Металопластикові вікна б/в

У склінні віконних прорізів можна використовувати бв вікна, які можуть бути практично в новому стані, а ціну мати в рази нижче ринкової. У питанні встановлення вікон вживаних думки розділяються. Так як в деяких випадках такі вікна будуть хорошим бюджетним варіантом скління приміщень, а для деяких приміщень були у вжитку вікна категорично не підходять. Вікна пвх б/в мають ряд якісних характеристик, з якими кожен покупець зобов'язаний ознайомитися для свого ж блага.

Характеристика металопластикових бв вікон

Металопластикові вікна бв - це ті вікна, які вже перебували в експлуатації певну кількість часу. Відповідно, бв вікна піддавалися транспортуванні, монтажу і демонтажу. Через це, на віконної конструкції можливі залишки будівельних сумішей, монтажної піни та інших матеріалів, які використовувалися в процесі їх установки. Склопакети бв вікон залишаються герметичними, якщо не мають пошкодження цілісності скла або металопластикової конструкції. На металопластикових вікнах, що були у вжитку, можуть бути присутніми і такі явища:

 • дрібні подряпини або пошкодження зовнішньої вуличної сторони склопакета;
 • жовтизна поверхні металопластикової конструкції;
 • забруднення будівельними матеріалами;
 • зношеність гумок по контуру вікна;
 • сліди грибка.

Присутність таких явища обумовлено тим, що вікна використовувалися раніше, піддавалися впливам навколишнього середовища, наприклад снігу, дощу, сонця. Механічні дії на поверхню вікон і викликають зовнішні пошкодження цілісність поверхні вікна або склопакета. Деформація бв вікна можлива при недбалої транспортування вироби. Рівень загальної чистоти бв вікна залежить від догляду за вікнами в процесі їх експлуатації. Ті вікна, до яких дбайливо ставилися в процесі експлуатації і за якими доглядали правильними миючими засобами, матимуть хороший стан. Важливу роль для стану вікон грає процес їх демонтажу. Якщо демонтаж виконаний якісно і акуратно, то поверхню віконної конструкції і склопакета не матимуть механічних пошкоджень і стан вікон може бути хорошим. У разі неякісного демонтажу, вікно може отримати механічне пошкодження і бути непридатним для подальшого використання, навіть якщо його вартість буде на половину дешевше. Перед тим, як зважитися купити віконні конструкції які були у вжитку, потрібно зважити всі за і проти, порівнювати вигоду і практичність бв вікон.

В яких випадках використовують металопластикові вікна бв?

Майже кожне приміщення має в своїй архітектурі віконні прорізи і вимагає скління. Металопластикові вікна вже давно довели свою практичність в побуті, стійкість до механічних впливів, легкість в установці і відході, прекрасний зовнішній вигляд. Коли вікна нові, вони мають привабливий вигляд і довгий термін експлуатації. Але коли мова йде про вікна, які були в експлуатації, то ці показники не завжди залишаються на високому рівні. Вибираючи варіант скління приміщень вікнами б у, потрібно мати точні уявлення про те, в яких випадках ці вікна можуть застосовуватися. Бв вікна пластикові можуть використовуватися для скління віконних прорізів в таких випадках:

 • для тимчасового скління приміщень на період ремонтних робіт;
 • для скління підсобних приміщень;
 • для віконних прорізів стандартного формату, що не потребує індивідуального виготовлення віконної конструкції;
 • для скління приватних будинків і квартир;
 • при бюджетному варіанті скління, коли кошторис на ремонтні роботи не припускав покупку нової продукції.

Можна сказати, що мотив вибору бв вікон для скління віконних прорізів є індивідуальним для кожного, так як причини для скління такими вікнами у кожного клієнта будуть індивідуальні. Б у вікна відмінно підійдуть для тимчасового скління, це істотно заощадить час і бюджет. Бв вікнами хорошого стану можна склити віконні прорізи в будинку або квартирі, що істотно заощадить витрати на ремонтні роботи і дозволить зекономлені гроші використати в сфері дизайну приміщення або покупки інших будівельних матеріалів.

Ціна вікон вживаних

В Україні продаж бу вікон є поширеним явищем. Непотрібні вікна можна вигідно продати, купивши натомість іншу продукцію. На сайті виробників вікон пропозиції з продажу б у вікон не розміщуються, оскільки виробник пропонує увазі покупців виключно нову продукцію. Купити пластикові вікна бу можна у приватних осіб, які і були господарями цих вікон раніше. Це буде найкращим варіантом угоди, оскільки виключається можливість заробітку на купівлі і продажу третіх осіб, які роблять націнку на товар в свою користь. Купуючи вікна у колишніх господарів, можна дізнатися всю необхідну інформацію про товар:

 • в якому приміщенні вікна стояли раніше;
 • які зовнішні впливи впливали на вікна на колишньому місці;
 • яка причина продажу вікон;
 • яка фірма виробляла вікна;
 • якими речовинами оброблявся пластик в процесі догляду.

При покупці вікон у продавців, які ці вікна експлуатували, ціна на вікна буде як мінімум на половину нижче від ринкової. Купівля бу вікон може виконуватися на торгових майданчиках в інтернет мережі, таких як пром ua наприклад. У місті Київ і в області діє достатня кількість торгових майданчиків з продажу бу вікон, оскільки в столиці активно ведуться будівельні роботи, новими вікнами оновлюються цілі житлові комплекси. У столиці заміна старих пластикових вікон на нові відбувається частіше, ніж в інших містах країни. Це обумовлено рівнем достатку жителів центральної частини країни, можливістю користуватися продукцією по новітнім розробкам. Купуючи металопластикові вікна бу необхідно знати точні параметри віконного отвору, щоб уникнути труднощів в установці готових пластикових вікон. Головним показником якісного бу вікна є нормальний стан склопакета і металопластикової конструкції.

Широкий асортимент на металопластикові вікна Пропонується на торгівельних майданчиках м. Київ.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про металопластикові вікна б/в
Як дізнатися фірму, яка виробляла бу вікна пвх, якщо маркувальної інформації на вікнах не залишилося після попередньої експлуатації?+

Перед тим, як купити вікна бу, необхідно ознайомитися з їх станом. Проконсультувати з цього питання повинен продавець, оскільки тільки він володіє повною інформацією про пропонований товар.

Чим можуть бути небезпечні вживані металопластикові вікна в побуті, якщо купуєш їх для скління новобудови?+

Пластикові вікна, які перебували в експлуатації раніше не несуть небезпеку для життя і здоров'я людини. Якщо якість і ціна продукції влаштовує, можна спокійно здійснювати покупку.

Яку різницю представляють віконні склопакети бу від склопакетів, які знаходяться в нових металопластикових вікнах?+

Всі деталі, які мають нові євровікна знаходяться в новому стані, новим є і склопакет. Віконний склопакет бу може мати сліди механічних пошкоджень, на відміну від склопакета в новому вікні.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців