Фурнітура Winkhaus

У віконщиків фурнітура Winkhaus користується заслуженою популярністю - позначається багаторічна історія марки відома німецька педантичність, з якою розроблений і виконаний кожен елемент. Першою продукцією бренду стали навісні замки, яким Август Вінкхаус почав продавати в 1854 році. Компанія швидко знайшла статус сімейної та розпочала свій динамічний розвиток, розширюючи асортимент. Сьогодні це 5 виробничих філій в Німеччині та торгові представництва в десятках країн по всьому світу.

Віконна фурнітура Winkhaus

Свой первый фурор на оконном рынке произвела оконная фурнитура AutoPilot, презентованная в 1995 году. Далее последовали серии BlueChip, ProPilot и ActivPilot. Последние две выпускаются по сей день, регулярно переживая модернизацию. Визитная карточка фурнитуры Винкхаус – скрытые петли грузоподъемностью до 150 кг.

При производстве используются только безопасные для человека и животных материалы, не меняющие состав и не выделяющие токсичные вещества при изменении климата. Каждый комплект тщательно тестируется. Все испытания проводятся в институте IFT в Розенхайме (Германия). Фурнитура для окон Winkhaus сертифицирована в ЕС и Украине, отличается стильным дизайном, надежностью и долговечностью. Выбрав ее однажды, вам не придется через 10-15 лет менять ее на новую. Максимум, что придется делать – следить за чистотой механизма и периодически смазывать маслом подвижные элементы.

Сучасні серії Вінкхаус

В даний момент на ринку представлені дві серії: ProPilot і ActivPilot, однаково популярні у виробників і споживачів.

Серія ProPilot

Її переважне призначення - скління багатоповерхових будинків з високою вітрової навантаженням. Замки і петлі ПроПілот призначені для прямокутних світлопрозорих конструкцій з ПВХ і алюмінію з 16-міліметровим фурнітурним пазом. Це бюджетні комплекти з 40-45 елементів, кожен з яких можна вдосконалити, додавши опцію мікропровітрювання. Крім типових віконних ручок передбачені засувки для балконів.

Серія ActivPilot

Фурнітура Winkhaus ActivPilot - це нове покоління віконних запорів модульного типу. В рамках цієї серії випускається 11 наступних модифікацій.

 • Concept - універсальний варіант для вікон з ПВХ, алюмінію, дерева будь-якої конфігурації. Відмітна особливість - модульність і оптимальність для побутового використання. Вивести з ладу надійний німецький механізм дуже складно.
 • Control - випускається з магнітними або радіочастотними датчиками RFID. Вони дозволяють управляти відкриванням, закриванням і провітрюванням на відстані. Ця фурнітура ефективно працює в комплекті з сучасним системам сигналізації і може використовуватися в якості одного із заходів запобігання несанкціонованому доступу.
 • Elegance - призначена для прихованої установки на стулки вагою до 100 кг. Вона проводиться в спеціальний паз фурнітури і фактично непомітна. Фурнітура ActivPilot Elegance дозволяє реалізовувати дизайнерські проекти, провідним акцентом яких є високий стиль і елегантність.
 • Select - варіант прихованої фурнітури для стулок великої площі вагою до 150 кг. Він дозволяє домогтися максимальної витонченості великоформатних конструкцій.
 • Giant - замки і ручки підвищеної міцності і надійності. Їх призначення - важкі, великогабаритні вікна і двері. З фурнітурою ActivPilot Giant користуватися ними дуже легко - немає побоювань в провисанні стулок.
 • Ergo - відмінність цієї серії в нижньому розташуванні ручки. Така фурнітура необхідна для високо і незручно розташованих вікон. Віконна ручка розташована не збоку на вертикальної частини стулки, а внизу. Використовується також в квартирах і медустановах для людей з обмеженими можливостями.
 • Tilt First - так звані «замки від дітей». На відкидання і розорювання стулка з ними працює інакше в порівнянні зі стандартним варіантом. У положенні ручки під 90 градусів вона не відкриється - потрібен переклад на 180. Ручка ТВТ, забезпечена замком під ключ, дозволить повністю контролювати доступ до відкритих прорізів й без батьків.
 • Comfort PAD - поворотна фурнітура для типового відкривання і паралельного зміщення стулка для провітрювання. Для останнього потрібно ручкою відвести стулку вліво або вправо на 6 мм (більше не вийде), що забезпечить ефективне і безпечне провітрювання, а також захистить від опадів, вуличного пилу і сміття.
 • Comfort PADK - поворотно-відкидні комплекти з опцією паралельного провітрювання за допомогою зміщення стулки. Це дозволяє контролювати доступ свіжого повітря в приміщення.
 • Comfort PADM - поворотний варіант з паралельним зміщенням стулки і автоматичним, дистанційним керуванням.
 • Comfort PADS - спеціальна поворотна розробка з опцією провітрювання за допомогою паралельного зсуву для вікон нестандартної форми.

При прийомі замовлення на вікна в розрахунок автоматично закладений найпростіший варіант поворотно-відкидний фурнітури, але його можна замінити на будь-який з перерахованих вище. Для цього треба запитати у менеджера його вартість і термін поставки - частина фурнітури реалізується тільки під замовлення.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Популярні питання про фурнітуру Winkhaus
Якими функціями володіє фурнітура Winkhaus?+

Фурнітура Вінкхаус відрізняється наявністю обмежувача нахилу стулки, фіксатором її повороту, мікровентиляцією. Також передбачений замок для безпеки дітей, балконна защіпка, мікроліфт.

Які різновиди фурнітури для вікон Вінкхаус доступні в каталозі виробника?+

Клієнт може придбати систему Актив пілот Concept, Control, Topstar. Фурнітура підходить для монтажу в квартирах, офісах, адміністративних будівлях, школах. Різновид конструкцій Propilot дозволяє якісно провітрювати приміщення без ризику злому і проникнення всередину.

З якими вікнами можна використовувати Вінкхаус?+

В першу чергу, розглядається фурнітура ставиться в пластикові вікна Rehau, але завдяки відповідності загальним стандартам, є можливість обладнати інші рами.

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців