Балконні двері двостулкові

Металопластикові двері стали популярною конструкцією, яка встановлюється в квартирах, завдяки надійності, довговічності і безпеки. Ще одним цікавим винаходом стали двостулкові двері на балкон, які дозволяють розширити прохід між частинами приміщення. Існують двостулкові орні, розсувні двері. Також розрізняються конструкції по виконанню нижній частині - непрозорі або скляні. Використовуються відповідні двері при ширині отвору більше 90 сантиметрів. В іншому випадку відкриття однієї такої великої двері буде вкрай некомфортним.

Подвійні двері на балкон мають одну стулку шириною в 70-90 сантиметрів. Друга повинна закривати залишок отвору. Вона залишається пасивною більшу частину часу, тому фіксується шпінгалетом. Через другу стулку проходить природне світло. Відкриваються повністю подібні двері, коли потрібно провітрювати приміщення, влаштувати перестановку, прибирання або для гостей, які прийшли додому до господарів. ПВХ двері можуть застосовуватися не тільки для виходу на балкон, але і в якості міжкімнатних або вхідних в будівлях з доступом для відвідувачів.

Особливості двостулкових конструкцій

Штульпові двостулкові балконні двері відрізняються відсутністю імпоста. Завдяки цьому при повному відкриванні помітно збільшується площа проникнення природного світла. Інші особливості включають в себе:

 • друга стулка фіксується з використанням шпінгалети знизу і зверху;
 • відсутність ручки на другий стулки - відкривається вона за допомогою сувальдного фіксатора;
 • на ній же ставиться відповідна замкова планка. Усередині ховається ригель замку.

При цьому помітно ускладнюється конструкція дверей, що збільшує і вартість виробів. В основній частині дверей монтується надійний фіксуючий механізм. Між двома стулками елементи замикаючого пристрою повинні ідеально збігатися. Переваги двостулкових дверей наступні:

 • відсутність обмежень по ширині проходу завдяки відсутності імпоста;
 • можливість встановити подібні двері в будь-якій квартирі незалежно від площі кімнати. Рекомендується виконувати монтаж подібних конструкцій для поділу основної житлової частини з лоджією;
 • індивідуальний підхід до підбору ширини стулок. Він обмежується лише габаритами склопакета. При виборі повністю прозорих дверей встановлюється більш міцне скло, що забезпечує безпеку, виключаючи випадкове пошкодження або розбивання;
 • штульповое з'єднання є максимально жорстким - має відповідну форму деталі, що закриває місце, де стулки контактують;
 • в разі використання двостулкових дверей немає потреби установки нерухомої частини або вікна. Все можна зробити одним широким блоком.

Як і металопластикові вікна, подібні двері дозволяють отримати шумоізоляцію до 43 дБ. Аналогічно конструкції захищають від холоду і спеки влітку завдяки герметичності при повному закритті. При цьому для провітрювання одну з дверей можна відкрити, як раму в ПВХ вікні - досить повернути ручку на 180 градусів. Це відкриє двері не збоку, а зверху.

Від чого залежить вартість дверей

Ціна на двері двостулкові є доступною для всіх, хто бажає зробити ремонт в квартирі. Монтаж можна провести навіть в будинку старої забудови, де широкий отвір не був передбачений. Робиться це шляхом демонтажу підвіконня, що відокремлює кімнату від балкона або лоджії. Вартість залежить від наступних факторів:

 • висота і ширина конструкції. Чим більше, тим дорожче;
 • тип скла, який встановлюється всередину. Звичайне скло, без гарту, обійдеться значно дешевше, але воно здатне розбитися при випадковому ударі. Особливо це проявляється при монтажі скла на всю висоту дверей. Триплекс є більш надійною альтернативою;
 • пластикові двері не можуть зачинитися, закривши доступ назад в основне приміщення;
 • двостулкові двері ПВХ можуть стати дорожче при використанні більш складною фурнітури. Наприклад, при відсутності скління на нижніх або верхніх поверхах будинку залишається ймовірність того, що в квартиру спробують увійти без дозволу власників.

Дверні системи виготовляються відомими світовими виробниками, що гарантує їх безвідмовність протягом всього терміну служби. Двостулкові двері не перекосів з роками, їх легко мити навіть без використання побутової хімії. Кожен може вибрати свою колірну схему. При необхідності пластик може бути обклеєний плівкою для імітації текстури дерева або іншого матеріалу.

Двостулкові пластикові двері можуть бути виготовлені з ручкою тільки з внутрішньої сторони. Також доступні двосторонні ручки, які більше підходять для засклених балконів і лоджій. Доповнити двері можна алюмінієвим порогом. Він підійде як для орних, так і для розсувних моделей дверей. Монтаж конструкцій здійснюється майстрами після виконання замірів та узгодження деталей, що стосуються візуального оформлення і часу, коли роботи будуть зроблені.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про балконні двері двостулкові
Чому ціна на балконні двері двостулкові вище, ніж на звичайні?+

Металопластикові двері з двома стулками обходяться дорожче через необхідність використання спеціальної системи, яка гарантує стабільний відкриття і закриття незалежно від температурного режиму і віку конструкції.

Навіщо потрібні подвійні двері ПВХ на балконі?+

Установка подібних дверей часто пов'язана з дизайнерськими вишукуваннями, необхідністю зробити переміщення по квартирі комфортніше. Особливо це відноситься до інвалідів, які через габарити коляски і високого порогу, не можуть потрапити на балкон.

Де можна встановити балконні двері двостулкові з двома відкриванням?+

Конструкція Підходить для будь-якої квартири Незалежності від площади балкона. Если площа балкона не дозволяє використовуват орні двері, можна Встановити розсувний систему, зберігаючі простір.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців