Алюмінієві перегородки

Більшу частину життя люди проводять в «чотирьох стінах» - будинок, офіс, навчальний заклад. Якщо в колі сім'ї людина відпочиває, то на робочому місці він перебуває у стресовому стані. Алюмінієві офісні перегородки вирішують проблему: вони дозволяють формувати комфортне робоче простір. Технологічне рішення поєднує в собі надійність, безпеку, сучасний дизайн.

Що таке алюмінієві перегородки?

Алюмінієві перегородки - прогресивні конструкції, що розділяють просторе приміщення вільного планування на окремі зони. Вони використовуються в офісах для формування окремих робочих місць на великій площі. Без них не обійтися в торгово-розважальних центрах, банках, холах, фітнес клубах.

Офісні перегородки з алюмінієвого профілю стильно доповнять інтер'єр, оптимізують простір, нейтралізують зайвий шум. Завдяки останній властивості, співробітники ефективніше виконують свої обов'язки, не відволікаючись на колег. Наявність індивідуальних зон підвищує працездатність і стресостійкість колективу.

Види конструкцій

Алюмінієві перегородки для офісу виготовляються в наступному вигляді:

 • Стаціонарні - наділені великими можливостями щодо формування робочих зон і компактної організації простору. Їх легко декорувати: вони можуть мати прозоре, глухе (непрозоре) або комбіноване заповнення. Можливе використання стулок, дверей, жалюзі.
 • Мобільні - збираються і демонтуються в короткі терміни. Дозволяють організувати для кожного співробітника приватне робочий простір. Можливо оснащення секціями для кабелів і інших комунікацій. Мобільні роздільники бувають з глухим і комбінованим заповненням.
 • Розсувні - конструкції-трансформери, що дозволяють створити функціональні зони, звільнити простір за рахунок зрушується стулки, а не розорювати. Ідеальне рішення для вузьких, невеликих приміщень. Поєднують якість, лояльний цінник, простоту використання і монтажу.
 • Суцільноскляні - елегантні безрамні перегородки, які підходять для офісів і торгових центрів. Формують зони, візуально збільшуючи простір. Добре пригнічують шум і пропускають світло. Суцільноскляні офісні перегородки з алюмінію перетворять будь-яке приміщення. Фіксуються затискним профілем, коннекторами, або точковими кріпленнями.

Вибір потрібного виду залежить від типу облаштовується приміщення, його особливостей, характеру роботи співробітників, їх режиму та інших факторів.

Переваги алюмінієвих перегородок

Перегородки з алюмінієвого профілю мають масу переваг:

 • Надійність конструкції. Алюміній - легкий, але міцний метал. Його використання для перегородок дозволяє втілювати складні конструкторські ідеї.
 • Стійкість в екстремальних умовах. Алюмінієвих профілів не страшні високі і низькі температури, вологість, літню спеку, відключення опалення і т.д.
 • Варіативність конструкції. Це важлива властивість для ергономічної організації робочого простору.
 • Невибагливість. Такі конструкції стійкі до агресивних миючих засобів.
 • Відсутність навантаження на рухомі елементи і стіни. Легка конструкція не надає великого тиску на фундамент і стіни. Положення перегородки коригується без значних зусиль.
 • Швидкість збирання та розбирання. Установка і демонтаж профілів з алюмінію виконується швидко, без видимих ​​пошкоджень. При правильній експлуатації її неможливо деформувати.
 • Довговічність. Алюмінієві офісні перегородки не потребують додаткового захисному покритті. Навіть через роки профілі не втрачають первинний вигляд.
 • Сполучуваність з інтер'єром. Легкі стінки на металевому каркасі гармонійно впишуться в будь-який офісний інтер'єр.
 • Ремонтопридатність. Чи не вередливість металу дозволяє легко виготовити і замінити пошкоджену деталь конструкції.

Широкий вибір відтінків профілів і заповнень дозволяє організувати не тільки функціональне, а й стильне робоче місце. До того ж проста технологія виробництва зумовила доступну ціну алюмінієві перегородки.

Критерії вибору перегородок з алюмінію

Форма і зовнішній вигляд - головні критерії вибору. Металеві профілі і заповнення (склопакети або сендвічі) повинні гармоніювати з інтер'єром. Виготовлення алюмінієвих перегородок проводиться з точних розмірами з урахуванням особливостей місця монтажу.

Замовити алюмінієві офісні перегородки в Києві можна з наступними варіантами заповнення.

 • Прозоре. На цій посаді використовується загартоване скло або склопакети. Цей варіант вибирається для приміщень, де переважне значення має освітленість. Можливе використання матового, тонованого плівкою, кольорового скла, а також посиленого (триплекс).
 • Непрозоре. Це офісні перегородки з алюмінію із заповненням сендвічем. Встановлюються в приміщеннях, де потрібна повна ізоляція персоналу, або деяких зон.
 • Комбіноване. Можливі такі варіанти заповнення: скло + МДФ, сендвіч, вагонка або гіпсокартон. У такій конструкції прозорою роблять верхню частину.

Ще один критерій - прохідність. Вищеописані вироби можуть використовуватися в якості глухих стін або оснащуватися дверима. Все залежить від призначення і конструктивних особливостей перегородки.

Ми підберемо оптимальну комплектацію перегородки відповідно до вашим проектом, зробимо її розрахунок, виготовимо і встановимо в зазначеному місці.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про алюмінієві перегородки
Чи можна встановлювати алюмінієві перегородки будинку?+

Так, якщо дозволяє обраний дизайн і планування приміщення. Алюмінієвий профіль не обов'язково повинен бути білим. Його можна забарвити в будь-який відтінок по каталогу RAL і підібрати відповідне заповнення. Наприклад, з кольоровим, тонованим склом, сендвічем під дерево.

Від чого залежить шумоізоляція такої конструкції?+

Від товщини профілю і заповнення і наявності зазорів між перегородкою, підлогою та стелею. Має значення наявність двері і щільність її притвору, наявність у неї порога, а також якість закладення монтажних швів.

Чи можна встановити офісні перегородки після ремонту?+

Алюмінієву перегородку можна зібрати як в повністю готовому, так і в напівготовому інтер'єрі. На стадії будівництва це робити не рекомендується. Це негативно позначиться на стані і подальшої експлуатації легкого алюмінієвого профілю.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців