Дах на балкон

Балкони присутні, як правило, в квартирних будинках. Це дозволяє створити додаткову площу в квартирі або використовувати балкон як кімнату. Якщо в архітектурному проекті споруди відсутня дах на балкон, це приносить ряд незручностей мешканцям цього будинку. Відсутність даху на балконі - це часто зустрічається явище у споруд, побудованих до 1990 року. Обумовлено це тим, що раніше всі багатоповерхові будинки зводилися за типовим архітектурним проектом, згідно якого балконні дах розташовувалася немає над кожним балконом будинку, а в «шаховому порядку». Така архітектурна концепція виключала перенавантаження стін і надавала споруді естетичний вигляд. Сьогодні архітектурні стандарти змінилися, і дах на балконі стала більше необхідністю, ніж архітектурним елементом. Дах на балкон ціна залежить від кількості використовуваного матеріалу і площі перекривається поверхні.

Необхідність даху на балконі

Дах над балконом виконує функцію захисного бар'єру від впливів навколишнього середовища. Відсутність даху на балконі негативно впливає на температурний режим приміщення. Якщо балкон без даху, всередину приміщення легше надходить спека або холод, опади, вуличний пил. Часто на відкритих балконах збираються дикі птахи. Від постійного впливу опадів на балконний спорудження, балконна плита приходить в непридатність раніше, ніж на балконах з дахом. Обладнана дах на балконі дозволяє наступне:

 • поліпшити термомодернізацію приміщення;
 • зменшити витрати на комунальні платежі та опалення;
 • створити додаткову площу в квартирі;
 • збільшити площу використовуваного простору;
 • мати безперешкодний доступ на вулицю за будь-яких погодних умовах.

Балконні дах необхідна для квартир з балконом, які розміщуються на останніх поверхах багатоповерхових будинків. Так як в такі балкони часто потрапляють опади з даху будинку. Балкони, над якими відсутній бетонна плита або балкон останнього поверху, також потребують даху. З метою зведення даху для балкона квартири, необхідно отримати офіційний дозвіл від державних органів на проведення робіт з реконструкції будівлі. Це стосується квартир, чиї балкони розташовуються на фасаді будинку з лицьової, а не внутрішньої сторони будівлі. Дозвіл потрібно, якщо квартира знаходиться в комунальній власності держави. Для зведення балконних даху в приватному будинку, дозвіл не потрібен.

Як облаштовується дах на балконі?

Дах для балкона може бути каркасних та бескаркасних. Виготовлення даху на балконі залежить від архітектурного плану споруди і від переваги господаря житла. Монтаж каркасної даху виконується на каркасну основу з металевих швелерів, які монтуються в бетонні перекриття і до стіни будівлі. Вони закріплюються анкерними болтами по всій площі, оскільки металевий каркас має велику вагу. Після монтажу металоконструкції і внутрішнього утеплення навісу, виконується перекриття металевих балок, використовуючи листи профнастилу, металочерепиці або шиферу. Вибираючи каркасний вид перекриття даху на балконі, можна з балкона зробити кімнату або повноцінну терасу. Для цього дах і вся площа конструкції оснащується утеплювачем і гідробар'єрних покриттям. Зовні вся конструкція обшивається оздоблювальними матеріалами, а зсередини ушляхетнюється на будь-який смак. На таких балконах додатково встановлюють металопластикові вікна або виконується повне скління балкона. Перевагою каркасної даху служить:

 • повна ізоляція балкона від вулиці;
 • термомодернізація балкона і приміщення;
 • можливість облаштування додаткової кімнати на балконі.

Безкаркасні дах на балконі є консольную конструкцію, яка кріпиться до стіни будівлі анкерними болтами і перекривається будь-яким матеріалом: металопрофіль, шифер, профнастил. Дахом на балконах може служити козирок з металу або пластику, його можна в готовому вигляді придбати в будівельному магазині. Скільки коштує зробити дах на балконі, можна визначити після розрахунку перекривається площі і вибору використовуваного матеріалу.

Ціна даху на балкон

Скільки коштує зробити дах на балконі, Київ пропонує доступні ціни з високою якістю виконання робіт. Коли відомі всі необхідні параметри перекривається площі, визначені матеріали, з яких буде виконуватися установка даху, обраний варіант дизайну конструкції, визначається вартість даного виду робіт. Якщо роботи будуть виконуватися самостійно, то витрати будуть тільки за матеріал і доставку. Але якщо монтаж даху на балкон виконуватимуть фахівці, оплатити потрібно буде їх послуги. Ціна буде залежати від складності монтажу покрівлі, зате отримаєте якісну послугу і продукт роботи. Покрівля балкона Київ надасть широкий вибір варіантів даху, від складних архітектурних конструкцій, до установки звичайних козирків. Виконуючи висотні роботи по монтажу покрівлі на балконі, необхідно дотримуватися заходів безпеки життя і здоров'я: працювати в захисній касці і одязі, використовувати страхувальні механізми, користуватися справними підйомниками або сходами.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про дах на балкон
Під яким радіусом нахилу повинна бути встановлена дах на балкон, щоб убезпечити балкон від потрапляння опадів?+

Дах на балконі повинна мати не менше 30 градусів нахилу для того, щоб не давати можливість опадам залишатися на поверхні. Але якщо дах на балконі буде мати відливи або прохідні канали, її не обов'язково встановлювати під кутом.

Якщо відбувається установка даху на балконі ціна буде залежати від поверху, на якому балкон знаходиться, якщо це 5-й поверх квартирного будинку?+

На виготовлення матеріалів поверховість балкона не впливає. Вартість балкона становить якість матеріалу, кількість витратного матеріалу і послуги з монтажу балкона. Якщо для монтажу балкона в багатоповерхових будинках потрібна додаткова техніка, за її використання доведеться доплатити.

Скільки коштує зробити дах на балконі Київ, якщо монтаж балконних даху будемо виконувати самостійно, не користуючись послугами фахівців?+

Вартість даху на балкон без послуг установки буде включати в себе вартість готових виробів і матеріалів. Ціну призначає продавець відповідних товарів. Якщо матеріали необхідно доставити до дому, можливо, необхідно буде оплатити доставку.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців