Глухі вікна

У деяких ситуаціях власникам приміщення не потрібно, щоб вікна відчинялися. Їм потрібно лише можливість спостерігати через вікно за тим, що відбувається на вулиці, а також подати світло у приміщення. У цьому вся допоможуть глухі вікна. Даний тип рам є конструкцією зі склопакетом без фурнітури і стулок. Це говорить про те, що подібні вікна взагалі не відкриваються. Зроблено так насамперед для того, щоби знизити витрати власників. У цій ситуації не потрібне армування чи ущільнення. Ще однією перевагою є покращена тепло- та шумоізоляція, що гарантує відсутність надто гучних звуків з вулиці.

Також з глухими вікнами є можливість збільшення світлового отвору, що дозволить збільшити площу скління. Встановити подібні вікна є можливість у житлових приміщеннях, офісних будинках, адміністративних спорудах та інших спорудах, де за провітрювання відповідають інші вікна, а на певному місці потрібні лише глухі пластикові вікна, здатні захистити від пилу, шуму, запахів, протягів. Подібні конструкції не дозволять домашнім тваринам та дітям зробити нічого зайвого. Щільна металопластикова конструкція здатна прослужити десятки років без потреби у серйозному обслуговуванні.

Особливості глухих вікон

Перше, що потрібно пам'ятати власнику приміщення при замовленні такого вікна – відкрити його не вийде без інструментів. Тому при встановленні на верхніх поверхах житлових будинків краще відмовитися, якщо є можливість поставити звичайну раму з дитячим замком та іншими засобами захисту. Одностулкове глухе вікно зовні помити можна, тільки вийшовши на вулицю з відповідними миючими засобами. Альтернативний варіант - демонтаж склопакета, що зробити можуть тільки майстри, якщо потрібно зберегти гарантію на конструкції.

Глухі склопакети підходять не лише для тих, хто мешкає на перших поверхах квартирних будинків. Вони вписуються в заклади, що приймають клієнтів (різні магазини, перукарні), за умови, що є інше вікно, яке може відкриватися. Як і у випадку з традиційними рамами із пластику, глухі конструкції можна купити з ламінуванням для відповідності стилю всередині приміщення чи фасаду. Ще одна перевага глухих вікон - можливість використовувати площу підвіконня з будь-якою метою. Відсутня ризик збити речі на підлогу необережним рухом стулки, що відкривається.

Від чого залежить ціна глухих вікон

Щоб придбати глухе вікно ПВХ, необхідно оформити замовлення у спеціалістів, які займаються встановленням відповідних конструкцій. Ціна залежить від наступних факторів:

 • площа віконного отвору. Чим більше, тим дорожча конструкція;
 • кількість камер у склопакеті. Від цього залежить здатність до захисту від холоду, протягів та інших неприємностей;
 • використання альтернативних кольорів або ламінації. Залежно від технології обробки рами, збільшується не тільки вартість, але й покращується стійкість рами до змін погоди, ультрафіолету, бруду, пилу, вологи.

Варто спробувати не тільки стандартні прямокутні рами, але й інші форми конструкції, якщо цього вимагає дизайнерський задум. Круглі, трикутні конструкції можуть відмінно вписатися на верхній поверх приватного будинку або горище. Глухе вікно підходить також для встановлення на балконі - зазвичай з боків, де спочатку не передбачена можливість відкриття.

Купуючи раму відомого виробника, можна забути про конденсат усередині рам, необхідність ремонту через кілька років після встановлення. Безпосередня установка вікон займає кілька годин, за які буде виконано демонтаж старої рами, поставлена ​​нова конструкція та прибрано будівельне сміття.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про глухі вікна
Які переваги пропонують глухі вікна?+

Незважаючи на те, що подібні пластикові вікна не можуть відкриватися, вони здатні захищати від протягів і зайвого шуму помітно краще, ніж стандартна конструкція, що відкривається. Відсутні рухливі деталі, які найбільше схильні до поломок.

Чому ціна на вікно металопластикове глухе нижче, ніж більш поширені стулкові конструкції?+

Вартість рами нижча саме завдяки відсутності фурнітури, яка відповідає за відкриття вікна у різних положеннях. Ціна може бути вищою залежно від збільшення кількості камер, що входять у склопакет.

В яких формах можна придбати ПВХ вікна глухого типу?+

Крім стандартних прямокутних рам, які встановлюються в житлових та офісних приміщеннях, завжди є можливість купити вікна круглої або трикутної форми для розміщення на горищах, верхніх поверхах будинків.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців