Акції на вікна

Кожен потенційний клієнт бажає отримати вигідні знижки на вікна ПВХ. Заводи займаються виготовленням металопластикових та алюмінієвих рам, здатних захищати житла та офісні приміщення від холоду, опадів. Якщо потрібно купити раму для вікна або балкона, можна скористатися однією з пропозицій. Найпоширеніші акції і знижки на вікна ПВХ:

 • зниження вартості на повторне замовлення;
 • антимоскітна сітка або ролети за замовлення дорогої моделі вікна;
 • знижка за скління всіх вікон в будинку.

Подібні пропозиції вигідні для обох сторін. Клієнту - очевидним здешевленням послуг, а виробнику і майстрам - підвищенням загальної виручки навіть з урахуванням знижок. До того ж акції на вікна та їх установку дозволяють «прив'язати» клієнта до себе. Він в будь-якому випадку прийде за новим вікном саме до тієї чи іншої компанії, яка вже надавала йому послуги. Аналогічно будуть приходити нові клієнти, яким друзі і знайомі порадили сервіс, завдяки успішній співпраці.

Інші переваги акцій

Знижки на металопластикові вікна дозволять отримати вигоду і в такому плані:

 • розумний розподіл витрат. Наприклад, замовнику необхідно зробити капітальний ремонт у квартирі після заселення або тривалого проживання, а гроші потрібно використовувати не тільки для установки нових рам, але і при виконанні інших завдань;
 • ті, хто самі займаються установкою вікон в Києві та інших містах, регулярно роблять замовлення на конструкції, що відповідають вимогам клієнтів. Чим частіше такі компанії купують рами у одного виробника, тим більше прибуток виходить для майстрів;
 • можна стати партнером виробника, приводячи нових клієнтів. У цьому випадку акції на пластикові вікна будуть поширюватися на того, хто закликає купувати рами інших людей, а не тільки сам виробник;
 • в разі замовлення робіт «під ключ» по вимірюванню та встановлення вікон або балконних дверей фахівці вивезуть все будівельне сміття, позбавляючи власника об'єкта від зайвих проблем і дозволяючи перейти до наступного етапу. Забирається не тільки залишки штукатурки, але сама стара раму, яку ніде залишити.

Є можливість брати участь в акціях, які тривають обмежений період (наприклад, передноворічні або на річницю компанії), а також в тих, які доступні постійно. Головне обмеження - можливість вибрати одне акційна пропозиція щодо однієї одиниці товару.

Замовлення вікна зараз

Ознайомившись з пропозиціями на склопакети, можна не тільки викликати майстра, а й самому здійснити всі вимірювання. Це дозволить заощадити час, а також зробити замовлення на раму безпосередньо у виробника з мінімальною націнкою. Знижки та акції на пластикові вікна регулярно оновлюються, тому цікаві пропозиції можна знайти в будь-який час.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про акції на вікна
Чи часто проводяться акції на вікна?+

Все залежить від конкретного виробника. З метою підвищення впізнаваності серед потенційних покупців і їх залучення до себе періодично знижуються ціни на певні моделі рам. Металопластикові вікна найчастіше продаються зі знижкою, що схилити покупця саме до покупки тієї або іншої моделі.

Хто може скористатися перевагами акцій на пластикові вікна?+

Беруть участь в акції не тільки безпосередні покупці, які вперше або повторно замовляють рами, а й ті, хто раніше був клієнтом. Такі люди приводять нових покупців з метою отримання відсотка від продажів. Додатково отримати вигоду мають можливість і майстри, що займаються монтажем рам.

Який середній обсяг знижки під час акції на вікна?+

Акції та знижки на вікна ПВХ дозволяють знизити вартість рами приблизно на 10%. При цьому обсяг знижки може ставати більше з кожною наступною покупкою.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців