Кольорові вікна

Крім стандартних білих рам можуть використовуватися кольорові вироби. Кольорові ламіновані вікна все частіше встановлюються в житлових будинках і офісних приміщеннях. Експлуатаційні характеристики конструкцій нічим не гірше звичайних вікон. Технологія ламінування дасть можливість виконати замовлення під індивідуальні вимоги клієнта. Пофарбовані вікна можна використовувати не тільки з двох сторін, але і тільки з одного. Це дозволяє якісно оформити інтер'єр в необхідних тонах. Інший варіант - створення необхідного вигляду фасаду будівлі, яке потрібно оформити відповідно до завдання, поставленим архітекторові.

Кольорові вікна - конструкції з ламінованого профілю. Якісне прилягання до ПВХ основи досягається використанням високого тиску. Найбільш затребуваними варіантами дизайну віконних рам є конструкції, виконані «під дерево», а також монотонні кольору. Найчастіше - синій, чорний, зелений, рідше - червоний, фіолетовий і інші виділяються тони. Купити подібні рами можна в Україні легко без необхідності витрачатися на додаткові послуги з ламінування після установки. Все робиться в заводських умовах, тому висока якість гарантована.

Переваги кольорових вікон

Вибираючи пластикові вікна з кольоровим профілем, власник отримує кілька переваг у порівнянні з альтернативами білого або сірого кольору:

 • практичність. Плівка, наклеєна поверх ПВХ, захищає конструкцію від забруднень і пилу. Не потрібно занадто часто проводити очистку, миття;
 • естетична привабливість. Власник або дизайнер може підібрати будь-який колір для рами, виходячи із загальної колірної схеми фасаду, інтер'єру або взагалі відповідно до своїх уявлень - контрастне оформлення;
 • безліч квітів. Плівка доступна в більш ніж 30 кольорах, які можуть використовуватися з двох сторін;
 • довговічність конструкції. Наявність ламінації практично не збільшує товщину скла, але захищає пластик і металеву фурнітуру від передчасного зносу. Виключено накопичення конденсату. Плівка стійка до впливів ультрафіолетових променів;
 • надійність. При виготовленні використовується тільки якісне обладнання. Це виключає здуття і відшарування плівки під час експлуатації.

Кольорові пластикові вікна різних тонів здатні прослужити десятиліття без потреби в заміні. Рами піддаються ремонту і оновленню при необхідності - наприклад, при установці захисної фурнітури.

Технології ламінації

Для ламінування вікон розроблені дві технології:

 • фарбування профілю по масі. В процесі роботи над профілем в пластик додається пігмент, розплавляється під дією високої температури, додаючи матеріалу необхідний колір. Профіль покривається прозорою плівкою, захищаючи вікна з кольоровою рамою від дії ультрафіолетових променів;
 • обклеювання плівкою. Покриття в цій ситуації наноситься на раму, після чого фіксується за допомогою поліуретанового клею. Даний процес проходить при високому тиску з температурою приблизно в 130 градусів. Завдяки цьому кольорові ПВХ вікна стає єдиним цілим, завдяки чому не буває розшарування рам.

Одностороння ламінація дозволяє досягти певних естетичних завдань. Наприклад, при необхідності зберегти фасад будівлі в старому стилі (якщо споруда має історичну цінність) зовні рама обробляється по одній із зазначених технологій. Інша може залишатися білою. Пофарбовані вікна з одного боку дешевше, тому такий варіант є популярним серед клієнтів.

Доступна і двостороння ламінація - в цій ситуації рами будуть пофарбовані з двох сторін. Це досягається шляхом пігментації профілю або нанесення плівки на всіх доступних поверхнях. Найпоширеніші кольори для таких рам - коричневий (схожий на дерево), антрацит (чорний), кремовий. При такій ламінації білий колір може переглядатися тільки всередині при відкриванні вікна для провітрювання або обслуговування.

Від чого ще залежить вартість ламінованих ПВХ вікон?

Вирішивши купити кольорові металопластикові вікна, майстрам потрібно визначити їх ціну. Вартість залежить від наступних факторів:

 • габарити;
 • тип профілю;
 • спосіб забарвлення.

Головне, що відрізняє покупку кольорових вікон від білих конструкцій - час, що витрачається на виготовлення, ламінацію. Доведеться почекати близько двох тижнів, після чого на об'єкт приїдуть майстри для установки. Потрібно попередньо прибрати зайві предмети біля вікна (меблі, велика побутова техніка), після чого стара рама буде демонтована. Процес буде завершено, після чого майстри приберуть будівельне сміття, а власнику можна користуватися конструкцією за призначенням.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про кольорові вікна
Якими способами виготовляються кольорові вікна?+

Вікна з кольоровою рамою випускаються шляхом додавання пігменту в ПВХ масу або приклеювання плівки відповідного кольору. У другому випадку на всі компоненти впливає високий тиск і температура, завдяки чому конструкція буде єдиним цілим, виключаючи відшарування.

Де можна встановити пластикові різнокольорові вікна?+

Кольорові металопластикові рами підходять для установки в житлових, офісних приміщеннях, державних установах, а також будівлях, що мають історичну цінність. Допускається використання кольору з одного боку або застосування двох тонів - один зовні, інший усередині.

Скільки йде на виготовлення вікон з кольоровим профілем?+

Виробництво займає близько двох або трьох тижнів в залежності від складності конструкції, завантаженості виробників.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців