Фурнітура Siegenia

Зігенія Аубі - одна з найвідоміших марок на віконному ринку. Поряд з ще кількома європейськими брендами ця компанія по праву вважається законодавицею віконного ринку. Жоден азіатський аналог ще не зрівнявся за якістю з продукцією цієї прославленої марки. Наша компанія працює з продукцією Siegenia Aubi, пропонуючи її в складі комплектації до вікон з високоякісних німецьких профілів.

Перша фурнітура, випущена під маркою відомим німецьким концерном, була призначена зовсім не для вікон. Провідна діяльність з 1914 року компанія, в 1919 році почала випускати меблеву фурнітуру і тільки в 1937-му розробила і запатентувала віконний варіант з режимом провітрювання. Справжній злет і вибуховою попит на продукцію німецької марки припав на повоєнні роки. У 1954 світ побачила перша віконна фурнітура Siegenia з поворотно-відкидним механізмом. І тільки в 1955-му компанія офіційно зареєструвала фірмову назву - Зігенія. Подвійною назвою фурнітура Siegenia Aubi зобов'язана злиттю двох відомих виробництв: Зігенія і Аубі, що сталося в 1998 році. З тих пір цей бренд регулярно випускає на ринок фурнітурні новинки, удосконалюючи свою продукцію.

Сучасна фурнітура Зігенія Аубі

Для сучасних ПВХ-конструкцій використовується віконна фурнітура Aubi наступних серій.

 • TITAN AF. Вона відрізняється простотою монтажу, настройки та експлуатації, відповідає класу взломостойкості RC3. Її особливість - зовнішні, скритолежащіе петлі, запірна грибовидная цапфа, автоматично компенсує положення стулки при монтажі. Комплектацією передбачено все необхідне для інтенсивної і багаторічної експлуатації, в тому числі широкий діапазон регулювання стулки і її плавний переклад до відкидне положення. Представлена ​​в кольоровій гамі Silber і E-look.
 • TITAN IP. Особливість цієї серії в абсолютній адаптації для максимально автоматизованого виробництва. Функціонал аналогічний серії AF, але відрізняється від неї більш простою установкою. Віконну фурнітуру Siegenia Aubi TITAN IP можна встановлювати на НЕ зварений профіль до збірки вікна. Це істотно прискорює виробничий процес.
 • FAVORIT. Саме цій фурнітурі віддають перевагу авторитетні виробники і знають споживачі. Її переважні особливості полягають в максимально можливо для пластикового вікна противовзломности, стійкість до корозії, багатофункціональності та варіативності дизайнерських рішень. Елементи цієї серії сумісні з двома попередніми.

Клієнтам знати про всі тонкощі виробництва і використання фурнітури для вікон Зігенія не обов'язково. Довіртеся нашим менеджерам. Вони завжди підкажуть, який варіант кращий в кожному конкретному випадку. Наприклад, для вікон вище 3-го поверху немає необхідності замовляти вікна з противовзломной захистом. Для великих об'єктів з великою кількістю отворів підійде більш економічна і проста в установці фурнітура TITAN IP.

Чим приваблива фурнітура для вікон Siegenia?

Розробники постаралися надати своїй продукції максимальну оригінальність. Начебто все, як у конкурентів ... Але, цю марку відрізняє не тільки люди знають клеймо, але і оригінальні, запатентовані деталі.

 • Запобіжник помилкового відкриття. Він не дозволяє перевести ручку в верхнє положення (на відкидання) при відкритій стулці. Його відсутність є справжньою проблемою - споживачі вікон з замками без такого пристрою часто звертаються за регулюванням. Її причина - провисання стулки на нижній петлі при неакуратному її перекладі з поворотного положення в відкидне.
 • Компенсатор провисання. Він дозволяє підняти правильно закрити провисшую стулку. Це відбувається після багаторічного використання вікон без регулярного обслуговування: стулка під своєю вагою потроху провисає. Компенсатор відновлює її правильне положення.
 • Сезонне провітрювання. Ця система розрахована на переклад стулки в оптимальний режим провітрювання в залежності від пори року: вона фіксує заданий кут відкидання.
 • Протівовзломниє цапфи. Завдяки грибовидной формі і особливої ​​конструкції відповідної планки вони не дозволяють розкрити вікно зовні. Запірні елементи надійної фіксують стулку в закритому положенні.

Одне з найбільш значущих переваг фурнітури марки Зігенія - це модульність. Будь-який, навіть самий бюджетний її комплект можна легко модернізувати, додавши вищеперелічені опції. І не важливо, скільки років до цього експлуатувалося вікно.

Клієнтам вникати в тонкощі виробництва і установки фурнітури не потрібно. Просто довіртеся нашим рекомендаціям, і ваші вікна будуть легко відкриватися і щільно закриватися в будь-який сезон. Для докладної консультації і записи на завмер, залиште замовлення на сайті.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про фурнітуру Siegenia
Чи можна замінити іншу фурнітуру на Зігенія Аубі?+

У кожної ПВХ-системи свій паз фурнітури. Якщо замки Сигені підходять для нього, то перевстановлення можлива. В цьому випадку змінюється весь комплект, включаючи петлі. Але, у цієї марки своя особливість - скритолежащіе зовнішні петлі. Зробити висновки про можливість заміни можна, тільки знаючи, з якого профілю і з якою фурнітурою у вас вікна.

Чи можна через вас продати демонтовані вікна?+

Для цього досить встановити протизламні елементи. Зробити це можна тільки на вікнах з замками серії TITAN AF або IP. Якщо ваші вікна встановлені давно, то встановлена серія фурнітури вже може бути знята з виробництва. В цьому випадку нові елементи можуть не поєднуватися з наявними. Доведеться міняти повністю весь комплект.

Чи можна у вас купити фурнітуру Aubi та самому встановити на вікно?+

Ми не продаємо окремо комплектацію. Звертаємо вашу увагу, що робота з фурнітурою Si для пластикових вікон вимагає досвіду і навичок. Плюс зверніть увагу на відповідь до питання №1.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців