Які пластикові вікна краще?

Асортимент ПВХ-конструкцій, представлений на українському ринку, величезний. Це продукція європейських, китайських та вітчизняних виробників. Наша компанія представляє вікна з популярних профільних систем, укомплектовані склопакетами та фурнітурою відповідно до кліматичними особливостями України. На що звернути увагу при виборі?

Профіль ПВХ

Серед усього різноманіття 3-, 4-, 5-, 6- і 7-камерних профілів зорієнтуватися важко. Критерії вибору наступні.

Виробник

У Європі довгий час трикамерний ПВХ в 60-62 мм завтовшки вважався еталоном. Виготовлені з нього вікна служать вже більше 30 років і не вимагають заміни. Велике значення має склад ПВХ. В принципі ідентичний він містить різні добавки, що обумовлюють його характеристики. Оптимальним варіантом вважається європейське або вітчизняне походження. В Європі дуже високі санітарно-гігієнічні та будівельні норми. Рехау, Саламандер і інші німецькі виробники суворо їх дотримуються. Українські ПВХ-профілі опентек і ВДС виготовлені з урахуванням передового німецького досвіду і повністю повторюють його складу.

Товщина профілю

Вона безпосередньо залежить від числа повітряних камер в ньому. Їх може бути від 3 до 8. Має значення і товщина зовнішніх стінок - не менше 3 мм. Чим товстіший профіль або ширше монтажна глибина (обидва визначення є аналогами), тим вікно виходить тепліше і тихіше. Такий ефект створюють повітряні камери, які поглинають вуличний шум і є серйозною перешкодою для морозу, спеки та вітру. Але вибір самого широкого профілю не завжди виправданий. Інноваційні розробки коштують дорожче своїх попередників. Чи варто переплачувати за товщину профілю і число камер?

Стандартний 3-камерний профіль, що позиціонується сьогодні, як економ, відмінно підходить для скління лоджій, балконів, терас, веранд і виходів на них. Для таких вікон більш широкий ПВХ не потрібен. 5-, 6- або 7-камерний профіль ідеальний для прорізів, що виходять на галасливу проїжджу частину, трамвайні колії, ринок і т. Д. Скління квартир бажано робити з 4- або 5-камерним ПВХ. Він забезпечить достатню тепло- і шумоізоляцію.

При виборі марки профілю обов'язково враховується товщина і структура стін. Вікна з багатокамерного профілю з дво- або трикамерним склопакетом надають вдвічі більше навантаження на будівлю, ніж полегшений варіант з 3-камерного ПВХ з одинарним склопакетом.

Армування для вікон

Металеве посилення всередині ПВХ виконується зі сталі товщиною 1,2-2 мм. Товщина залежить від числа камер і товщини пластику, а також аналогічних показників склопакета. Конфігурація у кожного виробника своя:

 • Квадратний або прямокутний перетин. Замкнутий контур вважається самим міцним і надійним, що виключає будь-які можливі деформації. Використовується в багатокамерних і ламінованих ПВХ-системах.
 • П-образне. Використовується для вікон і дверей стандартних розмірів.
 • Г-образне. Підходить тільки для типового 3-камерного профілю 60-62 мм завтовшки.

При виготовленні виробів з ПВХ вибір конкретної модифікації армування визначається габаритами виробів і використовуваними для них матеріалами.

Які склопакети краще?

Ефективність ПВХ-профілю визначається правильним підбором склопакетів.

 • Однокамерні. Що складаються з двох стекол і однієї повітряної камери застосовуються при склінні лоджій, балконів, не опалювальних приміщень. Заповнені інертним газом або з i-склом енергозберігаючі конструкції по теплозберігаючих характеристик ідентичні 2-камерним.
 • Двокамерні. Їх призначення - житлові, офісні та громадські приміщення, для яких важлива висока тепло- і шумоізоляція.

На вибір склопакета впливає призначення приміщення: житлове чи ні, його розташування (в спальному районі або центрі міста), а також кліматичні особливості місцевості.

Які склопакети краще?

Популярний поворотно-відкидний механізм дозволяє поворотом витонченої ручки відкривати вікно навстіж і відкидати на провітрювання. Економити на другому не варто - це зручно і економічно виправдано. Зробити експлуатацію більш зручною і безпечною допоможуть ручки з ключиком, кнопкою, захистом від дітей. Пропонуємо вікна з фурнітурою європейського виробництва - Roto, Winkhaus, Siegenia, Mako, Hoppe.

Які вікна найкращі? Ті, які індивідуально підібрані і правильно встановлені. Наша компанія пропонує вікна з ПВХ з кращих в Україні комплектуючих. Віддаєте перевагу німецькiй якостиi? Будь ласка! Чи довіряєте тільки вітчизняному виробнику? І Ви праві - хто, як не він врахував всі кліматичні особливості та будівельні нюанси України.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців