Двері WDS

Вхідні двері в будинок або інший тип будівлі є обов'язковим елементом, що не тільки захищає від несанкціонованого проникнення, а й ушляхетнює фасад. Також двері дозволяють знайти квартиру та інший об'єкт швидше (наприклад, на конструкції немає номера квартири, але людині розповіли про те, як виглядають двері).

Конструкції з металу та пластику стали більш затребуваними в останні роки завдяки кільком особливостям ПВХ та внутрішнього каркасу:

 • стійкість до постійного впливу перепадів температур між позитивними та негативними значеннями;
 • збереження початкового вигляду протягом максимально тривалого терміну. Двері з пластику не жовтіють (якщо вони білі) і не вигоряють під впливом ультрафіолетових променів;
 • мінімальна вага дверей, що дозволяє легко проводити обслуговування та заміну фурнітури при зносі чи поломках.

На ринку України популярні вхідні двері WDS, придбати та встановити які можна у будь-якому місті, де є відповідні майстри. Вироби для вхідної групи представлені в каталозі вказаного виробника системами, ширина яких складає 60, 70 мм. Це дозволяє виконати кілька завдань:

 • захист від зайвого шуму з вулиці завдяки щільності конструкції, наявності якісного склопакета та ущільнювачам;
 • теплоізоляція, збереження стабільної температури усередині приміщення. Особливо затребувана ця перевага влітку та взимку при дії екстремальних температур;
 • можливість проходити людям та проносити великі об'єкти (наприклад, меблі). Для цього можуть використовуватися подвійні двері. У другій частині (у відповідь) знаходяться всі механізми, що дозволяють надійно замикати конструкцію і не пропускати сторонніх.

При цьому двері WDS відрізняються не лише високою якістю складання. Конструкція може бути не просто поворотною (або відкидною). Двері виготовляються в розсувному та підйомному варіанті (включаючи змішані системи). Пластикові двері WDS можуть мати нерухому ручку. Крім ручок та замків, конструкція може мати іншу фурнітуру: обмежувачі, очі, доводчики, петлі. Відкриття дверей може бути зроблено в будь-який бік – це залежить від вимог замовника. Вхідна група оформляється дверима та супутніми конструкціями по всій ширині та висоті.

Особливості дверей WDS

Серед переваг металопластикових дверей під зазначеним брендом виділяється захист від продування. Ущільнювачі Windstop повністю перекривають доступ холодного повітря до приміщення. Герметичність посилюється використанням ущільнювача для порогу, що гарантує повний дотик стулки та порога. При використанні системи з монтажною глибиною 70 мм гарантується максимальна надійність. Подібна система гарантує:

 • захист від замерзання фурнітури усередині;
 • відсутність конденсату при перепадах температур між позитивними та негативними значеннями;
 • загальна підвищена надійність.

Дверний профіль WDS розрахований на роботу в умовах з підвищеним навантаженням – з постійним відкриттям та закриванням. Таким чином, двері підходять для встановлення на наступних об'єктах з високою прохідністю:

 • магазини;
 • адміністративні будинки;
 • школи, дитячі садки, ВНЗ;
 • лікарні, клініки.

Стабільна робота дверей гарантується протягом кількох десятиліть без потреби у повній заміні. Гарантія поширюється на окремі компоненти конструкції, тому можна бути впевненим у отриманні обслуговування будь-якої миті. Для вхідної групи використовуються такі профілі:

 • WDS 4S. Монтажна ширина конструкції – 60 мм. Оптимальний вибір для магазину, офісної будівлі. Відрізняється профіль використання петель Solid, замку Axor. Все це в результаті дає надійність у процесі експлуатації за вигідної ціни;
 • WDS 7S. Даний варіант має монтажну ширину 70 мм. Такі двері можуть використовуватись у приватних будинках, адміністративних будинках. Укомплектована конструкція замком Vorne, петлями Simonwerk. Все це здатне витримати високі навантаження. Більше склопакетів краще зберігає тепло всередині приміщення.

Ціни на вхідні металопластикові двері WDS варіюються в межах 5-9 тисяч грн. Вартість залежить від габаритів конструкції, наявності імпоста типу профілю. Також сума залежить від використання сендвіч панелі у нижній частині або скла. Двостулкові двері обійдуться дорожче, зате прохідність буде помітно вищою.

Що потрібно зробити для встановлення дверей WDS на об'єкті?

Клієнту, зацікавленому в установці металопластикових дверей, потрібно зателефонувати майстрам. Вони виїдуть для огляду та підбору оптимального варіанту – він відповідатиме фінансовим можливостям замовника, що несе здатність стін. Узгоджуються всі деталі: тип ручок, замків, склопакетів, іншої фурнітури. Доступно 40 кольорів ламінації, що дозволяють захистити пластик та змінити зовнішній вигляд конструкції – є імітація текстури дерева та металу. Як і вікна, двері WDS захищатимуть від холоду, протягів, шуму при правильній експлуатації.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про двері WDS
Яку монтажну ширину мають двері WDS?+

Профілі WDS 4S і 7S мають монтажну ширину 60 і 70 міліметрів, відповідно.

Скільки можуть прослужити двері ВДС?+

При правильній експлуатації та своєчасному сервісі двері можуть прослужити понад двадцять років.

Які переваги має дверний профіль WDS?+

Профіль WDS відрізняється використанням ущільнювача Windstop, що максимально надійно герметизує конструкцію. Забезпечується повне прилягання стулки до порога.

Чому вхідні металопластикові двері WDS можна використовувати у місцях з високою прохідністю?+

Двері WDS підходять для встановлення в адміністративних будинках, магазинах, школах та інших місцях з великою кількістю людей завдяки високій витривалості матеріалів, загальної міцності конструкції.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців