зменшити розміри отвору установка вживане вікно нормально стає в нього.

Головне, дотримати наступні умови.

 1. Чистий, не зіпсована піною рама. Монтаж і демонтаж залишає сліди на вікні у вигляді отворів під саморізи і слідів від монтажної піни. Обраний вікно б/в має бути чистим. Це можливо за умови, що початкову установку і демонтаж виробляла бригада професіоналів. Якщо на ньому присутні сліди піни і дрібні подряпини проводиться шліфування профілю з наступною поліруванням.
 2. Чи не пошкоджені штапики, ущільнювачі та інші елементи. При установці і подальшому демонтажі знімаються і закріплюються штапики, вставляються і виймаються склопакети. Якщо на знімних елементах присутні сліди деформації, їх краще замінити. Подряпані або деформовані деталі псують зовнішній вигляд і не можуть повноцінно виконувати свої функції.
 3. Заміна деформованих елементів. Замінити пошкоджені деталі на відповідні по конфігурації і технічними характеристиками може тільки виробнича віконна компанія, що працює з широким асортиментом профільних систем, - така, як компанія EVI.
 4. Відповідність рами отвору. Перед вибором вікна б/в проріз ретельно виміряється. При необхідності і можливості проводиться його підготовка. Далі монтаж проводиться за тією ж технологією, що і установка нової рами.
 5. Працездатна фурнітура. З б/в стулки її не скручує, петлі теж залишаються на рамі. Після установки в новий отвір все елементи ретельно перевіряються. При необхідності проводиться заміна зіпсованих деталей. Повна заміна комплекту - велика рідкість.

По завершенні монтажних робіт отвір має той же вигляд, що і з новим вікном. Єдина відмінність - відсутність захисних стрічок на профілі. Фінальний штрих - полірування рами спеціальним захисним складом для ПВХ.

Звідки беруться пластикові вікна б/в?

Найчастіше нові вікна міняють на інші при покупці квартири. Будинок здається заскленим з рамами ПВХ, але власників не влаштовує марка профілю, його характеристики, конфігурація, параметри склопакетів і т.д. Вони звертаються в нашу компанію і замовляють нові вікна з умовою, що колишні ми забираємо на реалізацію. Монтажники знімають вікна з великою обережністю, очищають від піни, перевіряють цілісність всіх елементів і відправляють вікна бу на склад. Там вони чекають свого покупця.

Можливий варіант б/в вікон, обраних і придбаних клієнтом самостійно. Ми приймаємо подібні замовлення тільки за умови попереднього огляду отвору, що підлягає установці вікна і його тестування. На монтажні роботи надається гарантія. Ми повинні чітко уявляти - зможемо її дати чи ні. Тому, не бачачи об'єкт і підлягають встановленню вікна б/в, неможливо заздалегідь сказати, скільки буде коштувати їх установка. Можливо, буде потрібно підгонка отвору, заміна фурнітури, штапиків, ущільнювачів і т.д.

Ми не приймаємо замовлення на монтаж вживаних вікон, якщо не впевнені в їхній якості і можливості якісної установки. Хочете отримати більш детальну консультацію? Залиште заявку на сайті.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про вікна бу в Харкові
Чи підійдуть квартирні вікна бв в приватний будинок в Харкові?+

Так, якщо вони підходять за розмірами і не втратили своїх технічних характеристик і зовнішніх достоїнств. Єдине але: в приватному будинку кращі рами одного дизайну. Вибравши конструкції, що були у використанні відсутні вікна доведеться замовляти в тому ж дизайні.

Чи можна замовити у вас тільки монтаж, а самі металопластикові вікна купити бв з рук в Харкові?+

Можна, можливо. Але, перед установкою ми повинні переконатися в тому, що можемо надати гарантію на монтаж вибраних Вами вікон. Якщо клієнт придбав їх самостійно, відповідальності за їх відповідність отворів і очікуваним експлуатаційними характеристиками ми не несемо. В цьому випадку ми гарантуємо тільки якісну установку з використанням наших матеріалів.

Від чого залежить ціна на пластикові вікна бв в Харкові?+

Вартість навіть вживаних рам визначається початкової комплектацією, їх реальним станом і терміном експлуатації. Наприклад, якщо вікно прослужило років 7, то коштувати воно буде на порядок дешевше, ніж те, що відпрацювало 1-2 роки в тій же комплектації. Термін гарантії на якісну фурнітуру європейського виробництва в основному становить 10 років. Якщо 7 з них вікном активно користувалися, то до вироблення ресурсу фурнітури залишилося недовго. Ще кілька років і, можливо, буде потрібно її заміна. Але, все залежить від акуратності і інтенсивності експлуатації.

Чи можна через вас продати бв пластикові вікна в Харкові?+

Ми приймаємо на реалізацію тільки вікна власного виробництва, встановлені і демонтовані нашими бригадами за умови експлуатації не більше 1-2 років. Ми добре знаємо свою продукцію і маємо в своєму розпорядженні технічних можливостей для відновлення її товарного вигляду і ремонту.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців