Енергозберігаючі скла

Вікна є основним провідником теплової енергії в приміщенні та займають значну площу простору в кожній кімнаті, в якій вони встановлені. Термостійкість приміщення залежить не тільки від матеріалу і щільності стін, але і від склопакета на вікнах. З метою підвищення термостійкості приміщення, для вікон слід використовувати енергозберігаючі скла. Це скла з високим рівнем опору до низьких і високих температур, яке забезпечується спеціальними захисними матеріалами. Енергозберігаючі скла тривалий час використовуються в склінні приміщень, і не один рік є лідерами продажів на ринку віконної продукції. У чому полягає енергозберігаюче властивість стекол і як це впливає на термомодернізацію приміщення - в цьому повинен розбиратися кожна людина.

Що таке енергоефективні склопакети?

Енергоефективні склопакети представляють собою стеклоконструкціі з посиленою термобарьерной функцією. Такі скла мають низькою пропускною здатністю температур і вологи, утримують тепло, блокують потрапляння ультрафіолетового випромінювання всередину приміщення і не поступаються за якістю вікон з обігрівом. Пластикові вікна мають енергозберігаючим ефектом, якщо:

 • склопакет виготовлений з щільного загартованого скла;
 • скло має спеціальне напилення;
 • повітряні камери склопакета заповнюються газом;
 • в склопакеті є дві і більше камери.

Комплекс цих заходів забезпечує енергоефективність скла. Але вибір вікон настільки різноманітний, що можна зустріти скла як з комплексним, так і з частковим енергозберігаючим ефектом. Щоб правильно вибрати енергозберігаючі склопакети необхідно мати уявлення про те, як досягається їх енергозберігаючий ефект. Тоді з'явиться можливість придбати саме ті вікна, які підійдуть спеціально для свого житла.

Виробництво енергозберігаючого скла

Основну енергозберігаючу функцію віконної конструкції виконує скло. У виробництві склопакетів використовується тільки загартоване скло. Воно здатне зберігати базовий рівень терморегуляції в будинку. Для зміцнення термобарьерамі, внутрішню частину скла в склопакеті покривають іонами срібла. Якщо вікно двох, трьох або чотирьох камерне, скло з напиленням краще використовувати для кожної з камер. Скло з таким покриттям виконує бар'єрну функцію і перешкоджає виходу теплової енергії через скло за межі приміщення. Щоб підвищити опірність скла температур, використовують інертний газ, такий як аргон або криптон. Ним заповнюють повітряні камери всередині склопакета, через таке наповнення стає неможливою передача температури всередину приміщення. Пакети будуть більш термостійкими, якщо вони складаються з двох і більше повітряних камер, чим товще вікно, тим краще опірність температур. Склопакет з двома енергозберігаючими стеклами подвійно підвищує опірність температур. Важливе значення в енергоефективності вікна має ущільнювач, який виконує такі функції:

 • забезпечує герметичне з'єднання деталей віконної конструкції;
 • захищає від попадання повітря всередину склопакета;
 • запобігає накопиченню пилу і інших забруднень у віконному отворі.

На відміну від звичайних склопакетів, для енергозберігаючих склопакетів використовується армований профіль товщиною не менше 3 мм. Використання склопакетів з декількома повітряними камерами, напилення для скла або газових наповнювачів, не призводить до погіршення провідності світла склом. Потрапляють всередину приміщення сонячні промені будуть менш яскравими.

Чому варто вибирати склопакети з енергозберігаючим склом?

Склопакети з енергозберігаючим склом мають енергоефективність вище, ніж пластикові вікна зі звичайним склом. Якщо в асортименті компанії є енергозберігаючі скла, неодмінно виберіть вікна з такими стеклами, оскільки в віконних системах головну роль грає саме скло. Вартість вікна з енергозберігаючим склом порівняно невелика, і може бути на 25-30% вище вартості вікон з простим склом. Вигідно купити енергозберігаючі склопакети можна у виробників склопакетів. Україна і зокрема місто Київ пропонують широкий вибір продукції за прийнятними цінами. Конфігурація вікон пропонується в асортименті, віконні рами можна придбати як одного кольору, так і різного. Вікна з енергозберігаючим склом не вимагають виконання додаткових робіт при установці, вони надійні у використанні, мають більший термін експлуатації, ніж вікна зі звичайними стеклами. Вибираючи склопакети з енергозберігаючим склом, потрібно обов'язково переконатися в їх енергоефективних властивості. Підказкою цього стане наявність клапана всередині камери і напилення на стеклах.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про енергозберігаючі скла
Чому енергозберігаючі стекла поглинають яскравість сонячного світла, і як зберегти яскравість сонячного світла, використовуючи такі скла?+

Енергозберігаючі скла перешкоджають попаданню прямих сонячних променів в приміщення, пропускаючи і роблячи їх менш яскравими. Сильного видимого ефекту від цього не спостерігається. Для досягнення максимальної яскравості сонячного світла в приміщенні, досить не використовувати сонцезахисні штори.

Який склопакет ефективніше використовувати, з аргоновим наповненням всередині або склопакет з підігрівом?+

Енергозберігаючі склопакети з аргоном призначені для збереження теплової енергії, а склопакети з підігрівом підігрівають повітря. З метою збереження тепла, раціональніше використовувати склопакети з аргоном. Для підтримки температури в приміщенні використовують вікна з підігрівом.

Чому вартість склопакета з енергоефективним склом на 30% вище, ніж вартість склопакета зі звичайним склом?+

Енергоефективний склопакет варто дійсно дорожче, ніж склопакет із звичайним склом. Така вартість пояснюється використанням спеціального напилення для скла, інертного газу та інших комплектуючих, які мають склопакети енергозберігаючі.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців