2 камерні склопакети

Пластикові вікна давно стали основним варіантом при склінні будь-якої будівлі незалежно від площі отвору. Двокамерний енергозберігаючий склопакет - ефективне рішення, здатне в результаті заощадити значні суми на опаленні, а також отримати додаткові переваги. Подібні склопакети виготовляються із застосуванням низькоемісійного покриття, що наноситься на поверхню. Завдяки цьому всередину приміщення проникає тільки світло, а тепло відбивається від вікна. Додаткова теплоізоляція досягається шляхом заповнення міжскляного простору аргоном (інертний газ).

На відміну від однокамерного склопакета, двокамерний варіант дозволяє отримати кращі показники теплоізоляції, не допускаючи не тільки значного охолодження взимку, але і перегрів влітку. Подібні вікна особливо підходять для монтажу в спальнях, дитячих кімнатах та інших приміщеннях, які потрібно захистити від перепадів температур.

Переваги склопакетів

2-камерний склопакет має ряд переваг, які виправдовують повністю їх ціну:

 • тривалий термін експлуатації. Металопластикові конструкції розраховані на високі навантаження, пов'язані з вітром, впливом морозу, спеки. Вони здатні прослужити мінімум два десятиліття без потреби в заміні або капітальному ремонті. Металевий сплав не схильний до корозії, а фурнітура доступна для придбання при потребі. Це ще більше збільшує час використання. Не має потреби фарбувати або наносити інші захисні покриття;
 • якісна шумоізоляція. Сучасний склопакет знижує рівень шуму приблизно на 40 дБ, що особливо актуально для тих, хто проживає поруч з великої автомагістраллю, на вулиці у великому місті, де не зупиняється дорожній рух. Також рекомендується придбати і встановити подвійний склопакет тим, хто проживає поруч з ж / д вокзалом. Це гарантує не тільки захист від шумів, але і від пилу, іншого сміття;
 • безпеку. ПВХ рами є незаймистими конструкціями, які перешкоджають поширенню вогню. Від пластика не виходить запах і різні випаровування, що провокують алергічні реакції та інші проблеми з органами дихання.

Двокамерний склопакет з двома енергозберігаючими стеклами можна встановити не тільки в віконний проріз. Конструкція підходить для монтажу на балконі або лоджії. В цьому випадку необхідно врахувати несучу здатність, якої може бути недостатньо. Тому вибираючи двокамерний або однокамерний склопакет, не забудьте зміцнити підставу, щоб використовувати перший варіант. Стандартна товщина одного скла становить 4 мм, крок між стеклами - 10 мм. Альтернативні варіанти передбачають межстекольное простір в 12 або навіть 16 мм.

Різноманітність стекол

Крім звичайного скла, можна використовувати тоновані варіанти, що дозволяють злегка затемнити приміщення (приблизно на 10%). Також можна скористатися дзеркальним покриттям, що виключає погляди зовні, якщо приміщення знаходиться на першому або другому поверсі. При установці триплекса можна отримати максимально можливу міцність склопакета, але товщина конструкції помітно збільшується. На скло також можна наклеїти плівку, проникну світло, але блокує проникнення ультрафіолету. Це вбереже меблі, книги, техніку від вицвітання і пожовтіння у випадку з білим кольором.

Розміри можуть варіюватися між 600-1800 мм у висоту і 600-2400 мм в ширину. В особливих випадках площа може бути більше, але виготовленням такого скла займуться небагато компаній.

Вартість пластикових вікон залежить від таких показників:

 • розмір рами, скла;
 • кількість камер;
 • використовувана фурнітура.

Замовити енергозберігаючі вікна можна в будь-який час року з швидкою установкою. Майстри прибувають додому до замовника, щоб провести заміри. Після цього протягом декількох днів буде виготовлена ​​рама з відповідним склом. Доставка здійснюється з обов'язковим закріпленням вантажу так, щоб він не отримав тріщин і інших ушкоджень. Безпосередній монтаж триває протягом декількох годин, після чого виконується прибирання.

Хочете безкоштовно розрахувати вартість саме для вас за 5 хвилин?

Заповніть опитувальник нижче, щоб дізнатися ціну

Яка конструкція вам потрібна?
Куди?
В яке місто?
Ваша заявка успішно відправлено
Чому вже більше 10 000 жителів України вибирали вікна EVI?
 • Ціна вікна від заводу
  Ціна вікна від заводу

  без посередників і переплат

 • Виробництво 3-5 днів
  Виробництво 3-5 днів

  швидке виготовлення на сучасних верстатах

 • Висока якість монтажу!
  Висока якість монтажу!

  монтаж - це 50% правильної роботи вікон і балконів. Монтаж - це наша гордість!

 • Кращий сервіс на ринку
  Кращий сервіс на ринку

  повірте - ви будете в захваті від нашої роботи!

 • Широкий вибір матеріалів
  Широкий вибір матеріалів

  профіль, ламінація, склопакети, фурнітура, підвіконня і т.д.

 • Розрахунок вартості за 5 хвилин
  Розрахунок вартості за 5 хвилин

  залиште заявку і переконайтеся самі

Ви будете в захваті від нашої команди!
Якість роботи і обслуговування клієнта на вищому рівні - наш головний пріоритет. Кожен член команди EVI від вашого особистого менеджера до монтажника має єдину мету - клієнт повинен бути в захваті від нашої роботи!
 • Андрій. тех директор
  Андрій. тех директор

  Наймолодший технічний директор.
  Ніколи не порадить вам того, що вам не потрібно! Рекомендуємо прислухатися

 • Андрій. Монтажник
  Андрій. Монтажник

  Спеціаліст 1й бригади.
  Досвід роботи більше 30 років. Найбiльш професійна і ввічлива бригада

 • Антон. Замірщик
  Антон. Замірщик

  Найпозитивніший замірщик.
  Допоможе вибрати саме ті вікна, які вам потрібні

 • Руслан. Менеджер
  Руслан. Менеджер

  Колишній замірщик, добре знає вікно зсередини і підкаже, як правильно організувати процес установки віконних конструкцій

Всі фахівці в нашій команді проходять навчання і мають одну єдину задачу - клієнт повинен бути в захваті від їх роботи!

Популярні питання про 2 камерні склопакети
Чим 2 камерний склопакет краще однокамерного?+

Подібні рами пропонують більш надійний захист від перепадів температур і шуму. Особливо добре рами показують себе взимку, влітку і при проживанні близько великої траси, звідки шум йде постійно.

Де можна поставити двокамерний склопакет енергозберігаючий?+

Допускається установка склопакетів на будь-якому об'єкті: житлові будинки, бюджетні установи, офісні приміщення. Головне, щоб несучі конструкції витримували вагу двухкамерной рами.

Від чого залежить вартість подвійного склопакета?+

Ціна на подвійний склопакет залежить безпосередньо від площі скла, кількості камер, необхідності в додаткових елементах у вигляді захисту від ударів, нестандартної фурнітури, замків.

Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців
Кредити та розсилки під 0% до 10 місяців