Ламінація вікон

Вікна ПВХ можуть бути не тільки білого кольору - базового профілю можна надати фактично будь-який відтінок. Особливою популярністю користуються деревні тони: під золотий дуб, бук, червоне дерево і т.д., а також синій, антрацит, чорний, коричневий. Отримати потрібний колір і фактуру дозволяє ламінація вікон ПВХ.

Що таке вікна ПВХ з ламінацією?

Ламінування вікон має на увазі нанесення на поверхню віконного профілю текстурной кольорової плівки. Робиться це гарячим способом при виплавці профілю за допомогою високотехнологічного обладнання. Для виключення деформації покриття, заламінований гарячий профіль занурюють в холодну воду і залишають підсихати на 7-10 днів.

Завершальний етап - перевірка ОТК. Вона стосується щільності і рівномірності нанесеного покриття. Минулі сувору перевірку профілі в експлуатації поводяться так само, як і білі - ламінація не відшаровується на морозі, спеці, по дощем і снігом, не тьмяніє під сонцем.

Як отримують кольорову основу для ламінування?

Основою для 2-сторонньої ламінації служить кольоровий в масі профіль. Його отримують шляхом додавання до білого порошку ПВХ кольорового пігменту. Робиться це при виплавці профілю. Під впливом високої температури фарбувальні пігменти змішуються з гранулами полівінілхлориду і утворюють єдину, однорідну за кольором масу.

На технічні характеристики ПВХ додавання кольорового пігменту не впливає. Ламінований профіль темних відтінків на такій основі виглядає більш естетично. Відсутність білих торців надає конструкції органічність і природність.

Ламінація металопластикових вікон збільшує термін їх виготовлення мінімум на 2 тижні. Однак, плюси вагомі - зносостійкість, стійкість до температурних перепадів (від -80 до 130 градусів Цельсія). Вікна зберігають привабливий вигляд при експлуатації.

Ламінатори віконних профілів

Ламинатор - це прямий стрічковий конвеєр зі спеціальними пристосуваннями, що встановлюється в окремих виробничих приміщеннях. Це обладнання надійно закріплює декоративну плівку на поверхні пластикового профілю. Залежно від моделі, довжина ламінаторів може становити до 6 метрів.

Конструкція машин для ламінування передбачає:

 • очисну систему;
 • спеціальні нагрівальні елементи;
 • механізм подачі плівки;
 • ємності (включаючи дозатори) з ґрунтовим і клейовим складом;
 • плиту з регульованими роликами (її щільно притискають плівку до поверхні профілю і приклеює її).

Вищеописаним способом можливе нанесення плівки тільки на ПВХ-профіль, ламінація готових вікон з його допомогою неможлива.

Докладний процес ламінування

Етапи ламінування:

 • Очищення профілю. Для кращого зчеплення текстурной плівки з ПВХ-поверхнею остання обезжиривается і обезпилюється. Спочатку наноситься праймер (клей з розчинником, в пропорції 1:10), потім виріб протирається і висушується повстю.
 • Сушка і нанесення клею. Устаткування просушує, розігріває чисту поверхню профілю, потім наносить на неї клей. Плівка для ламінування так само промащується.
 • Ламінування. Текстурна стрічка укладається на поверхню ПВХ профілю, потім щільно притискається роликами підходящої ширини. Рівномірний накат витісняє повітря з простору між плівкою і профілем, що виключає появу бульбашок.
 • Нанесення захисного покриття. На ламіновану поверхню наклеюється захисна плівка, яка дозволить уникнути механічний пошкоджень при транспортуванні, збірці і установці вікон.

Вартість кольорових пластикових вікон

На вартість ламінації вікон впливають такі чинники:

 • регулярне розширення асортименту текстур і відтінків;
 • застосування енергозберігаючих технологій;
 • підбір відповідної за кольором фурнітури.

В середньому одностороння ламінація пластикових вікон підвищує їх вартість на 10 - 25%. Двостороння - на 40 - 50%. Пластикові вікна «в масі» обійдуться ще дорожче. Незважаючи на істотне подорожчання ламінація пластикових вікон користується стійким попитом. Хочете оформити вікна під стати традиційним інтер'єру? Залиште заявку на розрахунок ламінованих вікон.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про ламінацію вікон
Наскільки довговічна ламінація вікон ПВХ?+

Нанесення ламинирующей плівки на профіль ПВХ не змінює його технічних характеристик. Його розрахунковий термін служби залишається колишнім - не менше 40 років. Всі шви скручуються і зварюються аналогічно білим вікнам з додатковою обробкою зварних швів барвником.

Чи може двостороння ламінація бути різних відтінків?+

Так. Може. Відтінки вибирає замовник при розміщенні замовлення. В цьому випадку профіль ламінується під індивідуальне замовлення в два етапи: спочатку в один відтінок, потім в інший. Після кожного шару відбувається загартування і закріплення кольорової плівки.

Яка фурнітура ставиться на ламіновані вікна?+

Колір віконних ручок, захисних ковпачків на петлі і водовідливні канавки підбирається під колір вікна. Тон в тон не вийде підібрати, але дуже близько і органічно цілком. Наприклад, для пластикових вікон з двох-або односторонньою ламінацією добре підходить фурнітура металевих відтінків: під срібло, бронзу, золото, хром.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців