Двокамерний склопакет

Склопакет являє собою монолітну конструкцію, що складається з декількох листів скла, з'єднаних між собою герметичним матеріалом. Поширені одно- та двокамерні склопакети, які популярні серед власників житла, де необхідно замінити старі дерев'яні рами на пластикові конструкції з метою утеплення. На відміну від однокамерного склопакета, використовується вже не два, а три скла, які мають такі особливості:

 • товщина кожного скла досягає 4 мм;
 • проміжок між кожним становить 6-10 мм;
 • можливість установки в будь-яких приміщеннях, включаючи житлові, адміністративні, лікарні, магазини.

Герметичність конструкції гарантує високу якість шумоізоляції та теплоізоляції в будь-який час року. Це дозволить стабілізувати температуру всередині приміщення, а також знизити чутність звуків з автомагістралей і залізниці, якщо будинок знаходиться поблизу відповідних шляхів. Рівень шумопоглинання досягає 40 дБ в залежності від моделі рами.

Дистанційна рамка, що розділяє скла, виготовлена ​​з алюмінію, який буде зберігати міцність протягом десятиліть постійного використання. Також в просторі між листами скла знаходиться абсорбент. Він осушує повітря від вологи, виключає утворення конденсату ( «потіння» вікон) при перепадах позитивних і негативних температур. Абсорбент (молекулярне сито) засипається прямо в дистанційну рамку. Герметизується конструкція за допомогою полісульфіду або силікону.

Вибір склопакета з двома камерами

Щоб вибрати двокамерну скло правильно, необхідно врахувати кілька факторів:

 • площа віконного отвору в м2. Скло підбираються з урахуванням габаритів рами. У деяких ситуаціях потрібно особливий замовлення, якщо розмір в ширину і висоту помітно більше, ніж типові показники у більшості компаній, що займаються виготовленням, постачанням і установкою вікон. У квартирах таке малоймовірно, але в місцях масового зібрання людей (наприклад, освітні установи, торговельні центри) цілком може виникнути подібна необхідність;
 • використання різних технологій. Ціна може збільшитися через потребу застосування броньованого скла, яке здатне витримати постріли, сильні навмисні удари. До цієї категорії найчастіше входять скла триплекс, що не розсипаються на гострі шматки при ударах з великою силою. Також двокамерний склопакет може бути тонованим, містити плівку, яка відображатиме ультрафіолетові промені, якщо власник приміщення хоче зберегти речі всередині приміщення від вигоряння. Ще скло можна зробити відображає з одного боку (зовнішньої), а всередині все можуть бачити те, що відбувається на вулиці;
 • кількість необхідних вікон. Часто потрібно виконати скління не одного отвору, але і балкона / лоджії, де рама значно ширше. При «пакетному» замовленні виготовлення і установки віконних рам з двокамерними склопакетами можна заощадити велику суму в порівнянні з покупкою вікон в різний час від різних компаній.

Рекомендується робити замовлення на склопакет двокамерний у перевіреної компанії, яка пропонує послуги з вимірювання віконного прорізу. Це дозволить знати, скільки будуть коштувати вікна ще до приїзду майстрів. У деяких випадках може знадобитися 3-камерний склопакет, який технологічно не відрізняється від двокамерного аналога, але купити його буде, відповідно, дорожче за рахунок використання додаткового скла і поліпшення ізоляційних характеристик.

Час виготовлення

Після прибуття майстра для вимірювання розмірів склопакета необхідно дати приблизно два або три робочих дні на виготовлення. Клієнт буде повідомлений про готовність, після чого можна домовитися про час установки рами. У вартість послуг зазвичай входить не тільки безпосередній монтаж, але і прибирання від будівельного сміття, що актуально, коли необхідно встановити більше одного вікна.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про двокамерний склопакет
Чим ущільнюється двокамерний склопакет, щоб виключити утворення конденсату?+

Ущільнюються вікна з двома камерами алюмінієвими планками, які заповнюються абсорбентом, вбирає всю вологу. Доповнюється все герметиком (переважно - силікон), що не дає потрапити в межстекольное простір пару, воді і пилу.

Від чого залежить ціна на подвійний склопакет?+

Вартість часто залежить від площі скла, його товщини, необхідності використання міцних виробів (куленепробивних). Також може виконуватися тонування або створення дзеркальної поверхні для тих, хто знаходиться зовні.

Чим краще 2х камерний склопакет однокамерного?+

В першу чергу, відрізняються характеристики шумо- і теплоізоляції. При наявності двокамерного вікна рівень шумозаглушення досягає 40 дБ. Додатково температурний режим всередині будинку буде максимально стабільним при закритій рамі, що особливо проявляє себе зимою і жарким літом.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців