Блог

 • Чому пітніють пластикові вікна: причини і рішення Чому пітніють пластикові вікна: причини і рішення 11.05.2021

  Найчастіше невдоволення власників вікон з ПВХ викликає конденсат на склі та профілі. Його випадання ще не говорить про шлюб виробів або порушення технології установки.

 • Ремонт або заміна? Ремонт або заміна? 26.05.2021

  Більшинство владельців квартир і домів, у яких встановлені металопластикові вікна, сталкивались з питань заміни стеклопакетів. Причин цього може бути безліч.

 • Розміри пластикових вікон Розміри пластикових вікон 09.06.2021

  На відміну від дверей стандартні розміри вікон відсутні. Є поняття стандартної конструкції і типових габаритів. Наприклад, дво- і тристулкові вікна для будь-якої квартири зовні виглядають однаково. Але, тільки зовні. Їх розміри відрізняються в залежності від проекту і року забудови.

 • Які пластикові вікна краще? Які пластикові вікна краще? 01.06.2021

  Асортимент ПВХ-конструкцій, представлений на українському ринку, величезний. Це продукція європейських, китайських та вітчизняних виробників. Наша компанія представляє вікна з популярних профільних систем, укомплектовані склопакетами та фурнітурою відповідно до кліматичними особливостями України. На що звернути увагу при виборі?

 • Стандартні пластикові вікна Стандартні пластикові вікна 30.04.2021

  Для визначення вартості вікна необхідні його розміри, конфігурація і комплектація. На об'єкті з клієнтом їх погоджує замірник.

 • ПВХ вікна ПВХ вікна 01.05.2021

  Сучасні ПВХ вікна стали невід'ємним елементом комфорту. У США і Європі їх масово виробляють з 60-х років 20 століття. В Україні їх почали встановлювати з кінця 90-х. З тих пір навіть затяті захисники дерева обзавелися стильними, практичними і неймовірно зручними вікнами з ПВХ.

 • Москітні сітки на двері Москітні сітки на двері 06.07.2021

  Найефективнішим захистом приміщення від комах і раніше залишаються дверні москітні сітки. Вони служать гідною перешкодою комахою. Завдяки дрібнопористому полотну у шкідників немає шансів на проникнення в приміщення через вхідні та балконні двері.

 • Розсувні вікна на балкон Розсувні вікна на балкон 15.07.2021

  Часто оптимальним рішенням для скління балкона є розсувні рами. Вони дозволяють економити простір на обмеженою житлоплощі, що особливо стосується будинків старої забудови, де самі квартири не дуже просторі, а балкони і зовсім трохи більше комори.

 • Ремонт балкону Ремонт балкону 20.07.2021

  Після покупки квартири або появі необхідності в капітальному ремонті неминуче справа доходить до роботи над балконом. Оздоблення даної частини житлоплощі постійно «зарухалася» на задній план через зневажливого ставлення.

 • Вертикальні жалюзі Вертикальні жалюзі 05.07.2021

  На відміну від горизонтальних вертикальні жалюзі на вікна більш функціональні і естетичні. Вони створюють відчуття затишку в будь-який час року, ефективно захищають від яскравого сонця, сторонніх очей і привносять в інтер'єр нотки елегантності.