Чорні пластикові вікна

Довгий час білий колір профілю пластикового вікна вважався стандартом більшості об'єктів. Відхилятися від цього дозволяють мало хто через більшу вартість альтернативних вікон. До того ж білий вважається нейтральним, тому практично завжди вписується в інтер'єр та фасад будівлі. Іноді потрібно підкреслити характер фасаду будівлі та його інтер'єру. В цьому випадку на допомогу і приходять чорні пластикові вікна, які можна замовити для будівництва будь-якого призначення.

Для створення чорних рам використовується пігмент, що додається до ПВХ суміші при виготовленні, а також плівка. Другий варіант передбачає вплив високих температур та тиску на пластик, плівку. Це гарантує максимальне зчеплення матеріалів. Виключено можливість віддерти плівку. До того ж вона захищає основну конструкцію від бруду, пилу, впливу температур. Чорні вікна можуть бути глянсовими, матовими. У цій ситуації конструкції здатні відбивати сонячне чи штучне світло. Чорні рами можуть встановлюватися для забезпечення контрасту з рештою приміщення.

Ламінація може бути односторонньою та двосторонньою. Завдяки такому виробничому прийому можна оформити по-різному фасад та інтер'єр. Це корисно, якщо потрібно зберегти історичний вигляд фасаду чорним, а усередині приміщення краще виглядає білий колір. Плівка клеїться за вже розглянутою технологією, щоб одержати конструкції чорного кольору.

Оптимальні варіанти чорних рам для будь-якого типу приміщення

Чорні металопластикові вікна здатні підкреслити найкращі частини кімнати, якщо приміщення має багато простору. Щоб зробити все правильно, необхідно дотримуватися кількох принципів:

 • краще використовувати чорний колір рами за наявності високого віконного отвору – особливо у випадку з вікнами на підлогу. Чорний колір, розподілений зверху вниз, чудово підкреслює переваги світлих стін, а за наявності гарного пейзажу гарантує можливість насолоджуватися видом щодня;
 • при використанні вікон у підлогу оптимальним варіантом буде розсувна система, якщо передбачено відкритий балкон або тераса. У такому випадку рами зберігають свій стиль у будь-якому стані, а також не забирають простір у будинку при відкритті;
 • не рекомендується використовувати різнокольорові шпалери поруч із чорними рамами. Аналогічно з іншими видами оздоблення. Білий колір стін краще поєднується з кольором вікон, що розглядається.

Матова текстура вікна чорного кольору може імітувати камінь чи дерево. Не можна забувати, що чорні віконні рами стандартної висоти потрібно доповнювати підвіконням. Тут також "винаходити велосипед" не потрібно. Очевидний вибір – чорне підвіконня з аналогічною текстурою. Якщо у квартирі чи офісі потрібно встановити кілька вікон, краще замовляти конструкції з однаковим профілем – як мінімум для одного приміщення. Інша кімната може бути оформлена в іншому стилі.

Склопакети та фурнітура – що можна використовувати

Для початку клієнту необхідно зробити дзвінок фахівцям компанії, яка займається встановленням рам. Після цього майстри приїдуть для вимірювання вікон. На основі отриманих даних буде підібрано оптимальний варіант та погоджено використання певного профілю. Ціна на дерев'яні вікна з дуба варіюється в залежності від таких факторів:

 • розміри по вертикалі та горизонталі;
 • кількість камер склопакета;
 • використовується фурнітура (наявність замків);
 • необхідність тонування скла або встановлення загартованих виробів, триплексу;
 • наявність (відсутність) ламінації поверх рами.

Після виготовлення всіх елементів, що вимагаються власником приміщення, виконується доставка та встановлення у його присутності. Перед заміною рами потрібно прибрати всі меблі та побутову техніку, що заважає відкриття рами. Старе вікно буде дбайливо знято. По закінченню робіт будівельне сміття утилізується, а клієнту залишається лише насолоджуватися результатом роботи майстрів протягом кількох десятиліть.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про чорні пластикові вікна
Чим відрізняються чорні пластикові вікна у плані конструкції від рам інших кольорів?+

Вікна чорного кольору є такими ж, як і інші. Відмінності тут стилістичні. Чорний колір може бути використаний у незвичайних інтер'єрах та фасадах.

Де можна встановити чорні вікна ПВХ?+

Жодних обмежень щодо встановлення чорних вікон із пластику не існує. Тому рами можна поставити вдома в адміністративних будинках, школах, музеях.

Як пластикові вікна можна вбудувати в інтер'єр?+

Рекомендується використовувати рами від підлоги до стелі під час використання білого кольору в інтер'єрі. Це дозволить візуально збільшити простір.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців