Балкони з виносом

Зараз балкони з виносом є популярним трендом серед власників квартир, де необхідно використовувати площу максимально ефективно. Особливо відповідна послуга затребувана жителями хрущовок, де за визначенням ніколи не було просторо незалежно від кількості кімнат. Саме тому засклити балкон або лоджію в будинку іншого типу забудови - оптимальний варіант для тих, хто хоче отримати додаткову площу для проживання, роботи та відпочинку. За відносно невелику ціну можна отримати необхідний результат.

Варіанти розширення

Якщо потрібно отримати відповідні послуги від майстрів в Києві і інших містах, рекомендується замовляти такий сервіс, як балкон з виносом під ключ. Це дозволить знизити загальну вартість обслуговування і отримати стабільно високу якість всіх робіт. Доступні такі різновиди розширення:

 • по підвіконню. Зона скління виноситься приблизно на 30 сантиметрів. Виконується робота за допомогою кронштейнів, закріплених до парапету. Візуально балкон збільшується. До того ж вазони з квітами не заважатимуть вільному переміщенню;
 • від пола. Здійснюється робота по краю огорожі балкона, дозволяючи розширити на аналогічну величину. Даний варіант є оптимальним для тих, хто хоче виконати тепле скління;
 • по плиті. Рекомендується тільки для будинків з достатньою несучою здатністю, так як потрібне посилення плити, яка буде давати додаткове навантаження. Конструкція збільшується в різні боки приблизно на 30-40 см. Виконується монтаж нового парапету, який стане новим кордоном балкона. Для великих значень необхідне узгодження з-за того, що подібні роботи вважаються переплануванням.

При роботі з виносним балконом обов'язково проводиться зварювання, реставрація плити. Особливо це стосується будинків, де десятиліттями ніхто не доглядав за відповідною площею. Ціна балкона з виносом безпосередньо залежить від обраного способу розширення, необхідних операцій в подальшому.

Що входить в проект виносу балкона

На стадії проектування виконуються розрахунки, приймаються рішення по плануванню, узгоджувати з власником квартири. Також підбираються оздоблювальні матеріали, в перелік яких входить вагонка, гіпсокартон, мінеральна вата, екструдований полістирол та інші. При проектуванні враховуються такі показники:

 • поточні габарити разом з обсягом, який очікується після виконання робіт;
 • матеріали, що використовуються для обробки стін, утеплення. Сюди входять матеріали для покрівлі, стелі, парапету;
 • тип скління (традиційний або французький);
 • наявність електропроводки, освітлення;
 • розподіл елементів інтер'єру.

Також може бути прийнято рішення про об'єднання балкона або лоджії з прилеглою кімнатою. У такій ситуації можна прибирати раму і двері, що розділяє приміщення. На утворилася порожнечі можна встановити стільницю. Там вже господарі можуть розмістити техніку, вазони та інші речі.

Що краще вибрати для балкона або лоджії

Балкон з винос в Києві буде мати гарний вигляд у поєднанні з будь-Якім будинком забудови Другої половини Минулого століття. Для цього підбіраються Зовнішні оздоблювальні матеріали відповідніх кольорів и текстури. Винос балкона по плиті в естетичних и практичному плане Підходить Виключно для назви конструкцій. Для лоджій цього краще НЕ робити з Наступний причин:

 • площа Вже зазвічай и так є Достатньо - вона примерно дорівнює тій, яка досягається при збільшенні Звичайно балкона;
 • віступаюча конструкція на тлі других лоджій Виглядає абсолютно безглуздо.

Загальна ВАРТІСТЬ балкона з винос Залежить від Виконання перерахованого вищє операцій. Например, если обробка Всередині НЕ буде нужно, робота буде дешевше. Винос по підвіконню обійдеться в 400 грн за квадратний метр. Від підлоги дорожча - до 2 тисяч, а вісь за Збільшення по плиті придется віддаті понад две Тисячі за 1м2.

У підсумку замовлення робіт, віконуваніх професіоналами, пришвидшити превращение житлової площади. Такоже ремонт плити дозволити сделать перебування на балконі безпечніше и збільшіть Загальний срок служби конструкції. Послуга доступна жителям всех поверхів - в залежності від цього підбірається тип скління, рама и найміцнішій варіант винос.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про балкони з виносом
Скільки коштує балкон з виносом?+

Вартість безпосередньо залежить від типу виносу (по зростанню ціни): по підвіконню, від статі, по плиті. Конструкцію можна облаштувати на будь-якому поверсі.

Чи можна засклити в хрущовці балкон з виносом за вигідною ціною в Києві?+

Операція цілком здійсненна після реконструкції балконної плити, якщо до цього не було скління взагалі. Для розширення по плиті будуть потрібні підсилюють конструкції.

Чи варто робити засклення лоджій з виносом?+

У випадку з лоджіями не рекомендується робити винос по плиті. Це виглядає не зовсім естетично, а сама користь операції сумнівна. Лоджії самі по собі мають достатню площу, щоб їх не розширювати таким радикальним способом.

Чому краще робити балкон з виносом під ключ?+

Замовлення обслуговування пакетом дозволить домогтися стабільно високої якості у всіх аспектах, де контролюється абсолютно все. Додатково до цього можна заощадити солідну суму на роботі лише з одним підрядником.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців